Exclusive, Compact Powder (Puder prasowany jednobarwny)

Exclusive, Compact Powder (Puder prasowany jednobarwny)

Seria Exclusive wydała obok mozaiki, także puder o jednolitej konsystencji. Dostępny w 4 kolorach: 103, 104, 105, 106
Zapewnia cerze jednolity aksamitny wygląd.
Bardzo ładnie pachnie.
Plus za niską cenę, oraz fajne pudełeczko z lusterkiem.

Cena: 13 zł / 12 g

szkoda, że wycofali

Nie kupie, bo nie można już dostać:(

+ dobrze krył
+ matował
+ nie zapychał
+ tani
+ duza gama kolorów - łatwo było dobrać odcień dla takiej bladolicy jak ja

Używam tego produktu od:kilka lat temu

za tę cenę świetny

Czasami go kupuję z braku laku, jak się trafi etc. Nie ma co ukrywać, nie jest taki dobry jak max factor, dior, loreal. Ale też nie ma mu czego zarzucić - może tego że jest trochę płaski, bez rozświetlenia? Ale dobrze się rozprowadza, długo matuje, jest drobnozmielony i dostępny w jasnych kolorach. Bardzo miękki. Ogółem na 3*, czwarta jest wyłącznie za niską cenę - wiemy ile kosztuje dobry puder.Używam tego produktu od:czasami
Ilość zużytych opakowań:2-3
09.01.07. A coraz trudniej go dostać, Chyba podstępnie przestali produkować, masońska zmowa mająca na celu wydojenie jak największej kasy z polskich kieszeni na rzecz zachodnich koncernów;)

Bardzo dobry

Bardzo dobry puder! Miałam odcień 103, który idealnie pasował do mojej cery i świetnie się z nią stapiał. Matował dosyć długo, nie zapychał porów, miał ładny, pudrowy zapach. Ale kiedy nałożyło się go odrobinę za dużo był widoczny na twarzy :( Używałam go przede wszystkim do poprawek w ciągu dnia i w tej roli sprawdzał się znakomicie. Puderniczka z lusterkiem była bardzo pomocna :) niestety kiedyś upadła mi na płytki w łazience, pękła, a puder wysypał się na podłogę :( Kilka dni później poszłam zakupić drugie opakowanie, ale nie było mojego odcienia więc zdecydowałam się na mapkę.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego, potem roztrzaskał się w drobny mak ;(

Manicure - mat i błysk

fajny

Zakupiłam go tak właściwie "od biedy", gdyż sprzedawca akurat nie miał żadnych moich upatrzonych.
Nie zawiodłam, się puderek ładnie pachnie, kryje i prawidłowo nałożony (tzn podkład+ ew. baza) całkowicie spełnia się w swojej roli. :D
Kolorki są naturalne, jednak tylko 4 do wyboru :(
Za tak niską cenę dostajemy jednocześnie dość eleganckie pudełęczko z lusterkiem, na czym akurat bardzo mi zależy bo mogę go nosić i używać kiedy tylko chcę.
Ładnie matuje i nie tworzy, żadnych placków.
Podsumując, kosmetyk absolutnie wart zakupu, szczególnie za tak małe pieniązki.
Odejmę może jedną gwiazdkę za mały wybór kolorów.

Używam tego kosmetyku od: tygodnia