Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Wellaton, Farba do włosów (stara wersja)

Kremy trwale koloryzujące Wellaton pozwalają zachować 4 oznaki młodego wyglądu włosów (kolor, blask, młodość i witalność) i cieszyć się nimi przez długi czas. Farba wzbogacona wyciagiem z palmy kokosowej pielęgnuje włosy, a zawartość filtrów UV pomaga chronić włosy przed niszczącym działaniem światła słonecznego.

Cena: ok. 12zł

Napisanych recenzji: 10

niezłe zaskoczenie

lubię mleczną czekoladę!

+kolor idealny, jak na opakowaniu,
+pokyrł siwe włosy (trzymany na odrostach 35min., na całości kolejne 10),
+nie wyplukuje się za szybko (po 20 myciach nadal widać ładny odcień i połysk),
+zaraz po farbowniu farba bardzo łatwo dała się zmyć z włosów (w przeciwieństwie np. do Loreala, którym byłam dotychczas zachwycona),
+cena!!

- jak dla mnie nieco za gęsta konsystencja (utrudnia to farbowanie cienkich włosów)

Na pewno najbliższych kilka miesięcy będę stosować tę farbę (chyba, że nie znajdę jej w sklepie;).

Używam tego produktu od: ok,3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024480].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

dla mnie dobra

pierwszy raz użyłam farby wellaton ma mocno rozjaśnione włosy użyłam mieszanki farb karmelowa czekolada i złoty blond na początku kolor tych rozjaśnionych włosow był jaśniejszy od reszty ale już przy kolejnym farbowaniu włosy się wyrownały a kolor naturalny karmelowy ale zawsze z odcieniem rudego co mi akuray odpowiada:) jestem zadowolona z efektu i trwalości farby,polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992759].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Śwetna

Doskonała farba, jeżeli farbuję włosy w domu to własnie po tę farbę sięgam w sklepach. Obecny mój kolor to 8/0 JASNY BLOND, kolor wyszedł jak na pudełku zresztą jak zawsze, nigdy nie miałam nieciekawych niespodzianek.
PLUSY:
+ kolor wychodzi taki jak na opakowaniu
+ dostępność w sklepach
+ szeroka gama kolorów
+ włosy nie są przesuszone po farbowaniu, dzięki odżywce
+ kolor nie spłukuje sie szybko
MINUSY:
- mały minus za bardzo gęstą konsystencję

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719036].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Napisanych recenzji: 354

Niezła

Używałam jej sporo czasu. Nadawała piękne kolory i dobrze je pokrywała. Jednak nigdy nie wychodziły mi takie jak na opakowaniu, ale to chyba przeważnie tak jest. Farba jest łatwodostępna i stosunkowo tania (płaciłam po 11zł za opakowanie). W środku poza rękawiczkami są też odżywki w saszetkach, co na pewno pomaga odżywić nieco włosy po takiej inwazji, jak nakładanie kolkoru. Farba nie uczula i nie podrażnia:)) Lubię ją!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Kolor piekny, ale wysusza

Nie widzę na wizazu wellaton 12/1, 12/0 special blondes, a te farby oceniam, więc ocenię tu:

Schodzę z czerni do jasniutkiego blondu od 2 meisiecy i co chwilę wlosy mi rudzieją, probuje juz z roznymi farbami, teraz mialam cos w stylu slonecznego blondu, ale ze daze do popielatego (cos w stylu Dody) to nadal eksperymentuje i tym razem postawilam na Wellaton, bo duzo dobrego się o nim naczytalam :)
Na wszelki wypadek kupilam 2 opakowania, zeby dokladnie pokryc cale wlosy.
Niestety zostalo ostatnie 12/1, wiec 2 kupilam 12/0 (b. jasny naturalny blond) i wymeiszalam :)
Efekt cudny :) w koncu mam popielate wloski, narazie się trzymaja i mam nadzieje, ze nie spiora... :( -> 3 tyg kolor był sliczny,a wiec super [edit:)]
Niestety farba b. wysusza wlosy, ale ja juz i tak mam \\\\\\\'zmaltretowane\\\\\\\', mysle ze na nie zniszczonych nie bedzie zle :)
zdj: po tego samego dnia:) (z fleszem, na zywo lepiej jeszcze kolorek wyglada:))Używam tego produktu od: uzylam razIlość zużytych opakowań: 2 zużyteedit: kolor jest tylko łądniejszy, juz kupilam 2 opakowania 12/1:)

