Conny, Maska nawilżająca 'Kwas hialuronowy'

Conny, Maska nawilżająca 'Kwas hialuronowy'

Maska wzbogacona kwasem hialuronowym głęboko nawilża i poprawia jędrność skóry. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, wyraźnie redukując zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry.

Sama nie wiem..

Skóra po użyciu tej maseczki jest troszkę bardziej napięta. Jeśli chodzi o nawilżenie to nie jestem pewna czy to robi. Myślę, że nawilża w pewnym stopniu, jednak to uczucie nie jest długotrwałe. Po zdjęciu maseczki nie zauważyłam rozjaśnienia przebarwień.
Plusem jest fakt, iż nadmiar emulsji nie klei się bardzo. Płat był dobrze nasączony, chociaż pod oczami był bardziej suchy niż np na brodzie. Być może to kwestia złożenia maseczki w opakowaniu.
Szczerze to na mnie ta maska efektu wow nie zrobiła.
Troszkę więcej się po niej spodziewałam. Jak za tę cenę można ją wypróbować, chociaż nie jest to,moim zdaniem, najlepsza maseczka na rynku.

świetna!

maseczki z tej serii są świetne. ta super nawilża, nie spada z twarzy, ma wygodne opakowanie. spełnia wszystkie obietnice producenta. jedynym minusem jest cena (kiedyś te maseczki kosztowały w hebe po 4.99)

Zaskoczenie

Maseczka jest na bawełnianej płachcie , która jest bardzo solidnie nasączona. Po odciśnięciu esencji mimo wszystko płat dobrze trzyma się skóry i nie odkleja się od niej.Wszystkie otwory są bardzo dobrze wycięte a płachta jest dobrej jakości gdyż nie rwie się podczas naciągania.Byłam dość sceptycznie nastawiona do tego produktu analizując skład gdyż wspomniany kwas hialuronowy jest pod koniec składu niestety.Na dodatek podczas noszenia maseczki czułam lekkie pieczenie skóry. Zdejmując ją miałam przed oczami podrażnioną i wysuszoną skórę a tutaj taka niespodzianka.Skóra była tak miękka i gładka, że nie potrzebowałam już wklepywania kremu.Na początku skóra lekko się lepiła ale esencji było niewiele na skórze więc szybko się wchłonęła. Skóra była też widocznie odżywiona i wyglądała bardzo zdrowo.Jeśli chodzi o zapach maseczki dla mnie pachniała jak apteczne kosmetyki. Jestem zadowolona z efektu tej maski i na pewno niebawem do niej wrócę.

To jest nawilżenie

Porzadny płat który dogłębnie nawilża skórę. Maseczka jest tania warto wypróbować, bo skóra naprawdę jest mocno nawilżona, rozjaśniona i wygładzona, niema potrzeby smarować się już żadnym kremem po maseczce napewno kupię jeszcze nie raz polecam

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajna!

Ta maseczka trafia do jednych z moich ulubionych!

Maseczka jest tania, ja w lokalnej, małej drogerii zapłaciłam za nią 5,50 zł, więc każdy może jej spróbować. Jest na każdą kieszeń.

Płat samej maseczki jest ok, ale mógłby być lepiej skrojony. Porównuję go do innych maseczek i tutaj mogłoby lepiej, ale nie ma tragedii.

Samo działanie - maseczka bardzo fajnie nawilża i odżywia skórę. Samego płynu jest tyle, że płat jest dobrze nasączony, zostaje trochę płynu na szyję albo na dołożenie na nałożony płat. Maseczka bardzo ładnie, delikatnie pachnie.

Nie podrażniła mojej skóry, ma fajny skład. Wysoko w składzie jest gliceryna, przez co naprawdę maseczka nawilża i nie jest to fikcja.

Ja maseczki zawsze robię sobie na noc, później nakładam krem. Zawsze robię tak, że czekam, aż maseczka się wchłonie, potem nakładam krem, tym razem zrobiłam inaczej...i przysięgam...NIGDY NIE MIAŁAM TAKIEJ GŁADKIEJ TWARZY. Krem na noc, w połączeniu z resztkami tej maseczki sprawił, że twarz była gładka jeszcze bardziej niż gdy nakładamy silikonową bazę pod makijaż. Było to takie uczucie, tylko jeszcze bardziej gładka skóra.

