Schwarzkopf Professional, Osis+, Bounce Curl Liquid (Płyn zwiększający skręt)

Schwarzkopf Professional, Osis+, Bounce Curl Liquid (Płyn zwiększający skręt)

Idealny do włosów kręconych oraz nadawania dodatkowej objętości włosom cienkim. Podkreśla loki, nawilża, dodaje objętości i blasku, nie skleja i nie obciąża włosów, elastycznie utwala.

Cena: ok. 50 zł / 250 ml

Użyć, nie czesać, umyć

W tytule zawarłam ogólną instrukcję stosowania.
Preparat naniesiony na wilgotne włosy rzeczywiście poprawia skręt i ślicznie nabłyszcza. Do tego bardzo przyjemnie pachnie i nie obciąża włosów.
Jak dotychczas ideał.
Problem zaczyna się, jeżeli nie myjemy włosów codziennie. Następnego dnia, po przeczesaniu włosy nieco tracą sprężystość, ale to jeszcze pół biedy - można przecież nanieść ponownie. Niby można, tyle, że w przy ponownej próbie ulożenia włosów grzebieniem pojawiają się na nich drobne białe kłaczki czy niteczki. Koleżanka zauważyła to na moich włosach w lesie i myślała, że wlazłam w pajęczyny. Sama tak myślałam, tyle, że w domu nie mam pajęczyn, a kłaczki pojawiły sie ponownie.
Reasumując: rewelacja dla osób często myjących włosy, albo na jedno, wystrzałowe wyjście.

Używam tego produktu od: używałam pół roku

znam lepsze

Niestety produkt nie spełnia moich oczekiwań.Jestem właścicielką cienkich kręconych włosów i uwielbiam podkreślenie ,bez utrwalenia a ten produkt mega utrwala,usztywnia i mocno wysusza włosy.Poza tym oczekuje od produktów do stylizacji nadania sprężystości moim lokom a tu niestety porażka.Powysuszeniu włosy wyglądają jak chrust,sztywne,sklejone i nijakie.

Być może produkt ten lepiej będzie podkreślał włosy grubsze i mocno podkręconym złagodzi skręt.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/4 opak.

brakuje tego czegoś

no ja mam wrażenie, że jednak skleja włosy.
mam naturalne loki, stosuje ten produkt po umyciu, na wilgotne wlosy i jak wysychają, to są sklejone.
a trudno wymierzyc tyle, by nie przesadzic, tym bardziej gdy wlosy naturalnie sie puszą:-(

no chyba, ze nie potrafię go używać. ale wyjdzie na to, ze nie potrafię uzywać jakiegokolwiek produktu do kręconych wlosow, bo moje wlosy zawsze się puszą!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...wciaż jedno opakowanie, jakos nie mogę skończyc
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...