Loose Powder Translucent (Puder sypki)

Loose Powder Translucent (Puder sypki)

Lekki i delikatny puder do wykończenia makijażu. Znakomicie przylega do skóry i utrwala makijaż. Odbicie światła optycznie niweluje zmarszczki i ożywia twarz.

Piękny efekt uzyskujemy pudrując nim szyję, dekolt i ramiona. Można aplikować gąbką lateksową lub pędzlem do pudru.

dlaczego go wycofali?

Jest to najlepszy sypki puder jakiego używałam.

Wszystko w nim jest idealne!
Kolor, trwałość, cena, efekt! W dodatku nie zapycha.
Idealnie współgra z fluidem kryjącym tej firmy.

Dlaczego go wycofali? Nie znajdę chyba jego godnego następcy;(

Ilość zużytych opakowań: ok 5

Ubóstwiam

+ utrwala makijaż!
+ odbija światło
+ efekt aksamitnej cery, wygładza
+ nie brudzi (golf można ubrać spokojnie ;) )
+ nie podkreśla zmarszczek, bruzd, porów etc.

Używam tego produktu od: 2 lata

warto wypróbować

To jeden z pierwszych sypkich pudrów jakich używałam i na poczatku byłam bardzo zadowolona,jednak z perspektywy czasu wykrylam kilka minusów,ktore sprawiaja ze więcej go chyba nie kupię...
+na buzi ladnie wygląda tworzy delikatną warstewke,
+wygładza buzie
+kolor rzeczywiście Translucent

-nie matuje
-zostaje na ubraniach..-
-..i nie wiem gdzie jeszce bo szybko znika z twarzy w niewyjasnionych okolicznościach :)
Polecam go osoba z normalną bezproblemową cerą lub skóra suchą. Skórze tłustej lub mieszanej odradzam,gdyż trwałość pozostawia wiele do życzenia...

Manicure - klasyczny

ee kiepskie

+kolor pudru jest rzeczywiście ładny
+kryje myślę że dobrze

-bardzo słabo utrzymuje się na twarzy, mam cere mieszaną
-jest słabo wydajny, starczył mi na jakiś miesiąc
-dziurki sa za rzadkie i gąbka nie wygodna

Używam tego produktu od: używałam miesiac

ok

puder ogólnie mi się podoba bo jest delikatny , ładnie się rozprowadza i nie ściera z buzi , wprawdzie nie nazywa się matujący ale ja właśnie tego oczekuję od pudru a on jest przede wszystkim rozświetlający a tego też nie ma w nazwie - efekt jest naprawdę bardzo ładny i naturalny ale chyba na wieczór , ja na dzień, do pracy wolę coś bardziej w mat i satynkę :-)
za tę cenę warto go mieć na półce :-)

Używam tego produktu od: 1 m
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Mój najlepszy

+ doskonale się rozprowadza
+ kolor dopasowuje się do karnacji
+ łatwo i równomiernie się go nakłada
+ nie tworzy efektu maski
+ dobrze kryje
+ niesamowicie utrwala makijaż, świetnie się trzyma, w zasadzie nie brudzi ubrań
+ daje śliczne wykończenie makijażu, twarz jest gładka i pełna blasku
+ nie zapycha porów, nie powoduje powstawania wyprysków itp.

Minusów brak!
Jest naprawdę doskonały, wspaniała jakość :)

Używam tego produktu od: ok. 4 tyg.

genialny

To najlepszy puder, jaki do tej pory miałam, lepszy nawet od pudru prasowanego Gosha.

Dla mojej karnacji idealny, świetnie stapia się ze skórą, nie pozostawia efektu maski, nie ściera się.

Poprzez delikatne rozświetlenie subtelnie ożywia cerę, sprawia, że nawet po nieprzespanej nocy wygląda ona świeżo.

Kiedy tylko mogę - właśnie nim robię poprawki, pudry w kamieniu to dla mnie namiastka dobrego pudru, choć przyznam, że Gosha np. ma wygodniejsze w użyciu opakowanie, ale cóż - taki urok sypkich....., a problemów z aplikacją nie mam żadnych.

Szczerze polecam, na prawdę warto.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ładnie rozświetla

Po przeczytaniu dobrych recenzji zdecydowałam się na zakup tego pudru, tym bardziej, że przedtem miałam już podkład tej firmy - X-Ceptional Wear, z którego byłam i jestem zadowolona. Z tego kosmetyku też jestem zadowolona, choć odcień mógłby być jaśniejszy. Z tego, co wiem, dostępny jest tylko 1 odcień Translucent. Jest trochę za żółtawy dla mnie, a moja karnacja jest b. jasna i chłodna. Ale używam pędzla do jego aplikacji i nakładam odrobinę, więc potem twarz wygląda naturalnie, nie widać różnicy między nią a szyją. Puder ten ma malutkie drobinki rozświetlające, które są subtelne, nie widać ich w świetle dziennym, jedynie trochę w słońcu i sztucznym świetle. Mnie to odpowiada, bo nie lubię za dużego rozświetlania. Po użyciu odpowiednio małej ilości pudru skóra jest ładnie i dyskretnie rozświetlona, a jednocześnie zmatowiona na kilka godzin. Trwałość jest przyzwoita, trzyma się u mnie ok. 8-9 h, potem robię poprawkę (mam skórę mieszaną w kierunku przesuszającej się). Przypuszczam, że jednak na cerze tłustej może nie być taki trwały. Nie wiem, czy kupię go ponownie, tym bardziej, że jest niezwykle u mnie wydajny i za bardzo kuszą mnie nowości, ale z przyjemnością dokończę to opakowanie. Możliwe, że kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas od wiosny 2006 r.
Ilość zużytych opakowań: ok. połowy 1.

dobry

fajny puder sypki, długo utrzymuje się na twarzy, nadaje taki naturalny satynowy efekt, jeśli chodzi o matowienie, to niestety nie nalezy spodziewać się oszałamiających rezultatów - on bardziej rozświetla niż matuje, ale wygląda to bardzo ładnie, do wad należy zaliczyć wieczko z małą ilością dziurek, co sprawia, ze trudno wydobyć puder...ogólnie polecam - twarz wydaje się wypoczęta, rozpromieniona

bardzo dobry

Kupiłam na próbę ten puder i stwierdziłam , ze jest naprawdę bardzo dobry.
*Badz dobrze się go nakłada,
*stapia się z klrem skóry.
*sprawia , że skóra wygląda na wypoczętą :)
*przyjemnie pachnie.
*nie wysusza skóry,
*nie podrażnia
*nie zapycha.
*doskonały do wykończenia makijażu.
*długo utzrymuje się na twarzy.

Jak narazie nie zauważyłam żadnych minusów:)