Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Koloryzująca pomada do brwi. Wodoodporna kremowa konsystencja, wtapia się w skórę jednocześnie koloryzując i dyscyplinując brwi. Uniwersalny produkt 2 w 1, jest zarówno woskiem, jak i cieniem do brwi. Umożliwia odpowiednie wykonturowanie, jak i wypełnienie brwi. Formuła długotrwała.
Dostępna w trzech kolorach, produkt zawiera aplikator dwustronny.

Świetny produkt

To jeden z lepszych produktów, które miałam do brwi. Ma fajną konsystencje, jest bardzo ekonomiczny i dobrze pokrywa kolorem. Dobra cena i świetna jakość. Polecałabym raczej brunetkom lub blondynkom z ciemnymi brwiami

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607796].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Zawsze podkreślalam brwi cieniem, ale latem daje to zbyt krótkotrwały efekt.
Pomade z Wibo kupiłam spontanicznie, wybrałam kolor black brown. Szkoda, że nie ma testerow, bo kolor jest zupełnie czarny.
Jednak na plus jest to, że można go bez problemu wycieniowac i wygląda świetnie. Utrzymuje się cały dzień, od rana do późnego wieczora, kiedy zmywam makijaż. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605706].usefull || 0 }}% pomocna.

Super !!!

Najlepszy drogeryjny produkt do podkreślania brwi :)
Kupiłam ją z ciekawości, nie myślałam że tak dobrze się spisze.
Wibo po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyło :)

W małym kartonowym opakowaniu znajdziemy pomadę oraz mały (i to bardzo) aplikator ze szczoteczką - mógłby być lepszy ale na wyjazdy jest w sam raz :)
Pomadę kupiłam w odcieniu 2 DARK BROWN - ładny, chłodny odcień ciemnego brązu - idealny dla brunetek :)
Pomada ma przyjemną konsystencję, dzięki której bez problemu nadamy swoim brwiom upragniony kształt - uzupełnimy je, dorysujemy włoski. Uzyskany efekt jest naprawdę bardzo naturalny - pod warunkiem, że nie przesadzimy z jej ilością ;)
Pomada est bardzo trwała, w ciągu kilku minut zastyga i jest nie do ruszenia - trzyma się na brwiach cały dzień, nie wyciera się, nie blaknie.
Używam jej już od ponad miesiąca a zużycie jest znikome, nic złego się z nią tez nie stało - nie zaschła - wygląda tak jak w dniu zakupu.

Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604071].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Najlepszy produkt do brwi jaki miałam

Moja pierwsza pomada do brwi i jestem zachwycona, nie myślałam, że makijaż brwi może być tak prosty i szybki. Kolor dark brown idealnie chłodny, ale trzeba uważać z ilością produktu, bo łatwo nałożyć za dużo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601691].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna!

Ten produkt zrewolucjonizował mój makijaż brwi. Podniósł go na wyższy poziom i teraz jestem całkowicie usatysfakcjonowana wyglądem moich brwi :)
Nigdy wcześniej nie używałam żadnej pomady, ale ta jest świetna i nie będę szukać innej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597836].usefull || 0 }}% pomocna.

Eyebrow Pomade

Bardzo fajny produkt :) Kupilam bardziej do przetestowania a nie z konieczności.. ale chyba zostanie ze mną na dużej.

plusy:

-konsystencja
-ładny ciemny kolor
-nie rozmazuje się
-precyzyjny produkt i w dodatku łatwy w aplikacji
-wydajny
-niska cena

minusy:

-jak dla mnie minusem jest ta szczoteczka z pędzlem. dokupilam inny aplikator.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593311].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny produkt

Pomada sama w sobie bardzo mi się podoba, mój drugi ulubiony produkt zaraz po Longstay Liquid Browliner z Golden Rose. Chociaż odcień z Golden Rose 02 lepiej przypadł mi do gustu niż Dark Brown Wibo. Szkoda, że nie ma testerów, bo kiepsko dobrać odcień po pudełku i napisie, które nie zawsze odwzorowują faktyczny kolor produktu. Mogliby rozbudować gamę kolorystyczną. :P

Odcień - zawsze wybierałam produkty do brwi w środkowym kolorze i pasowały idealnie, a ten jest na prawdę dark dark brown oraz bardzo chłodny. Liczyłam, że będzie to kolor z delikatną nutą cieplejszego tonu. Ale dla osób z ciemnymi włosami super kolor.

Aplikator - fajnie, że w ogóle jest dołączony do pomady i nie trzeba dodatkowo narażać się na koszt zakupu pędzelka. Nie jest zły, ale mógłby być nieco dłuższy.

Konsystencja - fajnie się rozprowadza, można zbudować krycie o różnym stopniu intensywności. Mam nadzieję, że produkt po paru miesiącach nie zaschnie, bo jest dość wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592501].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Jest to moja pierwsza pomada do brwi. Szukałam czegoś taniego, a dobrego i trafiłam w 10. Idealnie się rozprowadza, jest trwała, kremowa, aplikacja bardzo łatwa i przede wszystkim nie da się nią zrobić krzywdy. Posiadam kolor black brown, która także spisuje się jako eyeliner !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591691].usefull || 0 }}% pomocna.

Równa droższym pomadom

Jestem posiadaczką tej pomady w odcieniu soft brown. Jest to naturalny kolor, dosyć ciemny jak na najjaśniejszy odcień. Pomimo, że jestem początkująca w malowaniu brwi pomadą daję sobie z nią radę, konsystencja jest sprzyjająca. Brwi po zaaplikowaniu ,,stoją w miejscu'' i efekt jest naprawdę trwały. Miałam okazję przetestować pomadę z Benefit i szczerze powiem, że oprócz ceny nie ma stanowczej różnicy. Pędzelek i szczoteczka zawarte w zestawie nie spełniają moich potrzeb, ale przecież dokupienie ich nie jest dużym problemem. Jest też wydajna, jak większość pomad. Za tą cenę szczerze polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1579221].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Jest to moja druga pomada - mam MUR i jest o niebo lepsza. Dołączony pędzelek nie jest najgorszy, jednak jest zbyt krótki do swobodnej pracy, natomiast maleńka spiralka jest rewelacyjna.
Maluje się nią sprawnie i szybko, nie zasycha zbyt szybko. Mi najbardziej odpowiada odcień 2, łączę go z grafitową pomadą MUR.
Bardzo dobry produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574886].usefull || 0 }}% pomocna.