Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Koloryzująca pomada do brwi. Wodoodporna kremowa konsystencja, wtapia się w skórę jednocześnie koloryzując i dyscyplinując brwi. Uniwersalny produkt 2 w 1, jest zarówno woskiem, jak i cieniem do brwi. Umożliwia odpowiednie wykonturowanie, jak i wypełnienie brwi. Formuła długotrwała.
Dostępna w trzech kolorach, produkt zawiera aplikator dwustronny.

Brązowa paćka

Przesiadłam się na ten produkt z zestawu do brwi Miss Sporty, bo do brwi używam tylko pomady. Łudziłam się, że może tym razem Wibo wyjątkowo mnie nie zawiedzie i otrzymam porządny produkt w porządnej cenie. Niestety, podobała mi się tylko cena. Pomimo ładnego opakowania z dużą ilością produktu, konsystencja to porażka. Pomada jest zdecydowanie za rzadka, trudno ją nabrać na aplikator. Jedyne, co mi się podoba, to kolor.

Dobrze napigmentowana

W tej cenie nie znam lepszej. Nie jestem zwolenniczką kosmetyków wodoodpornych, jednak ta pomada schodzi w kontakcie ze zwykłym płynem micelarnym. Pędzelek od biedy też nienajgorszy. Dla mnie jest to fajną alternatywą dla pomad Benefitu. Polecam!

Hit!

Pierwsza pomada do brwi, którą kupiłam. Idealnie się rozprowadza, bardzo dobrze napigmentowana. Polecam używać z pędzelkiem innym niż dołączony z pomadą dla łatwiejszego używania. Godny polecenia!

Wibo na wiosnę 2015

Wspaniały produkt

Ładnie wygląda na brwiach. Jest bardzo trwała, utrzymuje się z powodzeniem cały dzień i ciężko ją później zmyć. Pędzelek jest precyzyjny i łatwo nim nałożyć kosmetyk. Pomada bardzo wydajna, opakowanie jest praktyczne. Jedyny minus to mała ilość kolorów i nawet najjaśniejszy (który mam) - soft brown, jest dość ciemny.

Pomada Wibo

Świetna konsystencja i kolor. Trwałość bardzo długa, a cena w porządku. W dodatku posiada precyzyjny dwustronny pędzelek do nakładania produktu i szczoteczkę. Można zrobić dzięki niej ładne ombre na brwiach :-) Jest bardzo wydajna i na długo starcza. Na pewno kupię ponowie, polecam

Zdecydowanie hit!

Produkt dorwałam na promocji -49% w Rossmanie bo wcześniej bałam się że z pomadą sobie nie poradzę, zawsze używałam kredki ale po pomadzie brwi wyglądają bajecznie i każdy pyta mnie czego używam do brwi. Produkt na brwiach ma bardzo naturalny efekt, super się rozprowadza załączonym w pudełku pędzelkiem. Kolory mają trochę ubogą game kolorystyczna i wybrałam dark brown mimo ze jestem blondynką, jasny brąz jest zbyt ciepły jak dla mnie a dark brown po rozczesaniu się pięknie komponuje. Myślę że nie zamienie go na inny produkt do brwi, narazie jest moim hitem też ze względu na trwałość bo nie straszne mu ścieranie czy deszcz :) szczerze polecam ten produkt, do tego jest mega wydajny myślę że na pół roku starczy bo ma super kremową konsystencje.

Jest OK

Jest całkiem dobra, wydajna i w całkiem trwała, szkoda tylko, że jest tak mało kolorów i są aż tak ciemne, mam soft brown, a jest ona i tak za ciemna. Największą wadą jest zdecydowanie pędzelek- ciężko się nim pracuje.

Całkiem całkiem

Dobry produkt, zdecydowanie ładnie się nakłada, nie ściera. Brwi wyglądają ładnie i pełnie, idealne podkreślenie i kolor, dobrze się nim pracuje a efekt bardzo zadowalający polecam :)

Świetny produkt

Wybrałam najjaśniejszy odcień gdyż czytałam, że ten odcień dark brown jest ciemny i dobrze wybrałam bo moja wersja jest idealna do moich brwi. Mimo, że jest to odcień nr 1 to i tak kolorek jest z tych ciemniejszych ale za to bardzo naturalnych. Uważam, że pomada jest moim najlepszym zakupem z całej promocji. Do opakowania dołączony jest malutki pędzelek. Opakowanie jest szklane i bardzo poręczne a sam produkt ma taką żelową konsystencję. Kolor jest idealny, naturalny pięknie podkreśla brwi absolutnie nie ma w nim sztuczności lub przerysowania. Pomada zostaje na moich brwiach na cały dzień i bardzo łatwo zmywam ją wieczorem podczas demakijażu. Uważam, że w cenie regularnej (około 25zł) produkt jest jak najbardziej godny zakupu.

Dobra dla początkujących

Produkt długo schodzi, posłuży na pewno długo. Polecam kupić inny pędzelek niż ten, który oferuje w pudełku. Pomada adekwatna do ceny. Kolor nr2 jest moim zdaniem ciemniejszy niż przewidywałam. Produkt trochę się grudkuje przy nakładaniu pędzelkiem zbyt dużej ilości.

jest OK

mam w odcieniu 2 ( dark brown).

Podsumowując, pomada nie jest zła, aczkolwiek nie lubię tracić czasu na jej wyczesywanie i będąc w pośpiechu wolę sięgać raczej po kredkę do brwi lub puder do brwi z golden rose.
Nie polecam jej jednak osobom początkującym, bo będą się denerwować przy aplikacji :D

Dobra pomada jak na tą cenę

Kupiłam tą pomadę ponieważ myślałam, że zastąpi mi pomadę z inglota która jest ponad 10 zł droższa. Pomada jest w dużym słoiczku do tego załączony jest malutki pędzelek. Niestety, mamy do wyboru tylko 3 odcienie. Ciężko jest dostać w Rossmannie odcienie brązowe. Mi się udało ale trwało to dosyć długo. Wybrałam odcień Dark Brown. Odcień jest dosyć ciemny, trzeba przeczesać. Konsytencja pomady jest bardzo miękka, czasem nawet za bardzo i muszę się z nią trochę pobawić aby wyszły mi równe linie brwi. Po zastygnięciu trzyma się bardzo dobrze! Nie wiem czy moge ją porównać do inglota ale raczej nie! Jest nieco gorsza ale za taką cenę - OK

plusy
-wygodne opakowanie
-dołączony pędzelek
-trwała
-cena
-wydajność

minusy
-słaba gama kolorystyczna
-dosyć miękka konsytencja