Wella, Viva Color, Farba do włosów

Wella, Viva Color, Farba do włosów

Farba Viva Color jest oferowana w jednoczęściowym aplikatorze Twist&Color. Zawiera kombinację substancji pielęgnujących (np. hydrolizaty keratyny, hydrolizaty jedwabiu, pantenol)oraz protein keratynowych, z których zbudowane są włosy. Viva Color jest łagodną farbą (niska zawartość amoniaku). Dodatkowego blasku włosom dodaje zawarty w żelu wosk, a kompleks stabilizujący w emulsji aktywującej gwarantuje równomierny i głęboki efekt farbowania.

Wspominam z rozrzewnieniem

Uzywałam jej kilka lat temu przez długi czas, kolor Cyklamen - jasny brąz z chłodną różowo-fioletową poświatą. Superłatwa aplikacja, równomiernie pokrywała włosy, nie niszczyła ich. Kupowałam tylko i wyłącznie dla koloru cyklamenowego,który był bardzo twarzowy- odcień włosów po farbowaniu nim był w sam raz , nie za ciemny, nie za jaskrawy ale też nie mdły. Kolor zmywał się równomiernie i nie rudział ( co się żadko spotyka) i włosy cały czas miały chłodny odcień. Włosy po farbowaniu pozostawały superbłyszczace, miekkie , niezniszczone.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

śmierdzi,koszmar

właśnie użyłam kolor średni blond, chciałam ujednolicić swoje włoski, trochę skusiła mnie cena- Rossmann4,99 i kupiłam. To był błąd,Śmierdzi strasznie, żadna z używanych przeze mnie farb nie miała takiego odoru czystej ,żywej chemii. Kolor nijaki w dwóch różnych odcieniach. Koszmar, nigdy więcej!!!!!

Używam tego produktu od:kilku godzin

szok!

Dzisiaj użyłam tej farby i poprostu super!Włosy aż tak nie śmierdzą, łatwo się nakłada i (co dziwne) majać włosy gęste i twarde wystarczyło mi jedno opakowanie, ale nie tyle, że starczyło a nawet za dużo było, ponieważ się skończyć nie chciało a ja tylko dokładałam i dokładałam :) Włosy są miękkie i błyszczą. Jestem bardzo zadowolna. Farba długo się utrymywała i schodziła równomiernie - wielki plus.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Super pomysł na mieszanie!

Farbuję włosy często, lubię wypróbowywać nowości. Farbę Viva Color miałam trzy razy (+ jedna jako prezent dla koleżanki) i niestety - tylko do trzech razy sztuka. PLUSY: cena (raczej adekwatna do jakości); super opakowanie - przekręcasz, wciskasz, potrząsasz i możesz nakładać; wystarczająca pojemność; konsystencja - nie za gęsta; zapach; nie podrażnia skóry głowy; fajna odżywka po farbowaniu; ładne czerwienie. MINUSY: niszczy włosy mocniej od niektórych farb; zależnie od koloru różnie trzyma się na włosach. PODSUMOWUJĄC: farba jak farba - za tą cenę norma, ale sposób mieszania i aplikacja super! Byłaby jedna gwiazdka więcej, ale najczęściej szybko schodzi z włosów i niszczy je bardziej, niż wiele innych farb.

Edycja: kolor nadal trzyma się w miarę OK (przed świętami farbowałam odcieniem Pure Red), ale włosy są bez blasku, mocno przesuszone i zniszczone; powoli dochodzą do siebie. Dlatego chyba już jej więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dno

Farba jednym słowem okropna... farbowałam jakieś 2 miesiace temu. Włosy wyszły mi brązowe z połyskiem czerwonym a kupiłam kolor "średni brąz". Strasznie szybko sie sprała... pierwszy i ostatni raz farbowałam tą farbą włosy... zniszczyła mi je i wogole okropna jest... :(

warta uwagi

Bardzo fajna farba za przystępną cene. Nie śmierdzi, aż tak bardzo jak to mają farby do siebie. Bardzo dobrze sie spłukuje ze skóry, nie pozostawiając sladów. Kolorek łapie się bardzo fajnie, włosy są błyszczące i miękkie. Kolor spłukuje sie bardzo równomiernie. Miałam kolorek Ciemny brąz - bałam sie, że będzie za ciemny ale w sumie wyszło OK :))) Polecam :)

