L'Oreal, Kookai, Oui-Non

L'Oreal, Kookai, Oui-Non

Zapach mojej „młodości”… Ach, z pewnością niejednej wizażance na widok tej symbolicznej buteleczki powrócą ciepłe wspomnienia sprzed lat. Zapach wyprodukowano po raz pierwszy w 1993 roku dzieki inicajatywie grupy L'Oréal. Wszedł na polski rynek rok później, dziś wycofany z produkcji, lecz ciągle można zakupić miniaturki na internetowych aukcjach na całym świecie. Ja właśnie takową wygrałam ;)
Nuty zapachowe : ananas, brzoskwinia, śliwka, fiołek, jaśmin, róża, bursztyn, piżmo, cedr i wanilia.

najpiękniejsze

Nie znalazłam jak dotąd piękniejszego zapachu. Te perfumy to kwintesencja kobiecości...dziewczęcości... zapach mojej młodości. Nienachalne, subtelne, ale nie mdłe. Zdecydowane, ale nie mocne. Słodkie, ale nie cukierkowate. No po prostu idealne. Szkoda że go już nie produkują :-(

Używam tego produktu od: obecnie nie mam, ciężko kupić
Ilość zużytych opakowań: 3 flakony i kilka dezodorantów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Wszystko w jednym :)

Kocham ten zapach i szkoda, że go w Polsce nie ma :( ale jest cudny, z początku figlarny, zalotny a potem się przeradza w subtelność - moim zdaniem oczywiście :) nie rozumiem dlaczego coś, co jest ponadczasowe tak szybko zawsze znika :(
Na szczęście zawsze ktoś mi go załatwi zza granicy ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 i pół buteleczek 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836443].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Moja młodość

Plusy: słodkie, ale jednocześnie świeże, kojarzą się z młodością i poprawiają humor
długo utrzymują się na skórze
ładny flakonik

Minusy: żałuję, że je wycofali, ale póki co udaje mi się je kupić na allegro albo ebay

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[781073].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 21

wszystko przede mna!

Jak ja kochalam ten zapach!
Nie napisze nic oryginalnego - wszystko zostalo powiedziane juz nizej ;) Slodki, choc przelamany cytrusowa swiezoscia...i czyms jeszcze, nieokreslonym i pieknym. Do dzis szukam "tego" w perfumach,
Mialam kilkanascie lat - 15, 16? To byla polowa lat 90\\\\\\\'tych, a ja czulam, ze cale zycie przede mna. Taki byl dla mnie ten zapach - wolnosc, dziewczecosc, figlarnosc i zalotnosc. W nim czulam sie pewna siebie, choc wtedy taka nie bylam ;) achhhh! Uwielbialam Oui Non, nie bylo mnie stac na perfumy, uzywalam tylko tych malych, pomaranczowych dezodorantow, chyba tylko raz udalo mi sie kupic cos pomiedzy - spray.
Moja przyjaciolka miala Kobako, a ja Kookai, to bylo charakterystyczne, uzywalysmy tych zapachow dobre kilka lat. Pamietam, ze plakalam, kiedy je wycofano. Uwielbialam je miloscia wieczna, udalo mi sie "dopasc" je w malenkim formacie na Allegro. Choc wyroslam juz z tego zapachu, to czasem w samotnosci przywracam swojej pamieci te cudowne czasy - lasy, jeziora, gory, morze, tajemnica, przygoda, wczesna mlodosc z jej wszystkimi prawami...pierwszy chlopak, przyjaznie...szczerosc, swiezosc i odwaga ze szczypta naiwnosci. Tym jest dla mnie ten zapach - wciaz i niezmiennie.
Dodam jeszcze, ze po wycofaniu tych perfum (o ironio! wtedy JUZ moglam sobie pozwolic na perfumy!) dlugo szukalam czegos podobnego, zamiennika. Najbardziej godny stal sie wtedy zapach Betty Berclay Woman no.2. Tez mam go do dzis ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 lub2 butelki Spray, niezliczona ilosc dezodorantow, obecnie perfumy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743351].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Boski zapach

Piekny, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Te perfumy to jak powrot do lat mlodosci :) 2 lata temu udalo mi sie nabyc jeden flakonik, uzywam oszczednie aby wystarczyl na dlugo bo z niewiadomych powodow perfumy te wycofano z produkcji a szkoda

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640136].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach mojej szumnej młodości

tak bardzo był charakterystyczny, że teraz po wielu latach w autobusie MPK poznałam go na jakiejś kobiecie, chciałam ją zaczepić i zapytać gdzie je kupiła, ale wysiadła i tyle ją widziałam
nie rozumiem dlaczego przestano produkować moje perfumy

Używam tego produktu od: 1994

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550073].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny i niepowtarzalny.

Jeden z moich pierwszych zapachów.
Zakochałam się w nim na zabój i na zawsze, mimo że niedostępny jest już od dawna.
To zapach mojej pierwszej miłości i pierwszych randek.
Zapach wzruszeń i czarodziejskiej młodości, niezmąconej smutkami.

Czarowny, słodki, ciepły i zmysłowy, a jednocześnie dziewczęcy i radosny.
Zmienny i pełen wariacji jak dziewczyna, która właśnie staje się kobietą.
Jak mówi sama nazwa - nie do końca zdefiniowany i dający się opisać.
Tak? Nie? Być może?

Idealnie współgrający kształt flakonu, kolor perfum i kompozycja zapachowa,
połączone z dynamiczną, radosną i dziewczęcą reklamą, tak wówczas odmienną od szarości dnia codziennego.

Pomarańczowa radość cytrusów opromieniała złotym blaskiem radości młodość, zapewniając cudowne wspomnienia.

Używam tego produktu od: już - niestety - nie używam
Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[529911].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

cudowny,dziewczęcy zapach

Przypomina mi moje najfajniejsze chwile ze średniej szkoły,potem pierwsze randki z obecnym dziś mężem. Poza tym ten zapach dostałam od niego.
Słodki głęboki ,landrynkowo- cytrusowy .Pamietam że był bardzo trwały.
Gdyby był osiągalny dzisiaj ,wykosiłby wiele innych pachnideł.

Używam tego produktu od: juz nie ponieważ go nie mozna kupić
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[507550].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 51

zapach wczesnego dzieciństwa;)

to były perfumy mojej mamy ale dobrze je pamiętam - na dnie flakonika jest jeszcze odrobina tego wspaniałego zapachu. jak już ktoś wcześniej napisał są to perfumy niezwykłe bo łączą sprzeczne nuty zapachowe w jedną całość. niestety nie można go już zdobyć.

Używam tego produktu od: moja mama od 1997
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[457921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Ech, co za czasy...

Miło mi się zrobiło, kiedy zobaczyłam ten flakonik. Moje licealne, lub studenckie czasy, nie pamiętam, wiem, ze dawno :).
Pamiętam, że zapach był cytrusowy. Zbierałam na te perfumy, a gdy już kupiłam - używałam na tzw specjalne okazje ;-). Miłe wspomnienie, fajne, beztroskie czasy.

Używam tego produktu od: kiedyś...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[442029].usefull || 0 }}% pomocna.