Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Conny, Maska nawilżająca 'Kwas Hialuronowy'

Conny, Maska nawilżająca 'Kwas Hialuronowy'

Maska wzbogacona kwasem hialuronowym głęboko nawilża i poprawia jędrność skóry. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, wyraźnie redukując zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry.

Całkiem fajna!

Muszę przyznać, że maska mnie miło zaskoczyła. Bawełniany płat był dobrze nasączony i ładnie przylegał do twarzy. Skóra po masce była nawilżona i sprężysta. Nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić.

Olbrzymie zaskoczenie

Muszę przyznać, że jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie zaskoczył mnie tak pozytywnie jak ten! Idealnie nawilżająca maseczka, która w dużym stopniu poprawia kondycję skóry. Ma orzeźwiający zapach, daje przyjemnie chłodzący efekt. Cena jest zdecydowanie odpowiednia.

Używa produktu od: próbka

Efekt wow :)

Nie ma wiele maseczek (a przynajmniej nie trafiłam), które potrafią trzymać nawilżenie na mojej buzi tak długo i to bez efektu błyszczenia. Kupiłam wczoraj w Naturze, zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu.
Od dawna szukałam czegoś, co skutecznie nawilży mi skórę, nie wywoła świecenia, podrażnienia i nie zrujnuje mi portfela. Uznałam, że graniczy to z cudem, aż wypróbowałam maseczkę.
Pachnie bardzo przyjemnie, tak rześko i świeżo. Materiał jest bardzo mocno nasączony, akurat to lubię. Miałam mały problem z rozłożeniem płachty, ale dało radę. Sporo płynu, którym nasączony był materiał, zostało w saszetce, zostawiłam sobie do późniejszego wykorzystania.
Maseczka choć bardzo mocno nasączona, nie zjeżdża z twarzy i trzyma się na bokach. Jedna rzecz bardzo mnie zdziwiła: w chwili, gdy nakładałam materiał na twarz, niemal z niego kapało. Kiedy przyszedł czas zdjęcia maseczki - materiał w miejscach, gdzie mam najbardziej suchą skórę, czyli ogólnie strefa T - był suchusieńki.

marcelina zawadzka o opryszczce

Świetna

Maskę kupiłam dzięki recencjom na wizażu i jestem zachwycona. Zazwyczaj maski są dla mnie nawilżajace ale na chwile. Efekt tej utrzymuje się długo oraz pierwszy raz płachta ma dla mnie doskonałe wymiary. Wycisnęłam resztki płynu z opakowania i wmasowywałam później jeszcze kilka razy aż zużyłam cały. Kupiłam w wispolu, tam cena jest chyba najkorzystniejsza.

Bardzo dobry

A ja go kupiłam... w Biedronce :)
Ma bardzo piękny, świeży zapach. Płat nie rozrywa się i nie rozciąga, choć miałam małe problemy z rozłożeniem jej, gdyż była dobrze ze sobą sklejona :)
Na twarzy nie odkleja się, nie "kapie". Daje świetne efekty. Twarz jest bardzo delikatna, jędrna i gładka. Na pewno będę jej jeszcze używać!

Bardzo dobra

Super maska ! Ładnie pachnie, dobrze trzyma się buzi i przede wszystkim naprawdę i bardzo dobrze nawilża ! Cenowo też wychodzi ok. Totalnie nie mam się do czego przyczepić. Polecam !

Dobra, nawilżająca maska w korzystnej cenie

O mojej miłości do marki Conny wspominam chyba w kolejnej recenzji, ale cóż poradzić.. Te maski są świetne!

Pierwsze co przyciąga uwagę to zapach.. Maseczka hialuronowa ma tak świeży i tak rześki zapach, że od razu chce sięją założyć na twarz ;) oczywiście robię to po uprzednim jej oczyszczeniu i peelingu dla lepszej wchłanialności aktywnego serum.

