Christian Dior, Diorskin, Eclat Satin Fluide (Lekki podkład nawilżający)

Christian Dior, Diorskin, Eclat Satin Fluide (Lekki podkład nawilżający)

Ultralekki, nawilżający podkład do cery suchej i normalnej. Pięknie wygładza, nadaje satynową gładkość, nie wysusza. Jest trwały. Dostępny w sześciu odcieniach.

Wielkie rozczarowanie!

Ten fluid okropnie mnie rozczarował!

- trudny do rozprowadzenia, szybko zasycha.. próbowałam nakładać go na bazę, krem, "czystą" skórę , palcami, gąbką, pędzlem - za każdym razem efekt taki sam .

- gdy już cudem udało mi się go rozprowadzić równomiernie , twarz po niespełna 2 godzinach wyglądała na brudną, ścierał się nierównomiernie pozostawiając okropne placki .

- podkreśla suche skórki

- bardzo słabe krycie

+ do plusów zaliczam jedynie ładne , estetyczne i wygodne opakowanie.

Nie polecam tego produktu, myślę , że większość będzie miała problemy z rozprowadzeniem fluidu równomiernie.
Dawałam mu wielokrotnie szanse, nie zadowolił mnie nawet w najmniejszym procencie, za to strasznie rozczarował. Za taką cenę podkład powinien być niemalże idealny i spełniać choć w 50% obietnice producenta.

Nie dla mnie.

Nie wiem, co mnie skusilo,zeby do cery mieszanej kupic satynowy podklad,ale stalo sie,kupilam...Uwazam,ze po prostu niedopasowalam go do swojej cery i nie moge byc super zadowolona,ale na pewno ma swoje plusy:
-wygodny dozownik,mozna zaaplikowac 1 porcje i troche,
-plynna konsystencja,wspaniale sie rozprowadza,
-kolor zlewa sie ze skora,
-wydajny.
Niestety bez przypudrowania bardzo sie swieci,
nie polecam na cieple dni,bo szybko "znika".
Na te chlodniejsze calkiem niezly.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Zawiedziona....

Konsystencja bardzo rzadka przez co trudny do nałożenia, krótko trzyma się na twarzy i słabo kryje. Plusem dla osób z cerą suchą jest dobre nawilżanie jednak mocno świeci się na twarzy. Po takiej cenie spodziewałam się zdecydowanie czegoś lepszego...

depilacja zalety

nie polecam

Używam go od ok.5 mc.Bardzo trudny do nałożena ,jesli robi się to zaraz po użyciu kremu to jeszcze jest to znośne, ja zaczełam stosować bazę ,szkoda mi było z niego zrezygnować skoro kosztował nie mało.Trwałość taka sobie. Ładny kolorek,ale trzeba nie przesadzić z iloscią nakładania-maska murowana. Ogólne nie jestem zadowolona .Cere mam normalną.Używam tego produktu od:5 mc

Całkiem dobry

Niesamowicie delikatny, jego konsystencja jest bardzo rzadka, przez co łatwo się rozsmarowuje i nie pozostawia smug. Nakładając go mam wrażenie, że to krem do twarzy. Mam skórę mieszaną, więc twarz się po nim błyszczy, ale chyba właśnie o to chodzi, dzięki temu daje naturalny wygląd. Mi odpowiada, bo jestem zmęczona maską na twarzy, ale radzę go wypróbować przed zakupem.

Używam tego produktu od: tygodnia

masakra

gdybym nie miala go z renomowanej drogerii pomyslalbym,ze to podrobka.niestety nie.
Rozsmarowanie tego podkladu to droga przez meke.Nie kryje absolutnie nic,a skora swieci sie po nim jak choinka (mam cere sucha).
satynowe wykonczenie..? nie zauwazylam.
jak dla mnie fatalny!

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

do suchej cery wylacznie

bardzo fajny podklad,ladnie kryje i ma lekka konsystencje,nie tworzy maski na twarzy ale niestety tylko dla osob o suchej cerze,ja mam raczej normalna i swiece sie za bardzo po jego zastosowaniu dlatego musialam go odstawic niestety...Używam tego produktu od:3 miesiecy

Hmmm

Hmm , sama nie wiem, mam mieszane uczucia co do tego podkładu

Pięknie wyglada w wersji " na buzi"
ale rozsmarowywanie go jest dla mnie koszmarem
jest fajny po wydozowaniu go pompką, natomiast przy rozsmarowywaniu jakby się lepi i gęstnieje

muszę się nieźle nasmarować, by dobrze to wyglądało

Nie mniej jednak, cera wygląda promiennie , ładnie i naturalnie.
Nie lubię podkładów ,które odznaczają się na twarzy, ten taki nie jest.
Jest naturalny i mało widoczny:) Ujednolica mi kolor buzi :)
Używam tego produktu od:lutego
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, kolo 202

sama delikatność

Jest to naprawdę ultralekki podkład odpowiedni dla osób o cerze suchej lub bardzo suchej. Uważam, że ma bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne. Wspaniale nawilża i pomaga utrzymać wysoki poziom nawilżenia przez cały dzień. Jest też trwały. Po całym dniu ( bez przypudrowania) przy demakijażu widać go na waciku a znam takie fluidy, które całkowicie wchłaniają się w skórę w ciągu dnia.
Aplikacja to czysta przyjemność. Fluid rozprowadza sie bardzo lekko, nie zostawia smug, ma bardzo duży poślizg, chyba ze względu na silikon. Jedna wyciśnięta porcja wystarcza mi na pokrycie całej twarzy w ekspresowym tempie, nawet przy słabym oświetleniu rano w zimie. Rozprowadza sie niemal jak lekki krem nawilżający i nie trzeba specjalnie się starać przy aplikacji.

