Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Bain (Kapiel myjąca do włosów suchych)

Kerastase, Nutritive Oleo-Relax, Bain (Kapiel myjąca do włosów suchych)

Kąpiel myjąca przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, niesfornych. Natychmiast odżywia, nawilża i wygładza włosy, nadaje im miękkość i połysk.

Mocne nawilżenie

Kosmetyk dobry dla mocno przesuszonych włosów. Stosowałam tę kąpiel po okresie letnim, kiedy moje włosy mocno ucierpiały od słońca. Dobre nawilżenie, jednak powoduje zbyt mocne przetłuszczanie się skóry włosy. Włosy pod koniec dnia stają się tłuste u nasady i nieświeże.

Szału nie ma

Zaznaczam, że mam suche loki, które wymagają mycia tylko co kilka dni albo i raz w tygodniu. Może gdybym stosowała szampon codziennie to bym poczuła różnicę, ale nie poczułam żadnej, więc nie widzę sensu tyle wydawać.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

nigdy więcej

mam suche, kręcone blond włosy, które są suche z natury i podniszczone dodatkowo codzienną stylizacją
szampon bardzo ładnie pachnie i pieni się jak tani płyn do mycia naczyń
po pierwszym zastosowaniu szamponu nie podejrzewałam jeszcze, że fatalny wygląd moich włosów to jego zasługa, ale po kilku myciach nie miałam już wątpliwości. Po zastosowaniu szamponu moje włosy są oklapłe, matowe,zmarnowane końce są jeszcze bardziej suche ponadto nie są w ogóle podatne na stylizację. Dramatyczny efekt stosowania szamponu utrzymywał się jeszcze kilka dni po zaprzestaniu stosowania.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Genialny

Dostałam ten szampon w prezencie razem z całą gamą kosmetyków kerastase (maska i odżywka - każdy kosmetyk z innej serii). Gdybym go nie dostała, to na pewno sama bym go nie kupiła, bo w życiu do głowy by mi nie przyszło, że szampon może się wyróżniać czymś szczególnym, nawet jeśli kosztuje 85 zł. Kupiłam kiedyś zestaw Matrix i nie zauważyłam różnicy w stosunku do bardzo tanich kosmetyków. Ale to chyba nie ta liga.

Na początku chciałabym podkreślić, że mam włosy farbowane, przetłuszczające się. Myję i suszę je każdego dnia rano. Teoretycznie szampon nie był trafionym prezentem, bo mam włosy tłuste, a on jest do suchych, ale tak poleciła konsultantka w salonie, bo stwierdziła, że na pewno mam przesuszone włosy od częstych stylizacji.
Niemniej, szampon, mimo że nie jest przeznaczony do mojego typu włosów, sprawdził się 100% :)
Jego działanie zauważyłam dopiero po ok. 6 myciach. Włosy są gładkie, lekkie, bardzo przyjemne w dotyku. Co ciekawe, to przestały się tak przetłuszczać (!) Są świeże przez cały dzień, dzięki czemu nareszcie przestałam je związywać. Noszę rozpuszczone i nie ma mowy żeby zrobił się jakiś kołtun ;) a włosy są długie :) Nawet po całym dniu grzebień gładko sunie przez całą ich długość :) Mają piękny połysk.
Jestem zachwycona tym szamponem. Używam go razem z maską i odżywką kerastase, co z pewnością też w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy.

Dziś rano skończyłam 1 butelkę szamponu i planuję kupić kolejne, bo odkąd go spróbowałam nie wyobrażam sobie, że mogłabym użyć jakiegoś innego. Tylko cena jest odstraszająca, a przy mojej częstotliwości mycia włosów, taka butelka wystarcza na jakieś 3 tygodnie max. :/

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka poj. 250 ml

Taki sobie

Nic nowego nie napiszę. Szampon jest taki sobie. Ładnie pachnie. Troszkę nawilża, ale bez rewelacji. Za to bardzo obciąża włosy. Efekt nasila się w miarę stosowania szamponu. To pewnie wina silikonów. Zdecydowanie wolę Guhl mango, szkoda,że nie ma go jeszcze w sklepach.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Niezly, ale jeszce nie KWC

Mam mieszane uczucia. Na wstępie zaznaczę, że mam włosy długie, puszące się, suche z natury, ale też dodatkowo trochę podniszczone, jak wiadomo, codzienną stylizacją. Używałam wcześniej nektaru termicznego plus kąpieli z tej samej serii - było nieźle. Dodatkowo wspomagałam cementem temicznym. Pani w salonie poleciła mi do moich włosów właśnie Bain Oleo Relax (stosuję razem z maską). Oczekiwałam przede wszystkim zauważalnego wygładzenia i nawilżenia - sądzę, że za taką cenę mam prawo. Tymczasem co otrzymałam? Cudowny zapach i wydajność kąpieli. I to by było na tyle. Kosmetyk ten ani nie wygładził, ani nie nawilżył moich włosów w zadowalający mnie sposób. Myję głowę co drugi dzień, od razu po myciu włosy owszem były mniej puszące się, błyszczące, ale na następny dzień bardzo przetłuszczone - obciąża. Podsumowując: po dość długim, regularnym stosowaniu spektakularnych efektów brak. Obecnie za kilkakrotnie nizsza cene mam szampon i maske Pantene Intensywna Regenaeraca. Efekty sa. Plus dodatkowe kilkadziesiat zlotych w portfelu. Nie wiem, byc moze ta kapiel nada sie do bardziej suchych wlosow niz moje.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Przyjemny

