12-godzinny Krem do rąk regenerujący z wyciagiem z pomarańczy

12-godzinny Krem do rąk regenerujący z wyciagiem z pomarańczy

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji dłoni, szczególnie zniszczonych, wymagających regeneracji. Zawarte w kremie składniki aktywne, przede wszystkim olejek ze skórki pomarańczy, gliceryna, wosk pszczeli i d-pantenol doskonale regenerują i wspomagają odnowę naskórka.
Regularnie stosowany: intensywnie regeneruje zniszczony naskórek, przywraca gładkość i miękkość skóry rąk, łagodzi drobne podrażnienia, chroni przed wysuszeniem rąk.

Cena: ok. 5zł / 100ml

ujdzie

Krem należy do kategorii "nienajlepszy ale i nienajgorszy" tak na dwie i pół* Zapach ma całkiem niezły, jeśli chodzi o wchłanianialność, to nie należy do "tłuściochów" i wchłania się dobrze poza wspominanym poniżej mankamentem "poślizgu".

ilość zużytych opakowań: 1

mozna sobie odpuścić

kupiłam, bo bardzo lubię cytrusowe zapaszki,ale to.....chyba tylko leżało koło cytrusów...wchłaniał się szybko, tak szybko, że nie zdązył nawilżyć dłoni :( mmm konsystencja troszkę dziwna, lejąca się....mało wydajny i bardzo dobrze, bo szybko kupiłam coś innego

mógłby być lepszy

pomarańczowy pachnie bardzo ładnie. nie pomarańczowo a landrynkowo. niestety zostawia na dłoniach tłustą warstewkę - aż chce się ją zmyć. kupiłam wersję z algami morskimi, również ładnie pachnie i również pozostawia ten - jak to Lejka określiła - "poślizg". dobry na noc - kiedy to nie przeszkadzają tłuste dłonie :-)

Manicure - glitter nails

tylko zapach

Miałam właśnie ten pomarańczowy i cóż... Zapach to on miał genialny - nie spotkałam osoby, której by się nie podobał - ale reszta... Dobrze się wchłaniał, ale zostawiał okropny poślizg na skórze i był baaardzo mało wydajny.

średniak

Ciężko mi pisać, bo pies siedzi mi na kolanach i liże po rękach (Mucha, przestań!). Do rzeczy: kremik bardzo średni: niezbyt dobrze nawilża, zapach po mojemu zbyt intensywny, a na dodatek zostawia na rękach warstwę, która mnie raczej denerwuje (kurcze, mam całą klawiaturę w sierści!). Mam go w pracy, często myję ręce, więc potrzebuję nawilżenia. Stąd sądzę, że się nie sprawdził. Z etj samej serii mam w domu krem z algami i pod względem zapachu jest znacznie lepszy. Co do nawilżania - taki sam. Kosztował 3,5 zł, ale chyba lepiej kupić inny. [pies się wyraźnie nudzi, bo włazi mi na głowę, więc chyba już skończę]

taki sobie

Po prostu zwyczajny. Skóra po nim nie jest szorstka, ale przez długi czas krem nie wsiąka i ręce są śliskie. Wolę, gdy kreny do rąk lepiej się wchłaniają i nie pozostawiają tłustej warstwy.

dobre kremy

krem nie pozostawia na dloniach tlustej warstwy,dosyc latwo sie wchlania,zapachy przyjemne od pomaranczowego bardziej podoba mi sie ten w rozowej tubce,ogolnie dobry produkt za odpowiednia cene

dobre bo polskie :-)

Zdaje sie ze zaczynamy doceniać polskie kosmetyki, duzo pozytywnych ocen zbiera Eris, Ziaja, teraz chyba kolej na Kolastynę. <BR>Krem oprocz tego, że pieknie pachnie pomarańczami to wspaniale natluszcza, regeneruje. Mam w tej chwili jeszcze Arnikę (pomaranczowa tuba)z Yves Rocher, ale jakos tak czesciej siegam po Kolastynę, nie ujmując nic Arnice. <BR>aaa! * zabrałam za lekki poslizg, który pochwili mija, ale ...

dobry

Dobry krem, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania.Ma lekką konsystencję - nie tłustą. Dłonie są nawilżone i gładkie. Nie wiem jak z tą 12 g ochroną, bo ja używam kremu po każdym myciu rąk. Zapach przyjemny choć pomarańczą dla mnie to on nie pachnie.