Clarins, Sparkle Puff Blush [Histoire de Scintiller]

Clarins, Sparkle Puff Blush [Histoire de Scintiller]

Pojemność 2,5 g

Po raz kolejny różowo i optymistycznie. Transparenty róż w postaci sypkiego, dyskretnie mieniącego się pudru zamknięty w zgrabnym pudełeczku z aplikatorem z gąbką subtelnie rozświelta policzki i odświeża cerę. Lusterko ułatwia dokonywanie poprawek w ciągu dnia.

***

Kolejny zakup Clarinsa i kolejne rozczarowanie . Jak ja nie cierpię tej firmy ... :/ To mój kolejny nieudany zakup tej firmy [ obiecałam sobie , że ostatni ! ] Róż jest trwały , nie robi plam , spokojnie można bawić się kolorem i uzyskać efekt bardzo delikatny lub mocniejszy . Co mi się w tym różu nie podoba ? Na policzkach nie mieni się efektownie [ mam porównanie z innymi różami tego typu ] , drobinki srebra są takie jakieś płaskie , leniwie połyskują , takie drobne tandetne sreberka [ przypomina mi to puder jadalny Urban Decay ] po prostu mienią się nieefektownie . Ja nie chcę się błyszczeć jak bombka , ale lubię dyskretnie migoczące drobinki . A tu taka błyszcząca mąka . Opakowanie faktycznie jest zgrabne , poręczne i wygodne . Szkoda , że jakość jak zwykle taka przeciętna .