Rose, Soap Bar (Mydełko Różane)

Rose, Soap Bar (Mydełko Różane)

Mydełko o zapachu róży oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z dzikiej róży i witaminy.

Róża?

Ładnie zapakowane mydełko wygląda bardzo obiecująco, jednak niestety pozory mylą. Zapach daleki jest od różanego, nawet ciężko mi jest określić czym toto pachnie ;) Właściwości nienajgorsze, aczkolwiek nic specjalnego. Jak na tę jakość, cena zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od:kiedyś

moze byc :o)

mydlo jak mydlo... pachnie tak sobie ale jest wydajne i nie rozmiekcza sie w mydelniczce. zapach przecietny. ale kolor pasuje bo koloru mojej lazienki :o

Używam tego produktu od: 4m
Ilość zużytych opakowań: kilka

nigdy

okropne paskudne i jeszcze relatywnie dosc drogie -przy takiej jakosci porazka. Zwykle mydlo za 1 zl jest lepsze. Firma w moich oczach bardzo stracila. jednym slowem koszmarne

Używam tego produktu od:1miesiac

depilacja czego nie wolno

głównie zapach jest tu winny

Najgorsze z mydełek tej firmy, tylko pod wzgledem xzapachu. Podczas mycia nim rąk tylko jedno przychodziło mi do głowy: olejek eteryczny z gumiaka :lol: Inne właściwości standardowo jak u Oriflame.

Używam tego produktu od: kiedyśtam

przyjemne

Kupiłam je głównie dla zapachu i nie zawiodłam się - tak więc polecam miłośniczkom różanych zapachów. Dobrze się pieni, jest nieco miękkie, jak mydła glicerynowe.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

nigdy więcej!!!

Wchodząc któregoś dnia do łazienki ujrzałam na mydelniczce jakieś nowe różowe mydełko.Umyłam nim ręce i pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy (a raczej w nos ;-) był szalenie intensywny i niemiłosiernie sztuczny zapach.Nie potrafiłam nawet określić co to za "aromat"- na pewno kwiatowy, ale jakiś taki dziwny i odrzucający.A że mydełko było świeżutkie i jeszcze mało używane, więc spojrzałam na nazwę firmy wyrytą (nie wiem jakiego określenia tu użyć- wyżłobioną?) w mydełku, by sprawdzić kto wyprodukował takiego śmierdziela i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to orifamowskie różane mydełko, które jakiś czas temu zakupiła moja mama.Nie wiem właściwie czemu, ale spodziewałam się,że będzie glicerynowe.A zapach w niczym nie przypomina róży.Mało tego, ono potwornie wysusza skórę!!! Dzięki Bogu nie wpadłam na pomysł by umyć nim całe ciało.A tak na marginesie to teraz przyszło mi do głowy, że to może przez to mydło łuszczyła mi się skóra po wewnętrznej stronie dłoni... :-(

zwykłe mydło

Kupiłam tylko dla zapachu, i szczerze mówiąc spodziewałam się ładniejszego. No ale w końcu, czego mogę oczekiwać po zwykłym mydle.
Ja również używam tylko do mycia rąk, no i właściwie tylko do tego celu się nadaje. Wysusza skórę (i powtórzę się znowu, mówiąc że to przecież tylko mydło :P), dobrze oczyszcza i jest wydajne.
Ze względu na zapach, nie kupię więcej, wolę już tańsze i o wiele ładniej pachnące mydełka owocowe Erica.

PS. Cena 2,50 z zgłoszeniu jest ceną promocyjną.

przyjemny zapaszek :)

Bardzo podeszło mi to medełko. Ma przepiękny różany zapach, fajnie się pieni i dobrze usuwa zanieczyszczenia. Używam go tylko i wyłącznie do rąk, ponieważ to jest MYDŁO, a ja mydłem nie potraktowałabym ani ciała, ani buźki. Jednak do rąk jest super, nie są one po nim ściagnięte jak po innych mydłach. Sprawiają nawet wrazenie lekko nawilżonych, ale i tak aplikuje po nim krem, ponieważ tak mam w nawyku: zawsz epo myciu rąk stosuję krem, nawet jeli myję dłonie kostką toaletową Dove :) Mydełko różane polecam w promocji, jest wydajne, więc powinno starczyć do następnej :)