Użytkowanie szamponu bardzo przyjemne : gladka konsystencja, piekny zapach, dobrze się pieni. Efekty : moje suche i szorstkie włosy zdescyplinował i nawilżył. Bardzo wydajny. Tego oczekiwałam.

Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego 750ml

Beznadziejny

Na próbkę szamponu skusiłam się czytając opinie Wizażanek. Podobno miał działać już po pierwszym umyciu. Niestety, podczas mycia włosy tak się splątały, że musiałam nałożyć 2 razy więcej balsamu (Gliss Kur, Asia Straight, polecam!), by je potem rozczesać. Opisywanej gładkości, połysku, a tym bardziej wspomnianego wcześniej "maniakalnego prostowania włosów" ani śladu. Włosy wyglądały gorzej niż po stosowaniu szamponów drogeryjnych!

Używam tego produktu od: raz umyłam głowę i pożałowałam :|
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

cudo!

Super kosmetyk! Wart swojej ceny. Po pierwszym i drugim użyciu wydawało mi się ze jest raczej przeciętny, po prostu ładnie pachnie, dobrze się pieni, lekko wygładza ale miałam już inne lepsze szampony.

Tera, kiedy używam go dłużej wiem jedno - naprawdę działa! Włosy są dosłownie jak jedwab. Gładziutkie, o równomiernej, nie porowatej powierzchni. Żeby się ni puszyły musze dodatkowo obciążac je maską i eliksirem, sam szampon wyrównuje tylko powierzchnie włosa. Super się pieni, pięknie pachnie, jest wydajny. Polecam całą serię!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mój ulubiony

do moich niesfornych, długich włosów zdecydowanie lepszy niż nutritive podstawowy.

ma bardzo fajny zapach, jest wydajny i dobrze się pieni. obciąża włosy dzięki czemu są bardziej zdyscyplinowane. niektórym może to przeszkadzać, ale dla osób które jak ja maja grube i puszyste włosy jest to zbawieniem.

Mozna kupic!!!!

Na wstepie zaznaczam iz stosuje cala linie Oleo-Relax wraz z maska i fluidem. Kapiel Oleo-Relax to dla mnie normalny szampon i tak tez do tego kosmeyku podeszlam. Pieknie pachnie,dobrze sie pieni,jest wydajny,ma odpowiednia konsystencje.Jezeli chodzi o rezulatty to faktycznie wlosy sa delikatnie wygladzone i blyszcza sie niesamowicie ale spektakularnych efektow wygladzajacych o ktorych wspomina producent nie zauwazylam. Moim zdaniem slabo nawilza a przeciez jest przeznaczony do suchych wlosow!!! Kapiel jak dla mnie i tak jest najlepszym produktem z gamy Oleo-Relax ale zaznaczam po raz drugi iz takie same efekty osiagam stosujac szampon z jedwabiem Dove, ktory kosztuje ok.9 zl a nie 70zl
Podsumowujac:Jezeli ktos ma fundusze i czuje sie lepiej stosujac drogie kosmetyki to moze zakupic ta kapiel w innych przypadkach nie polecam! Używam tego produktu od:1 miesiaca

moglby byc lepszy

Po idiotycznym pomysle rozjasniania i powtornego farbowania na braz z moich wlosow doslownie zrobilo sie siano.Musialam je jakos odratowac-padlo na Oleo-relax.No ale...Coz,za te pieniadze spodziewalam sie jakichs spektakularnych efektow.Nie ma idealnego wygladzenia,regeneracji...Po kilku stosowaniach postanowilam uzyc drogeryjnych szamponow i maseczek do wlosow suchych i zniszczonych(z ktorych przed rozjasnianiem bylam zadowolona).I jakie bylo moje przerazenie gdy moje wlosy wyschly...To dopiero bylo siano!!!Kazdy wlos sterczal w inna strone,no tragednia...Wtedy zrozumialam,ze Oleo-Relax jednak dziala-wlosy sie blyszcza,ladniej ukladaja i faktycznie-cos tam wygladza :-) Jak na razie zuzyje do konca a potem przetestuje cos innego-jesli nie znajde nic lepszego-wroce do niego ponownie.
Dodam,ze stosowalam Bain Oleo-Relax wraz z maseczka(nigdy osobno).Trudno mi powiedziec,jak zachowalby sie sam.
p.s.bardzo wydajny szampon!

Używam tego produktu od:miesiaca