Eva Natura, Ujędrniający balsam do ciała `Waniliowe masło`

Eva Natura, Ujędrniający balsam do ciała `Waniliowe masło`

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji wysuszonej, skłonnej do podrażnień skóry. Odbudowuje naturalną barierę lipidową naskórka, natłuszcza skórę i zapobiega jej odwodnieniu dzięki naturalnym substancjom w postaci masła Shea i ekstraktu z wanilii. Niweluje efekt suchości, łuszczenia i szorstkości skóry. Doskonale się wchłania pozostawiając na skórze lekki film ochronny o zmysłowym zapachu wanilii.

Cena: ok. 12zł / 200ml

JEDEN MINUS

Tak dobrego kosmetyku do pielęgnacji ciała już dawno nie miałam, aż szkoda, że Pollena Ewa dalej go nie produkuje.
A oto zalety tego masła:
1. Świetnie wchłania się w skórę i na długo pozostawia uczucie nawilżenia
2. Mimo nazwy „masło” nie jest tłusty jak masło
3. Ma bardzo dobrą konsystencję, dzięki czemu smarowanie się nim to sama przyjemność
4. Zapach zbliżony do naturalnej wanilii i miło otula skórę tym aromatem
5. Czuć, że dba o nawilżenie skóry
Jeden minus to opakowanie, trochę trudno wydobywa się kosmetyk z wnętrza.

świetny na zimę

Zawiera masło shea na trzecim miejscu w składzie i pewnie właśnie dlatego ma gęstą konsystencję. Na ciele rozsmarowuje się łatwo, jakby topniał pod wpływem ciepła skóry. Pachnie bardzo ładnie, nienachalnie, waniliowo. Pozostawia na skórze taką ochronną warstewkę, jest wprost wymarzony na zimę- nawilża i zmiękcza skórę. Pewnie gdybym go wmasowywała i wklepywała uważnie, ujędrniałby dobrze, ale ostatnio nie mam czasu na ceregiele.
Waniliowe masło kosztowało mnie 6,50 PLN w sklepie internetowym polleny. Istny Wszystkomający :). Teraz jest na wyprzedaży, mam nadzieję że jak skończę to opakowanie, uda mi się go jeszcze raz kupić.

*** zmuszona jestem odjąć jedną gwiazdkę. rozcięłam opakowanie z grubego plastiku, bo masło nie chciało już samo wychodzić ;). no i po rozcięciu nożem okazało się że wewnątrz jest jeszcze strasznie dużo kosmetyku. bardzo niepraktyczne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań:1 całe!

Taki sobie

Skusił mnie ten waniliowy zapach :) Ale reszta taka sobie - niewydajny, gęsty, słabo się rozsmarowuje, aromat wanilii utrzymuje się bardzo krótko (fakt, że jest intensywny). Nie powalił mnie na kolana i nie stanie się moim ulubionym. Poprzedniczka nadmieniła o wizerunku opakowania-zgadzam się opakowanie nijakie.

Używam tego produktu od:

WŁOSY lokówka objętość

ma plusy i minusy

Nie kupię więcej, bo to edycja limitowana. I dlatego, że kupić ją można wyłącznie przypadkiem :(. Co ja się naszukałam po marketach i drogeriach...Dystrybucja do kitu, ot co!
Koniec końców - kupiłam 2 zestawy - czekoladowy balsam+ żel pilingujący+ maskotka i taki sam waniliowy... Cena zastawu 17 PLN, więc chyba może być.
Opakowanie - bardzo skromne, mało kolorowe. Jeśli celowo miało się nie rzucać w oczy - to cel został osiągniety ;). Niestety - w przypadku balsamu tak gęstego - lepsze by było pudełko. Wyciśnięcie go to juz sztuka, a stawianie na głowie niewiele daje. Gęsty, bardzo gęsty - masełka z Oceanica są rzadsze.
Rozsmarowuje się nieźle, choć trochę może się mazać. Wchłanianie dobre, dość szybkie. Zostawia lekki film, bez lepkości czy tłustości. Czy faktycznie dla skóry bardzo suchej? Może raczej bliżej normalnej, jak moja...
Zapach waniliowo-budyniowy, miły, naturalny, dośc delikatny. Lżejszy od Daxa, myślę, że gryźć się z perfumami nie będzie.
Podsumowując - można przetestować, jeśli ktoś upoluje. I jeśli zmagania z gęstym balsamem w twardym opakowaniu go nie irytują ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1