Samo serum jest dość wodniste, ale w maskach w płachcie akurat mi to odpowiada, ponieważ mam zwyczaj przed nałożeniem tkaniny wylać odrobinę na dłoń, po czym delikatnie zaaplikować w skórę ruchem kolistym. Dzięki temu materiał jeszcze lepiej przylega do skóry.

Maska wymiarowo nie będzie na każdego pasować, każda z nas ma inny kształt twarzy, ale miałam już tyle tego typu produktów i przyznam, że marka Conny najlepiej wpasowuje się w kształt mojej twarzy. Nie odkleja się w trakcie zabiegu w bocznych częściach, nie przesuwa po twarzy, nie mogę nic złego powiedzieć.

EFEKT - nawilżona, gładka, promienna cera, bez suchych skórek czy podrażnień. Zdecydowanie czuję, że skóra dostała porządnie pić a efekt nawilżenia i wygładzenia czułam przez około 2 dni (według mnie wynik super).

Zawsze zostaje mi trochę serum w saszetce, więc chcąc wykorzystać kosmetyk w 100% wklepuję pozostałość w twarz, szyję, dekolt, dłonie czy łokcie.

Cena w drogerii Natura - 7.99zl. To cena, którą chętnie zapłacę za zadowalający efekt na skórze. Jest lepsza niż niejedna droższa, typowo azjatycka maska na tkaninie. W prawdzie może nie bije na głowę maski ze ślimaka i z jadem węża (także marki Conny), ale też uznaję ją za maskę bardzo dobrą, do której na pewno wrócę;)

Moc nawilżenia.

Kupiłam ją przypadkowo, pierwszy raz zobaczyłam ją w drogerii Natura, w której jestem średnio raz w roku. Po pobieżnym sprawdzeniu składu (czy zawiera ekstrakty, a nie ma w sobie alkoholu) wrzuciłam maskę do koszyka.

Produkt jest rewelacyjny. Kosztuje od 6 zł (tyle w Kontigo) do 8 zł (wyżej wspomniana Natura).

Maska jest dobrze "skrojona", mocno nasączona esencją, którą wręcz ocieka. Po jej nałożeniu w opakowaniu zostaje jej tak dużo, że wystarcza jeszcze na pokrycie szyi i dekoltu, a także na aplikację następnego dnia. Dobrze trzyma się skóry, nie odstaje.

Produkt ma delikatny, nienachalny zapach. Po nałożeniu na buzię daje przyjemnie chłodzący efekt. Zdejmuję ją po 20 min i wklepuję niewchłoniętą esencję. Efekt po aplikacji maski jest świetny. Mam cerę tłustą, delikatnie wrażliwą. Nawilżenie jest dla mnie podstawą pielęgnacji (oczywiście obok oczyszczania i złuszczania) i od kilku miesięcy mam fioła na punkcie masek w płacie. Używam ich przynajmniej 3 razy w tygodniu i moja cera odpłaca mi się za to dobrą kondycją.

Maska nawilża i koi skórę. Po jej zdjęciu nawet moje przebarwienia są bledsze. Skóra jest odprężona, gładka i miękka w dotyku. Cudownie nawilża skórę pod oczami. Po niej używam serum w formie olejku, które wchłania się szybciej, niż nałożone bezpośrednio po aplikacji toniku.

W żaden sposób nie podrażnia skóry. Ma dobry skład.

Podsumowując, gorąco polecam tę maskę. Jest to świetny produkt za małe pieniądze. Do tej pory zużyłam conajmniej pięć opakowań, a kolejne mam w zapasie.

Super nawilżenie!

