Nail Jewels (Naklejki na paznokcie)

Nail Jewels (Naklejki na paznokcie)

Pięknie mieniące się cyrkonie na samoprzylepnej folii, które szybko można przykleić na paznokcie. Przed nałożeniem naklejki należy dobrze umyć paznokcie i osuszyć. Naklejkę delikatnie zdjąć z arkusza i przykleić na suche paznokcie. Na arkuszu znajduje się 10 naklejek.

Cena: 3 zł / arkusz

goooood

Naklejki rewelacja ! Ciekawe wzorki i duży wybór.
Klej jest całkiem trwały jak na tą cenę, poza tym utrwalam je lakierem bezbarwnym i trzymają się bez zarzutu. Próbowałam używać na wesele i doszłam do wniosku, że jak na potrzeby imprezowe, tzn. na weekend są naprawdę w porządku. Jeśli ktoś potrzebuje trwalszych naklejek, może musi się liczyć z większym wydatkiem... Nie wymagajmy perfekcyjnej jakości od tanich produktów, bo czy to w ogóle jest możliwe ? Dlatego oceniam produkt bardzo dobrze, bo jak na swoją kategorię cenową jest po prostu rewelacyjny.

Nigdy więcej!

Naklejki się odklejały, cyrkonie są zbyt wypukłe, szybko się niszczą. Dużo czasu poświęciłam na frencza, którego te ozdoby mi go pięknie zniszczyły po kilku godzinach.

Dodam tylko, ze schodziły mimo pomalowania bezbarwnym lakierem.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nic takiego.

Szybko odpadaja.Gdy je nakleiłam nawet nie zauważyłam i niezorientowalam sie kiedy mi odpadły oczywiscie nie z wszystkich paznokci ale z niektórych :P, niektóre wzorki są grube i odstają od paznokcia po naklejeniu .
Nadają się do wyjścia na jeden wieczór bo o chodzeniu w nich przez caly dzien nie ma mowy.

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Peeling do ciała

słaba trwałość

Mialam dwa opakowania tych naklejek. Nakladalam je na osuszana i odtluszczona plytke paznokcia, a potem pokrywalam bezbarwnym utwardzaczem. Niestety z trwaloscia bylo bardzo kiepsko. Juz w ciagu dnia naklejki zaczynaly sie odklejac na brzegach.
Podobnie bylo jak nakladalam je na pomalowane wczesniej paznokcie + utwardzacz na wierzch.
Szkoda, bo efekt byl na prawde bardzo fajny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

fajniusie

Sa troche mniej wytrzymale od naklejek, bo zaczynaja odstawac po paru dniach. Latwo sie schodza zmywaczem i wygladaja efektownie, szkoda ze tak latwo je zgubic.

Śliczne ale nie ideał

Naklejeczki są śliczne. Niestety nie idealne. Są na grubej, sztywnej folii. Nawet po pomalowaniu lakierem nawierzchniowym boki tej folii zaczsynają odstawać od paznokcia po 2-3 dniach. Wyjściem jest oderwanie ozdób z tej folii i przyklejenie bezbarwnym lakierem do paznokcia. Ale chyba nie o to chodzi w naklejkach.

ilość zużytych opakowań: 1