Professional, Wygładzający krem do prostowania włosów

Professional, Wygładzający krem do prostowania włosów

Krem do prostowania włosów został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Pomaga ujarzmić nieposłuszne kosmyki i nadaje włosom wyjątkową gładkość. Nowatorska formuła zawiera specjalny składnik zapewniający włóknom włosa ochronę termiczną w czasie suszenia suszarką oraz modelowania przy użyciu prostownicy lub żelazka. Włosy są perfekcyjnie wygładzone, miłe w dotyku i błyszczące.

Cena: 12zł / 200g

Znienawidzony

Z racji, że w mojej drogerii nie było żadnego kosmetyku, którego dotąd używałam i mi się sprawdzał, byłam zmuszona, żeby kupić ten. Byłam nastawiona dość dobrze, jednak po pierwszym użyciu przekonałam się, że więcej go nie kupię. Co najbardziej mnie zdenerwowało to nieprzyjemny zapach oraz, co było głównym zamierzeniem, ułatwienie prostowania, jakoś w porównaniu z innymi kosmetykami przy tym mogę powiedzieć, że nie widziałam, żadnych efektów, ani nie pomagał w trakcie prostowania, ani w utrwaleniu i utrzymaniu fryzury na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: w połowie

Średniak.

Miał chronić, a raczej tego nie robił, końcówki bardzo się rozdwajały. Zapach mi się nie podobał. Sprawiał, że włosy były jakieś takie sztywne i rudne ale nie obciążał ich. Wydaje mi się, że cena jest adekwatna do jakości, za 15 zł nie liczmy na cuda. Jest dość wydajny. Nie przedłuża efektu prostych włosów, ani też prostowania nie ułatwia. Myślę, że warto spróbować, ale raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Całkiem niezły.

całkiem nieźle wygładza włosy choć zapach nie należy do najprzyjemniejszych. Nie polecam dla osób o grubych suchych włosach , nie nawilża ich. Po prostowaniu włos ładnie się błyszczy i jest wygładzony -niestety nie na długo .

Używam tego produktu od:roku

WŁOSY lokówka

kolejny niewypał joanny

Hm, ta" profesjonalna" seria Joanny - do używania w salonach fryzjerskich, chyba się producentowi nie udała. Po - delikatnie mówiąc - średnich odżywkach i maskach, pora ocenić prostująco - wygładzający krem do włosów.
Otóż, krem wg mnie nie pomaga w wyprostowaniu niesfornych kosmyków. Tzn, nie widzę efektu po użyciu tego specyfiku i pociągnięciu włosów prostownicą. Do tego ma fatalną konsystencje i takiż zapach, co skutecznie zniechęciło mnie do używania tego bubla, więc wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: 2008

OK

Krem jest niby wygładzający, ale jak dla mnie to nie wygładza, a nawet sprawia że włosy są takie bardziej oporne. Włosy po nim nie są miłe w dotyku, a już z pewnością się nie błyszczą. Raczej nie obciąża włosów. Trudno mi wypowiedzieć się na temat ochrony termicznej, jednak myślę, że jakaś jest i tutaj plus dla kosmetyku. Myślę, że mógłby chronić dużo lepiej, ale generalnie widzę, że moje włosy nie są zbyt zniszczone. Jednak totalnie nie chroni końcówek, bardzo mi się rozdwajają, a wcześniej nie miałam takich problemów. Nie przedłuża efektu prostych włosów. Zapach ma średni. I ogólnie jest to średni kosmetyk. Polecić nie polecę, ale warto spróbować, bo właściwie nie ma się do czego przyczepić u niego. No ale to w końcu kosmetyk za 15 zł więc też może nie wymagajmy cudów. No i ja mam w czarnym opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ok pół roku

bardzo dobry!

jak do tej pory nie miałam jeszcze lepszego kosmetyku do włosów przeciw puszeniu. moze niekoniecznie prostuje, ale na pewno włosy nie są takie nieznośne i każdy się nie wywija w inna stronę:) na pewno przebija inne droższe np loreal, kerastase czy nivea.

Używam tego produktu od:pół roku

na mnie śmierdzi rybą

po nałożeniu na moje włosy ten kosmetk zaczyna śmierdzieć. zapach ten kojarzy mi się z zapachem ryb. dziwne, bo na włosach mojej ciotki już nie ma takiego zapachu.
po nałożeniu na włosy i pezejechaniu prostownicą efekt niby jest, jednak jakoś nie podpasował mi ten krem.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: troszkę z jednego

Ujdzie...

Plusy:
*włosy po wyprostowaniu są miekkie, błyszczące, wygladzone
*ulatwia prostowanie
*wydajny (a włosy mam długie)
*zapach nie nadzwyczajny ani też nie najgorszy, ot taki widać że od kosmetyku do stylizacji włosów

Minusem kremu jest to, że coś kiepsko chorni te włosy przed temperaturą (a może moja prostownica nie niszczy). Zauważyłam jednak, że po umyciu i wyschnięciu włosy są jakby bardziej przesuszone, puszą się i mam jeszcze większą "szopkę" niż miałam zanim zaczęłam prostować włosy. Jednak po użyciu tego kremu i ponownym wyprstowaniu wracają do "normalnego" wyglądu. Końcówki jednak zniszczyły się na pewno, i to mi się nie wydaje...
Po skończeniu opakowania kupię sobie coś droższego, bo szkoda mi zniszczyć włosów, a miękkość i połysk można nadrobić sobie innymi kosmetykami.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

polecam

bardzo dobry jak dla mnie kosmetyk do prostowania włosów. Moje włosy po nim były miekkie, lsniące. Byłam bardzo zadowolona z efektu. cena nie wygórowana, a efekt taki jak po drozszysz kosmetykach tego typu, wiec po co płacić wiecej. zuzylam jedno opakowanie bowiem mieszkam teraz w UK i ciezko mi nabyc ten produkt :(

Używam tego produktu od:miesiaca

b.dobry

Produkt za taką cenę jest na prawdę godny polecenia. Stosowałam różne produkty do prostowania zarówno te z wyższej półki jak i te z niższej. I przyznam się że za bardzo różnicy pomiędzy tym produktem a np. z serii ALFAPARF nie widzę. Także po co przepłacać.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Klasyczny :)

Pierwsze co najbardziej pasuje mi w tym kosmetyku to przyjemny, delikatny zapach. Krem łatwo rozprowadza się na włosach nie obciążając ich. Gdy włosy prostuje się po użyciu go o wiele dłużej są gładkie i nie puszą się. Nawet bez prostowania włosy są gładkie i lśniące - a nie jak w przypadku niektórych kosmetyków tworzy się z nich coś w rodzaju koca. :)
Kosmetyk jest w porządku dla osób nie wymagających od niego za wiele. W końcu za tak niewielką cenę.... ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie ma rewelacji

Kupiłam go w sklepie z rtykułami fryzjerskimi za jakieś 12zł. Za tą cenę na prawdę się opłaca ;) . Ale cudów nie ma... Wygładza włoski, ułatwia prostowanie. Ale nie zauważyłam termoochrony czy coś... :admin:

Ślicznie pachnie :love: !

Polecam osobom, które rzadko prostują włosy i szkoda im wydawać więcej pieniędzy na lepszy kosmetyk ;)Używam tego produktu od: licpa 2007
Ilość zużytych opakowań: cały czas męczę 1