w sumie ok

calkiem calkiem:) uzywalam koloru ciemny braz, nie pamietam juz jaki to numer. kolor wychodzil faktycznie jak ciemny braz. wlasciwie to nawet bardzo bardzo ciemny braz, taki prawie ze czarny ale nie taka sztuczna brzydka czern. wyprobowalam te farbe po nieudanej przygodzie z safira i w porownaniu do niej jest swietna. forma zelu bardzo ulatwia nakladanie, farba wsiaka we wlosy. przy splukiwaniu byly miekkie i mile w dotyku a nie szorstkie jak po safirze. dolaczona odzywka taka sobie. kolor chyba trwaly, w zasadzie nie sprawdzalam jak bardzo bo co miesiac farbuje i tak ze wzgledu na odrosty;)
nie jest idealna ale godna polecenia do wyprobowania. uzywalam przez kilka miesiecy

moj faworyt

Uzywam koloru Warm Red - miedziany 64. Mam ciemne wlosy i nie wszystkie farby mi 'chwytaja'. Ta farba rozjasnia wlosy, kolor jest praktycznie taki, jak na opakowaniu. Caly czas szukam swojej ulubionej farby. Szukam i po nieudanych eksperymentach z innymi farbami wracam do tej. Nie znalazłam lepszej farby.

taka sobie

Plusem jest niska cena oraz ładny kolor finalny i łatwe nakładanie. Niestety kolor dość szybko się zmywa i dodatkowo mam wrażenie, że moje i tak wypadające włosy wypadają po tej farbie jeszcze bardziej. Nie zauważyłam natomiast, żeby farba spływała z włosłw, czy brudziła ubrania i skórę. Jednak jak na produkt Welli słaba

okropna

bardzo sie zawiodlam bo to w koncu Wella.
opakowanie bardzo nieporeczne i wyslizguje sie z rak gdy ma sie juz rekawiczki troszke upaprane farba (zdecydowanie wole nakladac farbe pedzelkiem),farba jest bardzo zadka i splywa-jeszcze w instrukcji jest napisane ze nalezy zwilzyc wlosy to juz w ogole masakra.
podsumowujac farby juz nie kupie,trudno mi napisac jakiekolwiek plusy.
nie polecam

Jestem zadowolona

Jestem zachwycona farbą Exellence Loreala, ale..nie ma w ofercie nasyconych, głębokich brazów z miedzianymi refleksami. Postanowiłam więc poszukać czegos innego. Safira jest dobra, ale bywa agresywna dla włosów. Zachęcona opiniami kupiłam tę farbę, konkretnie odcień czekoladowy brąz. Najpierw plusy:
- niska cena
- ładny, głeboki odcień brązu
- nie niszczy włosów
- nie śmierdzi
- łatwe aplikowanie

Minusy:

- farba ledwo ledwo starcza na włosy za ramiona
- balsam jest kiepskiej jakości

Co mogę jeszcze pwoiedzieć? Odrosty wyszły mi jasniejsze niz reszta, ale nie mam pretensji, bo i tak dobrze, ze nie marchewkowe ( z Exellence mialam jedną taką rudą niespodziankę;) no i wiedziałam, że farba innej, ciemniejszej farby nie "spierze".
Włosy po farbowaniu były lekko przesuszone - wina kiepskiej odzywki - po nałozeniu czerwonej odzywki loreala są w świetnej kondycji. Przy dwóch pierwszych myciach minimalnie widac ślady tzn woda jest delikatnie zabarwiona.
Ogółem dobra farba, w dobrej cenie, ale tylko dla osób z krótszymi włosami ( pierwszy raz mi sie zdarzyło zebym rozcianała opakowanie i wygrzebywała resztki farby ;)

średniaczek

Kupiłam, bo bardzo spodobała mi się paleta blondów i cena:). Kolorek wyszedł bardzo ładny, choć zbyt szybko się wypłukał. Niestety podczas farbowania przez pierwsze 10 minut skóra głowy mnie strasznie szczypała, ale potem przeszło. No i ten okropny zapach. Aż mi oczy łzawiły. Niestety jedno opakowanie nie wystarczyło mi na pokrycie wszystkich włosów (mam długie). Wracam do loreala.