Polecam spróbować, bo maseczki z tej serii są świetne!

Fajna maska

Maseczki Conny kupiłam jakiś czas temu w Biedronce. Zapłaciłam niecałe 5zł za sztukę. Dostępne były niestety już tylko te dwa rodzaje. Nawilżającą z kwasem hialuronowym kupiłam dla siebie, natomiast przeciwzmarszczkową dla mamy. Moja sprawdziła się bardzo dobrze. Użyłam jej dwukrotnie - pierwszy raz postąpiłam tak z maską w płachcie. Esencja w opakowaniu nie była rzadka, zachowywała się wręcz jak jakaś maź. Dzięki temu nie spływała po mojej szyi. Płat był dobrze wycięty, nie wchodził mi na włosy. Twarz po zastosowaniu tego produktu była nawilżona, przez chwilę odrobinę lepka, jednak esencja wchłonęła się bardzo szybko. Nie uczuliła mojej wrażliwej i trądzikowej cery. Aktualnie odstawiłam wszystkie drogeryjne maseczki i przygotowuję je sama, ale tę mogę Wam jak najbardziej polecić. :)

Dobrze zadziałała, bez szału

Użyłam jej jednorazowo, skóra była nawilżona, schłodzona, przyjemnie się relaksowałam, ale szału nie ma, ot taka jak wiele innych, nie zniechęcam do jej stosowania ale i euforycznie nie polecam.

Dobra

Jak do tej pory wszystkie maski tej firmy mi się sprawdziły, ta również jest świetna.

Materiał jest bardzo cienki i delikatny, bardzo mocno nasączony esencją o lekkim zapachu. Świetnie dopasowuje się do twarzy i nie "odkleja się". Przy używaniu jest całkiem przyjemne uczucie chłodzenia.

Skóra jest dobrze nawilżona i gładka, przez co zmarszczki są mniej widoczne. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście cera nie wysusza się.

Produkt tani i godny polecenia - wracam do niej regularnie ;)

Dobrze nawilza. Godna uwagi.

Maseczka wykonana jest z mocnego,dobrze nasaczonego materialu. Jest trwala i trudno ja uszkodzic.
Zapach dosc delikatny.
Po aplikacji nie pozostawia lepiej warstwy na twarzy.
W składzie znajdziemy między innymi sok aloesowy, ekstrakt z korzeni konjac, ekstrakt z kwiatu wiciokrzewu japońskiego, ekstrakt z korzenia białej lilii wodnej, hialuronian sodu.
Przy regularnym stosowaniu skora wyglada na bardziej wypoczeta ,a ponadto jest dobrze nawilzona.
Czesto spotykam ja na promocjach.
Zdecydowanie godna uwagi.

Dobrze nawilza

Mimo ze mam skore tłustą to i mojej skórze przydaje sie czasem nawilżenie. Ta maseczka sprawie sie w tym znakomicie. Moja skora wciągla zawartość maseczki jak gąbka. Skora po, była nawilżona i gładka.

Idealna.

Maseczka w płacie marki Conny, Kwas Hialuronowy jest moja ulubioną z tej serii. Świetnie nawilża moją skórę, pozostawiając ją gładką i promienną. Nie znalazłam lepszego zamiennika. Po zdjęciu świetnie się wchłania, nie pozostawiając lepkiego filmu na twarzy. Nie podrazniła mojej skóry- wręcz ją ukoiła. Ma delikatny,miły zapach.

Używa produktu od: próbka

Naprawdę nawilża

Maskę kupiłam w sklepie Auchan za marne kilka złotych (4,50), zeby wyporobować czy działa. Byłam szczerze zdziwiona gdy faktycznie nawilzyla skore mojej twarzy. Na drugi dzień nie miałam jej wysuszonej jak zawsze i napewno kupię ją jeszcze raz. Nie szczypie w oczy, nie odkleja sie, cena jest przystępna, działa nawilżająco - czego chcieć więcej.