Conny, Maska nawilżająca 'Kwas Hialuronowy'

Conny, Maska nawilżająca 'Kwas Hialuronowy'

Maska wzbogacona kwasem hialuronowym głęboko nawilża i poprawia jędrność skóry. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, wyraźnie redukując zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry.

Dobrze zadziałała, bez szału

Użyłam jej jednorazowo, skóra była nawilżona, schłodzona, przyjemnie się relaksowałam, ale szału nie ma, ot taka jak wiele innych, nie zniechęcam do jej stosowania ale i euforycznie nie polecam.

Dobra

Jak do tej pory wszystkie maski tej firmy mi się sprawdziły, ta również jest świetna.

Materiał jest bardzo cienki i delikatny, bardzo mocno nasączony esencją o lekkim zapachu. Świetnie dopasowuje się do twarzy i nie "odkleja się". Przy używaniu jest całkiem przyjemne uczucie chłodzenia.

Skóra jest dobrze nawilżona i gładka, przez co zmarszczki są mniej widoczne. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście cera nie wysusza się.

Produkt tani i godny polecenia - wracam do niej regularnie ;)

Dobrze nawilza. Godna uwagi.

Maseczka wykonana jest z mocnego,dobrze nasaczonego materialu. Jest trwala i trudno ja uszkodzic.
Zapach dosc delikatny.
Po aplikacji nie pozostawia lepiej warstwy na twarzy.
W składzie znajdziemy między innymi sok aloesowy, ekstrakt z korzeni konjac, ekstrakt z kwiatu wiciokrzewu japońskiego, ekstrakt z korzenia białej lilii wodnej, hialuronian sodu.
Przy regularnym stosowaniu skora wyglada na bardziej wypoczeta ,a ponadto jest dobrze nawilzona.
Czesto spotykam ja na promocjach.
Zdecydowanie godna uwagi.

Dobrze nawilza

Mimo ze mam skore tłustą to i mojej skórze przydaje sie czasem nawilżenie. Ta maseczka sprawie sie w tym znakomicie. Moja skora wciągla zawartość maseczki jak gąbka. Skora po, była nawilżona i gładka.

Idealna.

Maseczka w płacie marki Conny, Kwas Hialuronowy jest moja ulubioną z tej serii. Świetnie nawilża moją skórę, pozostawiając ją gładką i promienną. Nie znalazłam lepszego zamiennika. Po zdjęciu świetnie się wchłania, nie pozostawiając lepkiego filmu na twarzy. Nie podrazniła mojej skóry- wręcz ją ukoiła. Ma delikatny,miły zapach.

Używa produktu od: próbka

Naprawdę nawilża

Maskę kupiłam w sklepie Auchan za marne kilka złotych (4,50), zeby wyporobować czy działa. Byłam szczerze zdziwiona gdy faktycznie nawilzyla skore mojej twarzy. Na drugi dzień nie miałam jej wysuszonej jak zawsze i napewno kupię ją jeszcze raz. Nie szczypie w oczy, nie odkleja sie, cena jest przystępna, działa nawilżająco - czego chcieć więcej.

Nawilża

Płat jest bardzo mocno nasączony esencją, dlatego polecam zachować czujność podczas wyjmowania maski z opakowania. Sama maseczka ma odpowiednią wielkość (nie jest ogromna - a zdarzyły mi się już takie sheet'y), dobrze przylega do skóry. Im dłużej ją trzymamy, tym w mojej opinii lepiej. Ja przeważnie nakładam tę maseczkę, wskakuję do łóżka, włączam serial/film i zdejmuję tuż przed snem. :) Pierwszy raz użyłam maski w okresie, kiedy było bardzo zimno, a moja skóra przez to niesamowicie przesuszona. Efekt był zauważalny; cera na drugi dzień prezentowała się naprawdę dużo lepiej - była wygładzona, nawilżona, mniej się świeciła. Przy skórze mieszanej sprawdza się naprawdę dobrze, a należy do raczej tanich kosmetyków, dlatego daję zasłużone 5 gwiazdek.

