Piiink, My Spriiing Break (Puder brązujący)

Piiink, My Spriiing Break (Puder brązujący)

Puder brązujący z nowej serii Piiink. Występuje w dwóch słonecznych odcieniach.
Efektowna, odważna, trendy gama Sephora Piiink jest przeznaczona dla wszystkich dziewczyn, które lubią robić wrażenie i wyrażać wyglądem swoją osobowość.

Jak dla mnie ok ;)

Kupilam juz bardzoo dawno temu, urzeklo mnie opakowanie. Uzylam zaledwie kilka razy i schowalam go na dno kosmetyczki.. Jakos nie umialam go dobrze nalozyc, nie podobal mi sie efekt itd. Kupilam dobry pedzel (TBS) no i znowu go uzywam! Teraz jestem zadowolona (mam wersje bez drobinek), odpowiednio nalozony daje naturalny efekt :) Nie pamietam ile za placilam,ale skoro go kupilam to chyba nie byl bardzo drogi ;)

Używam tego produktu od: od dawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań: koncowka 1

kiepski

Żałuję, że go kupiłam - oczywiście pod wpływem chwili. Puder bardzo mocno sie błyszczy, ma dość duże drobinki, więc trzeba z nim bardzo uważać. Spodziewałam się pudru brązująco-rozświetlającego, a kupiłam delikatnie brązujący puder dający efekt bombki. Na szczęście widać już dno w puderniczce.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa 1

ot taki

Kupiłam ten puder na wyprzedaży w sephorze za 9 zł. I 9 zł jest wart, ale jakbym miała dać za niego ponad 30:/ nie kupiłabym. Puder rozświetla i brązuje. Wg mnie drobinki rozświetlające są zbyt nachalne. Fajny gadżet ale nie zachwycił mnie. Ma ładną puderniczkę-taką porządną z dużym lusterkiem:) chociaż kolorek zupełnie nie mój:P

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie