Bandi, HydroControl, Balsam intensywnie nawilżający (stara wersja)

Bandi, HydroControl, Balsam intensywnie nawilżający (stara wersja)

Lekki, delikatnie opalizujący balsam, szybko się wchłania i wyśmienicie nawilża skórę. Zawiera składniki aktywne uszczelniające ochronny płaszcz lipidowy naskórka. Kwas hialuronowy i mukopolisacharydy (MPS) wiążą wodę i zapobiegają jej nadmiernemu parowaniu. Preparat chroni skórę przed wysuszeniem oraz zapobiega powrotom jej szorstkości. Pozostawia ją jedwabiście gładką, elastyczną i przyjemnie pachnącą.

przeciętny

Dość przeciętny, spektakularnego nawilżenia nie zauważyłam, ciężko się rozsmarowuje, jak na balsam do ciała to ma zbyt "zwartą" konsystencję, skóra jest gładka, ale nei jest to nadzwyczajna gładkość,

Trzeba się nieźle "nastukać" i długo ściskać opakowanie aby cokolwiek wyszło z niego, zwłaszcza pod koniec.
Mało wydajny.

co prawda drobinki są naprawdę małe i na skórze ładnie wyglądają , więc możemy to uznać za dużą zaletę, ale same drobinki na tle innych przeciętnych właściwości nie podnoszą oceny.

Męczę ten balsam od kilku miesięcy i jakoś nei zanosi się na to, abym go skończyła, bo mimo, zę wydajny to on nei jest, ale jakoś nie mogę go skończyć - głównie dlatego, że nei ciągnie mnie do smarowana sę nim, jak to bywa przy niektórych balsamach, kiedy to tylko czekamy na ponowną okazję nałożenia na skórę.

Myślę, że oprzy skórze mocno wysuszonej, czy też np spieczonej na słońcu nie sprawdziłby sie, zbyt słabo nawilża.
Wg mnie to on "intensywnie nawilżający" nie jest, nazwa mocno na wyrost.

ach, co za blask!

Dostaje od mnie 4 gwiazdki z tendencją wzrostową ;) Bardzo, bardzo bardzo lubię balsamy rozświetlające, tyle, że trudno mi trafić na dobry. Coś, co nadawałoby ładny połysk, a przy okazji przyzwoicie nawilżało - nie tak, jak na przykład smużasta i sucha Nivea, czy bardzo brokatowy YR.
BanDi sprawdził się rewelacyjnie. Zostawia na ciele mnóstwo drobniutkich iskierek, które pięknie ubierają skórę, bez efektu bombki choinkowej. Intensywnie, świeżo pachnie, i choć nie lubię zapachów w typie Cool Water, ten kojarzy mi się z czystością. No i nawilża... Skóra jest po nim miękka i tak fajnie, od środka, odżywiona, choć zaznaczam, nie mam problemu z przesuszeniem, jako maniak balsamów do ciała. Chciałam gu użyć kilka razy, z okazji owego rozświetlania, i ani się spostrzegłam, poleciała butelka, tak sobie przypasowaliśmy ;) Jednym słowem polecam, jeden z niewielu kosmetyków, które na pewno kupię.