Bourjois, Matt Lovely

Bourjois, Matt Lovely

Matująco-kryjący podkład we fluidzie. Zawiera czynniki regulujące wydzielanie sebum. Wygodna aplikacja. Pudrowa, jedwabista konsystencja. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Lekka, fluidowa formuła aplikuje się niezwykle łatwo i utrzymuje na skórze przez cały dzień.
W Polsce dostępny w około 10 kolorach.

Coś strasznego

Nie wiem, może trafiłam jakiś lewy ten podkład ale u mnie zachowywał się tragicznie. Zniszczył mi cerę, zbrylał mi się na twarzy, tworzyły się wałeczki przy aplikacji. Krył totalnie nierównomiernie, wiele stresu miałam przez niego. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[531230].usefull || 0 }}% pomocna.

Sredniak

Kupilam z nadzieja na super mat-ani matu ani krycia. Slabizna!Dobrze sie rozprowadza, ma lejaca konsystencje przez to wlasnie nie jest wydajny. Nie zostawia smug ale niestety nie na tym polega jego rola.

Używam tego produktu od: 3 msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[490451].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmm

Średni.
Uzywałam jakies 4 lata temu. Konsystencja lekkiego musu, ładnie się rozprowadzał ( był taki "śliski")
Pachniał średnio, wiem że zapach mnie drażnił, mało krył, ale za to ładnie matował, po nalożeniu skóra się troche świeciłą, ale za moment wchałaniał się w skórę i trzymał się tak jakies 4 H.
Był to delikatny podkład, który nie zapychał porów, i nie pogarszał przez to i tak trądzikowej już skóry.

Na pewno nie na wieksze wyjścia, i nie na większe problemy z cerą.
Nie wiem czy polecam czy nie, zresztą podkład chyba już dawno został wycofany z produkcji.

Używam tego produktu od: 4 lata temu przez dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[462975].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

beznadzieja

Podkład używałam jakieś 1,5 roku temu. Cerę miałam wtedy mieszaną, trądzikową. Nie oczekiwałam jakiegoś spektakularnego krycia, szukałam podkładu który zrobi pudrową mgiełkę na mojej twarzy, która lekko zakryje zaczerwienienia skóry , nie podkreśli skórek i zmatowi. Większość podkładów w niższym przedziale cenowym potrafi to zrobić...
Niestety, ten podkład nie zrobił z moją buzią nic dobrego
MINUSY
-nie kryje nic a nic
-osadza się na każdej skórce, wygląda paskudnie
-twarz świeci się od razu po posmarowaniu
-nienaturalne odcienie
-zapycha
-nieładny zapach
-ciężko zmyć bo wgryza się w skórki

Używam tego produktu od:miesiąc w zeszym roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[431056].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaraz po nałożeniu świeci się

Lekko kryje, w ogóle nie matuje,nie jest wart swej ceny.(mam cerę mieszaną)Po nałożeniu już się świeci,więc używałam chusteczek matujących, później puder no i po 1h spływał. Raczej nie zapycha porów. Nie polecam.

Używam tego produktu od:3lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[419615].usefull || 0 }}% pomocna.

Twarz jak z okładki

Z podkładem tym miałam do czynienia jakoś 5 lat temu...Podkradałam go koleżance na stancji ;)Jak dla mnie jest świetny. Mam cerę mieszaną. Podkład tak świetnie zmatowił twarz, rozświetlił, wygładził...Pamiętam, że po całonocnej imprezie w klubie rano miałam twarz tak świeżą, jak gdybym się niedawno wymalowała. Wszelkie niedoskonałości były niewidoczne. Ciężko było mi dostać ten podkład później w sklepie, więc przerzuciłam się na Infaillible LOreala ale właśnie mi się kończy i wrócę ponownie do Matt Lovely :)

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[417858].usefull || 0 }}% pomocna.

****

Mam bardzo tłustą cerę, trądzikową, nie czekalam na cud bo w moim przypadku jest to niemozliwe. Wedlug mnie im mniej nalozonego kosmetyku tym lepiej(skóra mniej się przetłuszcza) więc zawsze mieszam ten podkład z kremem i tak nakładam, wtedy lepiej się rozprowadza, daje bardziej naturalny efekt(wszyscy mysla ze nie mam podkładu), nie podkreśla suchych skórek i lekko kryje. Gdy potrzebuję coś zakorektorować po prostu nakładam większa ilosc fluidu w tym miejscu. Zawsze uzywam jeszczepudru sypkiego
Zalety:
-ładny kolor(najjaśniejszy),
-nie ciemnieje,
-nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się skóry,
-nie zatyka porów,
-beztłuszczowy,
-bardzo naturalny efekt.
Wady:
-mógłby jednak matowić na dłużej (matuje tylko na ok. 1-2 h).

pokład jest fajny ale nie idealny a za ta cenę móglby jednak byc troszke lepszy, prawdopodobnie kupie ale jesli zauwaze cos o podobnego a tanszego to wyprobuje.Używam tego produktu od:kilku miesiecy

wlasnie chcialam znow go kupic, ale nigdzie nie moglam go dostac bo ejst wycofany!jak mogli go wycofac??!! teraz dopiero go zupelnie doceniam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[406575].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych

Dla mojej problematycznej mieszanej cery jest super- po wklepaniu tworzy extra pudrowy efekt. Ładnie kryje i matuje, całkiem długo się trzyma. Przyjemnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[393757].usefull || 0 }}% pomocna.

bez rewelacji

Zachęciły mnie dość wysokie oceny tego fluidu więc postanowiłam go wypróbować...niestety się zawiodłam.
Mam bardzo tłustą cerę i po fluidzie matującym oczekuję tego żeby moja buźka nie świeciła się jak najdłużej jest to możliwe.W tym przypadku po zaledwie dwóch godzinach makijażu praktycznie już nie było. Dość mocno krył więc gdy nałożyło się go za dużo to twarz wyglądała bardzo nienaturalnie. Poza tym podkreślał suche skórki.No i za każdym razem gdy otwierałam opakowanie fluid rozlewał się po całej nakrętce z powodu bardzo płynnej konsystencji:/
Plusy:
+dobrze kryje
+nieźle matuje niestety zaledwie na parę godzin
Minusy
-podkreśla suche skórki
-szybko schodzi z buzi
-gdy się go za dużo nałożyło-efekt maski
Ogólnie nie polecam!

Używam tego produktu od:nie wiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[350279].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Używałam tego podkładu od dłuższego czasu. Jednak ostatnio nie mogę go nigdzie dostać. Chodzi mi o odcień 23. Czy ktoś wie gdzie dostać go w szczecinie, bądz w internecie? Bo w internecie jedynie za 60 złotych moge znależć a to troche duzo dla mnie

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[340498].usefull || 0 }}% pomocna.