Naprawdę nie spodziewałam sie aż takich efektów. Twarz po użyciu wygląda na niesamowicie nawodnioną. Jakby napompowaną :) promienieje!
Używam jej bardzo często i nigdy mnie nie zawiodła.

rewelacyjna i niedroga, skuteczna maska

Ta maska zasługuje na pełne 5 na 5 gwiazdek! Przemiłe zaskoczenie, bo kupiłam ją przelotem w Biedronce, nie spodziewałam się niczego specjalnego, ale że miałam akurat mocno przesuszoną skórę, postanowiłam ją wypróbować (szczególnie że kosztowała jakieś 4 złote - może promocja, a może taka Bierdocena?).

Okazała się bardziej skuteczna niż maski w płachcie za 10 czy 15 złotych!

Ale od początku. Opakowanie - typowe dla tego rodzaju masek. W środku znajdziemy tkaninę nasączoną serum (mocno nasączoną - żel może z niej kapać, warto nakładać maskę w łazience). Tkanina jest dobrze docięta, ma idealnie rozmieszczone otwory i nacięcia po bokach, ułatwiające dopasowanie do twarzy. Jedynym minusem jest to, że tkanina jest bardzo cienka, dużo bardziej niż w innych maskach, których używałam, co trochę utrudnia nakładanie i trzeba też uważać przy jej rozkładaniu, żeby jej niechcący nie potargać. Jednak po nałożeniu na twarz i dociśnięciu trzyma się idealnie, nie odstaje i nie przesuwa się przez całe 20 minut przyjemnego zabiegu :)

Serum - w formie żelowej, bardzo przyjemne dla skóry, daje natychmiastowe odczucie nawilżenia i ochłodzenia skóry (super na upalny letni dzień). Dobrze się wchłania. W opakowaniu jest spory nadmiar, możemy w połowie aplikacji dołożyć w wybrane miejsca i jeszcze zostawić trochę do nałożenia na twarz przy innej okazji jako serum przed kremem.

Efekty - jestem zachwycona, bo skóra po użyciu maski była naprawdę zauważalnie, długotrwale i solidnie nawilżona. Dokładnie takiego efektu szukałam - maska dała skutek podobny do silnie nawilżających japońskich masek za trzykrotnie wyższą cenę. Super nawilżenie, wygładzenie, zmniejszenie widoczność zmarszczek mimicznych (kwas hialuronowy najwyraźniej rzeczywiście działa tutaj mocno nawilżająco, przez co mamy wypełnione wszelkie drobne linie). Twarz wygląda jak po wizycie u kosmetyczki. Dodam, że efekt jest długotrwały - rano nałożyłam maskę, wieczorem nadal czułam na skórze przyjemne nawilżenie, zero suchości, ściągnięcia.

Świetny produkt, jedna z najlepszych masek w płachcie jakich używałam. Z pełnym przekonaniem polecam, rewelacyjna dla suchej skóry.

(moja skóra: normalna w kierunku suchej)

Aż kapie

Włókno maski jest tak bardzo nasączone, że aż z niego kapie - wskazany jakiś szaliczek z papieru, który nie pozwoli substancjom aktywnym spłynąć do stóp.
Maska jest duża, ale łatwo się dopasowuje. Nie podrażnia (inaczej niż srebrna z tej firmy), doskonale nawilża, aż pompuje substancje nawilżające wgłąb skóry. Warta zakupu.

Świetna!!!

Zachęcona pielęgnacją w koreańskim stylu sięgnęłam po tę maskę do twarzy z kwasem hialuronowym i nie zawiodłam się! Idealnie nawilżyła moją cerę, a ja zyskałam 20 minut tylko dla siebie;) Teraz używam jej raz na jakiś czas, a moja cera jest wypoczęta, nawilżona i gładka. Nie podrażniła mnie i nie uczuliła.
Sama maska jest w formie płatu, który przylega do skóry bez najmniejszego problemu. A esencja, którą nawilżona jest maska, jest w odpowiedniej ilości, dzięki czemu nie spływa z twarzy, ale po zabiegu zostaje jej na tyle, aby wmasować ją w skórę twarzy.
Wadą jest tylko cena, gdyż jest to maska jednorazowego użytku:(