edit po kolejnym: robiłam odrosty 12/1-> włosy znowu suche:( zapach - tragedia, miałam łzy w oczach.
ale za to kolor piękny przyznaję :) więc sama nie wiem, mam jeszcze 1 opakowanie i za miesiac znowu uzyje tej farby i znowu zdam sprawozdanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638200].usefull || 0 }}% pomocna.

super farba

Farba ogólnie jest na prawdę bardzo wydajna i kolory są żywe ;)

ale mam do was pytanie moje drogie: czy mieszałyście kiedyś jakieś odcienie dwóch róznych farb wellaton?
Bo ja zawsze malowałam jednym kolorem ale wpadłam na pomysł że może bym coś zmiksowała;)
Mój kolor włosów obecnie to Beż ale chciałąbym coś co trochę rozświetli mi twarz więc może coś doradzicie?

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 6 Duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[618514].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

testowałam farbę 8/1 jasny popielaty blond, podkusiły mnie wasze opinie i nie żałuję , farba jest rewelacyjna, idealnie pokryła moje włosy, jest jej dużo, po raz pierwszy farba mi została , gdzie np loreal ma z tym trudności. Jestem zadowolona z koloru , polecam dziewczyny

Używam tego produktu od: raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610807].usefull || 0 }}% pomocna.

W końcu coś dla mnie

Próbowałam już wielu i zawsze miałam problem z równomiernym pokryciem włosów z Wellaton udało się to bez problemu. Kolor jest intensywny i pełen blasku. Serdecznie polecam kolor gorzka czekolada dla tych którzy poszukują pięknego brązowego odcienia.
Nie będę oceniać trwałości farby ponieważ jest to dopiero pierwsze zużyte przeze mnie opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[591317].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Karmelowa czekolada: zdecydowanie na tak!

nazwa farby jest zupełnie nie adekwatna ;)
ja bym bardziej określiła ją mianem: ciemnego klonu ew. zachodzącego słońca.

Mój naturalny kolor to ciemny szatyn i zawsze chciałam mieć taki jaśniejszy, słoneczny kolor. trafiłam ;)

Dla wielu może on wyglądać jak rudy, ale proszę mi wierzyć, że już po paru myciach kolor nabiera złotego odcieniu.
Jeżeli ktoś chcę mieć trochę jaśniejsze włosy i nie akceptuje faktu, że będą mienić się rudawymi kolorami, to niech w ogóle nie sięga po żadne farby i zaakceptuje fakt, że nie osiągnie oczekiwanego rezultatu nigdy!

Ja sobie osobiście polecaaam :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570465].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Niemal ideał

Użyłam koloru Złoty Blond

+ śmierdzi, ale niektóre farby śmierdzą jeszcze gorzej
+ nie zniszczyła w ogóle włosów
+ włosy gładkie, mięciutkie, błyszczące, takich miłych w dotyku włosów to nawet przed farbowaniem nie miałam
+ kolor wyszedł taki jak miał (zgodnie z przewidywaniami na opakowaniu)
+ balsam dodany do farby świetny, ładnie pachniał, zabił smród farby
+ skóra głowy nie szczypała przy koloryzacji

- brak aplikatora
- dostałam łupieżu, ale szybko się go pozbyłam ;-)

Używam tego produktu od: Jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[562805].usefull || 0 }}% pomocna.