Luminelle (Nawilżający balsam do ust)

Luminelle (Nawilżający balsam do ust)

Łączy w sobie zalety balsamu i błyszczyka do ust. Nawilża i pielęgnuje jak balsam, nadaje delikatny połysk i kolor jak błyszczyk. Dostępny w trzech odcieniach o słodkich, miodowych zapachach.

Apetyczny

Po pierwsze bardzo przypadł mi do gustu jako nawilżacz ust. I jako jeden z niewielu ma bardzo przyjemny zapach. Pozostawia delikatny refleks na ustach, który dłuugo utrzymuje sie gdy sie nic nie je. Ma lekko tłustawą konsystencje więc dobrze sprawuje sie zimą.
Nie wiem czy kupie go ponownie bo chyba już nie ma go w sprzedaży a poza tym jest dość drogi.

Używam tego produktu od:2 lat

śliczny kolor

Miałam odcień ciemno różowy, bardzo ładny i stosunkowo rzadko spotykany. Błyszczyk ma dość rzadka konsystencje, dla mnie ciut za lekką ale mimo to przyjemnie się go używało. Kolor był nasycony i barwił usta, był półprzezroczysty.
Błyszczyk nie wysusza i nie podrażnia ust ale też nie nawilża i nie pielęgnuje za bardzo. Ma raczej działanie upiększające tylko.
Błyszczyk nie jest zbyt trwały. Cena regularna zdecydowanie za wysoka - kupiłam go w jakiejś promocji.
opakowanie ładne i wygodne, niewielka tubka, nie psuje się, nic się z niej nie wylewa. Wydajny.

Używam tego produktu od: ponad rok

Mi nie przypadł do gustu !!!!!

Miałam ten balsam w kolorze jasno-różowym ale nie byłam z niego zadowolona. W tubce miał ładny delikatny kolorek a nałożony na usta wyglądał jak by był srebrny - okropność !!!! Nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego efektu nawilżenia a właściwości pielęgnujące ma znikome :-(
Użyłam go kilka razy i wyrzuciłam z czystym sumieniem.
Nie polecam - jest bardzo kiepski !!!!!

Używam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań: znikoma pierwszego

Dieta na AZS

lubie go

Fajny kolorek, bardzo delikatnie wygląda na ustach, podoba mi sie jego konsystencja. Nawet nawilza choć ja nie mam bardzo suchych ust. Wygodny, zmiesci sie do kieszeni. Mysle, ze warto go miec :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Woda

Strasznie wodnisty i nie nawilża ust. Ogólnie nie należy do moich ulubieńców. Chyba lepiej sprawdza się jako błyszczyk niz preparat dbający o suche usta. taki sobie średniaczek..

Używam tego produktu od:pol roku

pyszny :)

Dostałam go w wersji "miodowy beż" jako kosmetyk-niespodziankę za realizację kuponów z letniej książeczki YR. Jest pyszny - ma słodki, waniliowy smak i zapach, bardzo dobrze nawilża i odżywia usta. Na zimę jak znalazł. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo cena regularna jest mocno przesadzona (ale w atrakcyjnej promocji - czemu nie?)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

lubię coraz bardziej

Mam odcień różany nektar. Na początku byłam rozczarowana i kolorem i działaniem. Z biegiem czasu doceniłam plusy tego balsamu. Rzeczywiście ma działanie pielęgnujące i nawilża usta. Daje tylko perłową poświatę koloru, która spodobała mi się jak moja cera nabrała złocistego koloru w wakacje - wcześniej chyba wyglądałam za blado :) Opakowanie nie jest może dziełem sztuki, ale mieści się nawet w kieszeni dżinsów. Aha, i zapach balsamu... kojarzy mi się z mlekiem i bardzo mi się podoba.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