dla cery odwodnionej za słaba

Szczerze powiem, że nie zachwyciła mnie ta maseczka ani przy pierwszej aplikacji, ani przy drugiej, trzeciej, a po czwartej stwierdziłam, że już na pewno mnie nie zachwyci. Faktem jest, że mam cerę odwodnioną i potrzebuje ona szczególnego taktowania, a nawilżenie musi być solidnym kopniakiem, a nie powierzchownym pomizianiem skóry.
A tak właśnie na moją skórę działa ta maseczka. Nawilża, owszem, ale jest to subtelne nawilżenie, które nie działa dogłębnie i po zdjęciu płatu ze skóry i wmasowaniu pozostałej na powierzchni cery emulsji skóra, niestety, jest tylko nieznacznie nawilżona. Nie oczekiwałam spektakularnych efektów, ale te, które otrzymałam mocno mnie zawiodły.
Uważam, że dobra maseczka powinna pozostawić skórę dogłębnie wypielęgnowaną i działanie to powinno trwać kilka dni. W tym przypadku działanie jest dla mnie niezauważalne.
Płat jest dobrze wycięty, dobrze przylega do skóry i nie odchodzi w trakcie jego noszenia. Odrobinę esencji pozostaje w opakowaniu, trzeba o tym pamiętać i wykorzystać, a nie wyrzucać.
Trzymając się zalecanego przez producenta czasu zdejmowałam z twarzy płat, w którym było jeszcze mnóstwo płynu i kolejne aplikacje wydłużałam by płat wysechł do minimum.
Zabieg z użyciem tej maseczki był dla mnie przyjemnością, leżąc z maseczką na twarzy dawałam sobie czas by się rozluźnić, zrelaksować i odprężyć. Ponadto maseczka dawała mi uczucie ochłodzenia i, może to brzmi dziwnie w zimowym sezonie, ale efekt ten łagodził wszelkie podrażnienia skóry i przynosił ulgę.
Brak zapachu jest dla mnie na plus, chociaż lubię ładnie pachnące kosmetyki.
Niespełna 9 zł za jednorazową maseczkę, która nie działa.... no nie, nie, nie....

Dobrze nawilża

Maska łatwo się nakłada i dobrze przylega, nawet jeśli się z nią spaceruje. Dobrze się wchłania i intensywnie nawilża skórę , co jest odczuwalne jeszcze przez kilka godzin po aplikacji. Lekko wygładza i daje efekt rozświetlonej, świeżej, wypoczętej skóry. Bardzo polecam robienie takich masek przed wyjściami w wieczorowym makijażu - zdecydowanie lepiej się trzyma a skóra nie wysycha ani nie świeci się.

Dobra maska.

Maskę kupiłam oczywiście pod wpływem recenzji na wizażu.
Plachta jest wykonana z cienkiego materiału, ale nic mi się nie rozerwało. Dobrze przylega do skóry. Jest zaburzona w sporej ilości esencji. Zapach przyjemny- świeży i orzeźwiający.
Jeśli chodzi o działanie, to jest ono naprawdę satysfakcjonujące. Maseczka dobrze nawilża. Czuć, że skóra jest napojona i miękka. Zauważyłam też rozjaśnienie skóry. Jeśli chodzi zaś o obiecywaną likwidację zmarszczek - efektu brak. Można się zastanawiać czy w ogóle można tego oczekiwać, ale wierzcie mi lub nie, po masce SKII w płachcie zmarszczki miałam wyprasowane (oczywiście efekt nie jest trwały). Tak czy siak to dobra maska. Myślę,że warto wypróbować. Ja nie będę specjalnie po nią jeździć czy jej zamawiać, ale przy okazji jakichś zakupów, chętnie wrzucę do koszyka.

Rewelacyjna

Po raz pierwszy moge stwierdzić żę maseczka na mnie działa. Efekt wow gwarantowany ;) po jej użyciu nie nałożyłam kremu a rano nadal moja buzia nie była czegoś "spragniona". Zdecydowanie polecam, nie warto się zastanawiać tylko trzeba kupować ;)

Całkiem fajna!

Muszę przyznać, że maska mnie miło zaskoczyła. Bawełniany płat był dobrze nasączony i ładnie przylegał do twarzy. Skóra po masce była nawilżona i sprężysta. Nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić.