Balea Body, Bodylotion Cocos (Balsam kokosowy do skóry normalnej)

Balea Body, Bodylotion Cocos (Balsam kokosowy do skóry normalnej)

Balsam kokosowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej. Zawiera ekstrakt z kokosa i witaminę E.

Cena: ok. 13 zł / 200 ml

Nic szczególnego

Zwykły, lekki balsam do ciała. Raczej na lato, kiedy nie chcemy maziać się w upały tłustymi smarowidłami. Najlepej podoba mi się w nim zapach :) Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, gorzej z nawilżeniem, aczkolwiek dla normalnej skóry może być :)

Używam tego produktu od: lato 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

całkiem fajny

Naprawdę niezły balsam. Ma ładne opakowanko, świetny (choć chyba nieszczególnie trwały) zapach, niezbyt tłustą konsystencję (więc nie trzeba godzinami czekać, aż się wchłonie), całkiem dobrze nawilża. Ósmym cudem świata naturalnie nie jest, ale trudno tego oczekiwać po kosmetyku, kosztującym niecałe 2 euro. Za wadę można uznać małą wydajność, ale to akurat nie bardzo mi przeszkadza: mam pretekst, by bez ryzyka przeładowanie półek w łazience kupować kolejne zapachy i wypróbowywać kolejne kosmetyki :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

dla miłośniczek rafaello

Konsystencja bardzo rzadka, lekka, dzięki czemu doskonale się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, nie lepi się.

Ma śliczny zapach rafaello, czuć w nim chemii. Na początku zapach wydawał mi się nieprzyjemnie chemiczny, ale było to wrażenie spowodowane równoległym używaniem śmierdzącego samoopalacza i mieszaniem się zapachów. Po odstawieniu samoopalacza odkryłam z zaskoczeniem, jak przyjemnie pachnie balsam balea używany "w pojedynkę" ;)

W moim przypadku okazał się dość wydajny (a muszę przyznać, że nie żałowałam go sobie).

Raczej do skóry normalnej niż przesuszonej.

Ewentualne minusy rekompensuje śmiesznie niska cena - nabyłam go za jedyne 1,25 euro!

PS. Opakowanie wygląda obecnie inaczej.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

depilacja bikini rodzaje

ok

Jest to balsam o dość rzadkiej konsystencji dobry, gdy nam się spieszy i nie ma czasu na jakieś treściwe specyfiki. Jest on rzeczywiście do skóry normalnej stąd też nie należy spodziewać się rewelacyjnego nawilżenia, ot, normalne. Konsystencja dość leista, łatwo przesadzić. Bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustej powłoczki stąd idealny rano, gdy na nic nie ma czasu. Na plus zaliczam jego zapach-naturalny, smakowity kokos, zero chemii, bardzo apetyczny. Niestety kosmetyk ten jest mało wydajny, szybko go ubywa. Poza tym nie zauważyłam jakichś właściwości pielęgnacyjnych. Może kupię jeszcze dla zapachu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Super :)

Produkt uwiódł mnie pięknym zapachem jak i trwałaoscią zapachu utrzymującego się na skórze ;_)
Stopień nawilżenia nie jest zbyt silny , aczolwiek nie mam skóry szybko przesuszającej się , a wiec bardzo przypadł mi do gustu ;)

Używam tego produktu od:2 miesciecy

średni

Kupiłam go we wakacje, bo bardzo lubiłam zapach kokosa.
Tutaj faktycznie ardzo duży + !!! Zapach jest przyjemny, pachnie jak prawdziwy kokos:))
Jednak jeśli chodzi o nawilzanie i pielęgnacje niestety nie było rewelacyjnie.
Przeciętny balsam - lepsze to niż nic ale więcej go nie kupie.

Czarujący zapach

Zapach rzeczywiście urzeka. Sam balsam jest bardzo dobry. Fajnie nawilża, nie pozostawia mocno tłustego filmu, dobrze się wchłania. Jedyny minus to mała pojemność, zużywam duże ilości jako że smaruję całe ciało średnio 2 razy dziennie i opakowanie wystarczyło mi na 2 tygodnie.

Używam tego produktu od:ponad rok temu

rafaello

Bardzo lubię ten balsam. Ma wiele plusów: naturalny zapach kokosa, ani nie przesłodzony, ani nie chemiczny. Na mojej skórze staje się bardziej waniliowy i pachnę jak rafaello :) jest raczej rzadki, ale nie wycieka w sposób niekontrolowany z tubki - powiedziałabym, że jest w sam raz. Wchłania się raczej szybko, ale nie błyskawicznie. Pielęgnuje dobrze, jeszcze rano po wieczornym smarowaniu trochę czuć działanie pielęgnacyjne kosmetyku. No ale ja mam niewysuszającą się skórę.
opakowanie dość ładne, chociaż tu mam zastrzeżenia do tych malunków. Nie zaprzeczam, że jest praktyczne - można balsam zużyć do końca, ma klapkę i jest miękkie, nawet natłuszczoną dłonią damy z nim sobie radę.
Ja polecam.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Po prostu kokos

Kupiłam ten lotion w zeszłe wakacje. Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, wchłania przez dłuższą chwilę. Nawilża i lekko natłuszcza skórę. Dobry do skóry normalnej, dla suchej będzie słaby. Zapach kosmetyku jest istotnie kokosowy - nie kojarzy mi sie z chemicznym odorem, jaki oferują niektóre kosmetyki. Woń jest bardzo intensywna i utrzymuje się na ciele przez cały dzień. Ogólnie kosmetyk zasługuje na 4 gwiazdki - nawilża średnio, ale to w końcu lotion, a nie krem, czy balsam, ma ładny zapach i jest niedrogi. Więcej go nie kupię, bo miłośniczką kokosu nie jestem, ale myślę, że osobom, które lubią takie zapachy przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od:w zeszłe wakacje używałam

Przeciętny poprostu

Balsam ten w Niemczech kosztuje niecałe 2 euro, więc jest taniutki.Zapach-bardzo sztuczny, nie kokosowy a bardziej sezamowy. KOnsystencja odpowienia, nawilża bardzo przeciętnie, nawet jak na skórę normalną, dla suchej raczej sie już nie nada.Opakowanie może być.Ogólnie lepszy jest żel pod prysznic z tej serii i dezodorant.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

całkiem, całkiem

kolejne zapoznanie z nowościami na allegro ;).
Balsam jest niezbyt drogi, wydajny. Opakowanie ładne, kolorowe, wygodne ( tuba). Dość rzadki, ale nie mleczko. Zapach naturalnie kokosowy ( jak wąchanie wiórków ;)), delikatny, dyskretny, mogłabym rzec. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko sie wchłania, nawilża. To kosmetyk do skóry normalnej, więc solidnej pielegnacji skóry suchej oczekiwać nie można. Dla mnie - to taki poranny balsamik zimowy...