Titillapapilla, Płyny do kąpieli i pod prysznic

Titillapapilla, Płyny do kąpieli i pod prysznic

Płyny do kapieli i pod prysznic, występujące w smakowitych zapachach : czekolada, karmel, lukier, pomarańcza, grejpfrut, truskawka, mandarynka.

Mało wydajny, nie pachnie

Miałam wersję karmelową. Z butelki - cudny zapach. Niestety po wlaniu do wanny wogóle go nie czuć.
Słabo się pieni - piana jest delikatna, aż za delikatna, szybko znika.
Działanie pięlegnacyjne - nie stwierdziłam. Płyn mało wydajny - butla starczyła mi na 6 kąpieli (albo nawet 5 - nie pamietam dokładnie).

Nie polecam. Nie jest wart tej ceny. Zwykłe płyny za 5zł pachną mocniej :p:Używam tego produktu od: starczył na 5-6 kąpieli
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Bez fajerwerków, ale ok.

Mam dużą butlę karmelowego płynu do kąpieli (pod prysznicem używać nie próbowałam) - zapach jest naprawdę doskonały, aż chce się wąchać i wąchać. Niestety, kiedy wleje się płyn do wanny zapachu już nie czuć za bardzo - trzeba się porządnie "wwąchać", a i tak jest delikatnie wyczuwalny. Mam wrażenie, że musiałabym wlać go pół butli, żeby było lepiej. Piana też dość szybko znika, a to mnie zawsze najbardziej drażni w płynach do kąpieli. ;) Właściwości pielęgnacyjne? Nie zauważyłam takowych, ale też jakoś specjalnie na nie nie liczyłam, więc nie jestem rozczarowana brakiem - płyny do kąpieli traktuję jako poprawiacze humoru w zimne, przemęczone zimowe wieczory - ma być pianka i zapach, bo koniec końców i tak myję się czymś, czemu w zakresie pielęgnacji mogę zaufać. Tutaj pianka jest, ale krótkotrwała, zapach jest, ale w butelce. Generelanie jest ok, ale zachwytów nie wywołuje. Dlatego też pewnie już nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

Ohyda :-/

Zbyt wodnista i jakby lepka konsystencja, paskudne, chemiczne zapachy (mam grejpfrut i pomarańczę, od obydwu wręcz zęby bolą, zapachy są straszne, sztuczne, ciężkie, przesłodzone), właściwości myjące średnie (zakładam, że to przez tę lepkość, wciąż czuję się nie do końca czysta) , mało wydajne - to akurat plus, bo szybko zużyję jako płyn do kąpieli podczas kataru, żeby nie czuć tej ohydnej, ciężkiej chemii. Może wersje "jedzeniowe" są bardziej udane, sądząc po recenzjach poprzedniczek, ale nie mam już ochoty przekonać się, czy rzeczywiście tak jest - dla mnie bubel niesamowity.

Używam tego produktu od:2 m-cy, jakoś zmęczę
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2x150 ml

Studio fryzur kucyk Beyonce

cudny zapach na poprawę humoru

na urodziny dostałam od koleżanki mus do kąpieli (300 ml o zapachu bodajże budyniu) i jestem nim oczarowana. jako takich właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, ale ten zapach, ta piana... no po prostu cudo. kiedy wracam do domu ztyrana, lub mam zły humor robię sobie kąpiel i mi przechodzi :) kosmetyk świetnie nadaje się też do mycia pod prysznicem. jest mało wydajny ale jestem w stanie wybaczyć. jak mi się skończy to wypróbuję może krem z tej serii... :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie pierwszego

apetyczny

Kupiłam na allegro - najpierw czekoladę, potem truskawkę, grejpfrut, karmel i pomarańcz. Czekoladę prawie skończyłam, więc to ją ocenię - reszta później ;)
400 ml to sporo, jak na płyn do mycia ciała, a mało, jak na płyn do kąpieli. W tej drugiej roli występuje u mnie sporadycznie.
Opakowanie proste, przezroczyste, widzimy zatem taką płynną czekoladę - wygląd i zapach naprawdę apetyczne! Myje dobrze, pieni się delikatnie, specjalnych właściwości nawilżających pewnie nie posiada, ale ja i tak zawsze stosuję kremy lub balsamy. Ogólnie - te 4 * to za czekoladową przyjemnośc użycia...Kojarzy mi się z Aquoliną - ale za mniejsze pieniądze...