Efekt: tak jak obiecuje producent wspaniale ujednolica kolor cery, daje śliczny satynowy połysk ( aż żal pudrować) , cera wydaje się młodsza, świeża i wypoczęta.

Nie brudzi i jest lekki jak piórko. W ogóle nie czuje się, że coś się nosi na twarzy.

Jeśli chcemy zakryć jakieś niedoskonałości należy użyć korektora, ponieważ produkt ten jest raczej delikatnie kryjący ( ładnie się łączy z estompe eclat, chanel , położonego pod fluid nawet na całą twarz oraz z bazami pod podkład)

Bardzo lubię ten fluid.

Jeśli jednak ktoś lubi kosmetyki matujące lub bardzo mocno kryjace to odradzam. Ten fluid w nazwie ma "satynowy" i taki jest. Daje takie "wilgotne, delikatne ,satynowe wykończenie makijażu, jest przeznaczony do cery suchej i nie matuje. Super wygląda z kosmetykami t które mają glow; typu róż w kremie, czy cieniami z połyskiem.

Idealny do zrobienia zarówno lekkiego dziennego makijażu jak i wieczorowego ponieważ jakby odbija sztuczne światło i cera wyglada wręcz idealnie.

Nie uczula. Posiada specyficzny zapach. Taki trochę demode. Podobnie jak korektor anticerne perfecteur soint hydratant diora. Mnie akurat nie drażni ten zapach, a nawet wydaje mi sie przyjemny, ale zawsze można powąchać w perfumerii.

W sumie bardzo dobry produkt. Polecam paniom szukającym bardzo lekkich, nawilżających podkładów dających naturalne i subtelne wykończenie.

edit: Dodałam mu gwiazdkę. W sumie czemu nie. Używam już długo i nie doszukałam się żadnych wad. Na pewno kupię ponownie. KWC

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie ale wymiennie z innymi fluidami

Okropny.

Nie wiem z czego to wynika al e żaden z podkładów Diora używany przeze mnie ni e odpowiadał mi . Ten używałam dawno temu i moim zdaniem był pakudny. Po pierwsze chcemiczny zapach. Po drugie zero matu, krycia, trwałości . Po trzecie towrzył na twarzy maskę...

Używam tego produktu od: pare lat temu ptrzez 3 miesiąc

zachwycił mnie

Podkład kupiłam praktycznie w ciemno, po jednokrotnym teście na dłoni w Sephorze. Jak się cieszę, że się na niego skusiłam! Ma dawać satynowe wykończenie, ma nawilżać i spełnia te obietnice. Mam suchą cerę, bez tendencji do błyszczenia się (czasami na czole, pod grzywką). Podkład daje mi niesamowity komfort. Nie czuję go na twarzy, nie daje efektu maski, nie ściąga cery, za to nadaje skórze przepiękne rozświetlenie, subtelny satynowy glow. Na razie przypudrowuję go, by nieco bardziej chronić cerę zimą, ale na wiosnę pewnie z tego zrezygnuję, bo podkład daje efekt pięknej, zdrowej cery.
Krycie oceniam jako średnie, ale ja nie mam nic do ukrycia poza naczynkami, a je przykrywa przyzwoicie. Ponadto idealnie stapia się z cerą, jest trwały, trzyma się cały dzień.
Nadaje się do suchej skóry również dlatego, że nie podkreśla skórek.

Podsumowując - rewelacja. Jest drogi jak dla mnie, ale przy niesamowitej wydajności, jaką już zauważyłam i przy takim efekcie naprawdę warto.

Używam tego produktu od: tygodnia

totalna magia

na zime wybralam odcien 202 (na inne pory roku uzywam 200), jak po raz pierwszy zobaczylam odcien cameo przerazilam sie - strasznie jasny i w dodatku rozowy, na twarzy wyglada jednak rewelacyjnie mimo iz jakas przerazliwie blada nie jestem, cudownie stapia sie z cera, ozywia ja i nadaje przepieknego blasku - cera promienieje i miedzy innymi dlatego nie uzywam na niego pudru sypkiego bo szkoda mi tego extra glow efektu :D nakladam jedynie odrobine pudru brazujacego,
z uzyciem sypanca nie poprawiam makijazu w ciagu dnia, bez - musze wyciagnac z torebki zaczarowana bibulke i przylozyc w okolicy czola :)
generalnie trzyma sie caly dzien, srednio kryje - i chwala mu za to, bede go kupowac do konca swiata i o jeden dzien dluzej :D

Używam tego produktu od:jakiegos czasu