doskonały :D

Kupiłam ten balsam siostrze na urodziny, ale miałam okazję przetestować i na własnych ustach.;) Produkt jest świetny. Doskonale, trwale i na długo nawilża. Usta stają się większe i pełniejsze, mają ładniejszy kontur. Balsam nadaje delikatny transparentny kolor i lekko nabłyszcza. Pięknie miodowo pachnie (w sam raz na okres jesienno- zimowy ;)). Jest bardzo trwały. Świetnie chroni usta przed zimnem, wiatrem i wysuszeniem. Fakt, że jest dość drogi, ale bardzo skuteczny, wydajny i przyjemny w użyciu, a poza tym ma sporą objętość, bo aż 10ml. Kolorki też ma ładne. Siostrze kupiłam ten najbardziej różowy (różany nektar, czy jakoś tak). Mnie osobiście bardziej przypadł do gustu ten pośredni morelowo-różowy (ma w nazwie chyba morelę), ale najładniejszy jest ten czysto morelowy (w nazwie ma chyba miód). Na pewno jesienią kupię sobie własnie ten ostatni. Siostra też jest bardzo zadowolona i nie raz już chwaliła ten balsamik, także polecam każdemu.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę 1, ale niedługo kupię sobie całe opakowanie

czemu nie :)

dostałam balsamik za darmo w promocji, za zużycie trzech czeków z książeczki promocyjnej Yves Rocher ;) mam kolor "beż miodowy", czyli bardzo jasny, złoto-kremowy beżyk. podpiszę się pod zdaniem Madziarry - to raczej kosmetyk kolorowy niż pielęgnujący i ja bym go umieściła w błyszczykach:) co do właściwości:

+przepiękny jakby słodko-kokosowy zapach
+ładna, wygodna tubka z ryjkiem
+konsystencja... niby taka "błyszczykowa", ale ja mam wrażenie, jakbym miała na ustach mus albo bitą śmietanę, mniam :)
+nie regeneruje i nie oferuje jakiejś wyjątkowej pielęgnacji, ale mi nie obsuszył ust, więc to na plus :)

-trzeba bardzo uważać, jak się go nakłada, bo źle wygląda, kiedy jest go choćby trochę za dużo: zbiera się w załamaniach ust. ale przez to, że używa się go w minimalnych ilościach, jest piekielnie wydajny:)
-cena... w życiu bym go nie kupiła w "normalnej" cenie. powinien kosztować koło 10zł, żeby był wart swojej ceny.

poza tym nie mam specjalnych zastrzeżeń. w promocji można kupić, jeśli ktoś lubi delikatny, pastelowy makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rozczarowanie

Chorowałam na niego długo, ale że cena odtraszała to dłuuugo czekałam aż trafił w moje łapki. A jak już dorwałam jeden, to potem dostałam i drugi i trzeci. Niestety wszystkie w jednym kolorze :( i niestety niezbyt przypadły mi do gustu. I nie chodzi o kolor, bo jest w sumie delikatny i ładny, właśnie taki miodowy beż, delikatnie połyskujący. Miodzio :D Ale co do właściwości pielęgnacyjnych - jak dla mnie są one nikłe, ba! wręcz mam wrażenie że balsam wysusza usta. No i nie podoba mi się, że mimo tego iż jest tłustawy, podkreśla suche skórki :( I jeszcze - mimo smakowitego miodowego zapachu, nie smakuje zbyt dobrze. I ta tubka - niby mała, niby z ryjkem, ale jakoś średnio poręczna. Ogólnie jak za tą cenę balsam jest baaardzo średni.

lubię

Co prawda uważam, że kosmetyk ten powinien zostać zamieszczony w "błyszczykach", gdyż jest to mazidło koloryzujące, ale już nie będę marudzić :D
Błyszczyk kupiłam w promocji za około 20zł. Mam odcień Nectar d`abricot. Balsam Faktycznie bardzo dobrze nawilża usta, odżywia je nawet po najgorszym mrozie, nadając ustom delikatny kolor i połysk. Tubka jest wygodna , nic się z niej nie wylewa. Błyszczyk jest dośc wydajny i jak na błyszczyk - w miarę trwały. I szkoda wielka, że występuje jedynie w 3 kolorach :(