Ziajka, Krem z filtrem SPF 8 dla dzieci i niemowląt

Ziajka, Krem z filtrem SPF 8 dla dzieci i niemowląt

Doskonale nawilża oraz delikatnie natłuszcza skórę. Stanowi uzupełnienie codziennej pielęgnacji już od pierwszych chwil życia. Zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Nie zaburza syntezy witaminy D3. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem wiatru i mrozu. Łagodzi podrażnienia, nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania.

świetny, ale nie na twarz

Zalety
- cena, można go dostać za 4 złote
- dobrze nawilża
- śliczny zapach
- dobry jako krem do rąk
- dość wydajny

Wady
- stosowany na twarz, strasznie mnie zapychał
- długo się wchłania
- zostawia tłustą warstwę

jak dla mnie i moich dzieci najlepszy

mialam sucha skóre (po porodzie ) na łokciach i po zastosowaniu tego kremu okazało sie ze wszystko znikneło . Uzywaja ten krem moje córeczki i jest rewelacyjny . dobrze natłuszcza ale nie zostawia tłustej warstwy na skórze.

Cudo za 4 złote

Ziajka
Krem idealny i w dodatku za kilka groszy.
Bardzo wydajny
Przepiękny zapach , który długo pozostaje na twarzy.
Dobrze się wchłania , nie pozostawia tłustych śladów.
Osobiście stosuje go pod podkład i jako krem do rąk. Jest uniwersalny i do wszystkiego świetnie się sprawdza.

Niewidoczna kreska na powiece

Jest świetny!

Kupiłam go z myślą o chronieniu twarzy przed nadmiernym wysuszeniem przez słońce. Ku mojemu zdumieniu krem spisuje się idealnie ale nie tylko na policzkach z których schodziła skóra, ale jest on idealny jako krem po goleniu. Skóra nie szczypie, nie swędzi, jest nawilżona, gładka w dotyku, nie to co po balsamach do ciała. Jedynym minusem jest to, że długo się wchłania, jest gęsty i ciężko by mi było nałożyć spodnie czy rajstopy po nim.

Jestem na Tak!

Kupiłam swojemu synkowi na okres zimowy. Z całą pewnością stwierdzam, że to super produkt za grosze! Używaliśmy wspólnie ze smykiem a oto co zauważyliśmy:

Zalety:
- przyjemnie natłuszcza
- szybko się wchłania
- chroni przed zimnem
- ładnie nawilża skórę
- nie powoduje wyprysków
- przyjemnie pachnie
- ładne, klasyczne "ziajkowe" pudełko
- cena
- wydajność

Minusy:
- czasem trzeba się nagimnastykować aby do rozprowadzić na skórze, leciutko ją bieli, ale przy wchłanianiu to znika - ma zbitą konsystencję

Z pewnością użyjemy go w kolejnych sezonach zimowych

Używam tego produktu od: Października 2012 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Bardzo dobry kremik!

Moja 3letnia córka używa go ponad 2lata. Świetnie się sprawdza w każdych warunkach pogodowych. Jest idealny na zimę jak i na lato. Konsystencja dość gęsta trochę ciężko się wsmarowuje ale przez to pozostawia wrażenie dobrze zabezpieczonej skóry.
Skóra nie pozostaje po nim tłusta ani się nie błyszczy.
Bardzo wydajny.
Świetny kremik za małe pieniądze. Oby jak najwięcej takich kremów polskiej produkcji.

Używam tego produktu od: ponad 2lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

rewelacja

Świetny krem zarówno na zimę jak i na lato:

zima/ jesień:
kiedyś zrobilo się zimno rano a ja posmarowalam skórę innym kremem .. myslalam ze zamarznę nim dotre na przystanek z tym jest mi cieplutko w policzki;p generalnie caly rok schodzi mi skóra z nosa po nim nie ;)
lato:
dobrze nawilża wysuszoną słońcem skóre zwłaszcza po plaży czy basenach

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie... niestety końcówka

Bardzo dobry kremik :)

Idealny dla skóry dziecka, szczególnie na wiatry i mrozy. Dosyć łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania.
Przyznam, że także i ja go od czasu do czasu stosuję ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: około 8

tak tak od narodzin do....

Kremik ten słuzy mojemu synkowi od pierwszych dni narodzin, syn ma juz prawie 5 lat i ciagle kremik jest z nami:) Idealny na wiatr i mrozne dni, latem niezastapiony na opaloną skóre..Bardzo wydajny, wystarzczy mała ilosc by cała buźkę posmarowac..
Po prostu super!!! Nie chcemy innego !!!

Używam tego produktu od: 4,5 lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Chroni przed wiatrem i zimnem.

Tłusty i bardzo dobrze chroni skórę przed zimnem.
Już w tym roku były ranne przymrozki i wtedy go zaczełam używać.
Bez niego miałam czerwone policzki i nos zaczynający się łuszczyć a po kilku użyciach ziajki z filtrem skóra jest nawilżona i przestała się rumienić.
Pod koniec dnia miałam rozpalone gorące policzki a z ziajką nają normalny beżowy koloryt.
Ziajka z filtrem jest bardzo gęsta i przez to wydajna.
Po rannym użyciu cały dzień aż do wieczora cera jest nawilżona.
Za ilość 50ml. cena 5 zł jest rewelacyjna.
Goi drobne rany na twarzy.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

31-01-2011 - odejmuję jedną gwiazdkę bo znalazłam inny krem do twarzy, lepiej wchłaniający się i dla ludzi dorosłych od 20 roku życia który mi jakby lepiej służy.

niezastąpiony

Używam go jak tylko się pojawił w sklepach.Delikatny zapach świetnie się rozprowadza.Nie tylko dla małych dzieci.Używam go razem z córką(10 lat)mającą atopowe zapalenie skóry.Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.Wrażliwe miejsca posmarowane kremem są chronione nawet przed silnym słońcem.Zawsze mam go w kosmetyczce podczas wyjazdów.Zapasowy w apteczce.Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:dawno...
Ilość zużytych opakowań:sporo

KWC

Moja cera ma skłonności do wysuszania się (aż takiego że skóra mi schodzi płatami). Używałam przeróżnych kremów przepisanych od dermatologa, ale żaden mi nie pomagał.
Kupiłam ten kremik. Posmarowałam nim buzie i na drugi dzień była super nawilżona bez żadnych suchych płatów:D
Dobrze się wchłania, super nawilża, ma ładny zapach. I nie mogę się z nim rozstać:D

Używam tego produktu od:3 tyg