Nutritive Oleo-Relax, Fluid

Nutritive Oleo-Relax, Fluid

Odżywczy fluid przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych i niesfornych. Fluid Oleo-Relax intensywnie wygładza włosy i utrwala ten efekt. Stanowi ochronę przed wilgocią, zmniejsza objętość fryzury, chroni przed "pierzeniem się" włosów oraz długotrwale kontroluje kształt fryzury. Stosuje się go jako uzupełnienie kąpieli myjącej i maseczki. Nie wymaga spłukiwania.

Bardzo dobry produkt!

Tak juz zdecydowalam ze kupie go ponownie a jestem po zuzyciu polowy buteleczki.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Kosztuje sporo jednak jest duzo lepszy od olejkow ktore do tej pory probowalam (Loreal,Revlon,i jeszcze jakies fryzjerskie specjaly)
Konsystencja idealna, nie za tlusta nie za rzadka.Pompka ulatwa dozowanie.Zapach sliczny , efekt rowniez (efekt caly dzien na moich suchych wlosach) no i rzeczywiscie poprawia stan moich wlosow.
Razem z sprayem Tressemme (termo-spray) oraz pianka Orofluido stanowi idealny komplet do stylizacji wlosow kreconych!
W mojej opini oczywiscie-gdyz kazdy ma na glowie cos innego :D
Jedyny minus to cena+troche slaba wydajnosc.No ale pewnie nie mozna miec wszystkiego
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

wspaniałe wykończenie stylizacji

Kosmetyk polecił mi fryzjer wiele lat temu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie nie mieć go na swojej półce.
Początkowo używałam go zarówno na mokre włosy (1 wyciśnięcie) oraz po prostowaniu w celu wygładzenia całości (odrobina roztarta na rękach i "przejechana" po włosach).
Fryzura trzymała się cały dzień, a włosy mam lekko kręcone, z wiecznie przesuszonymi końcówkami.

Od około roku nie używam prostownicy, suszę tylko włosy na szczotce a rzeczonego olejku używam wyłącznie do wygładzenia końcówek w ilości niepełnego jednego wyciśnięcia (mam włosy do ramion). Włosy są po nim błyszczące, gładkie, ładnie pachną.

Plusy:
- wygładza moje puszące się i lekko kręcące się na końcach włosy
- używany rozsądnie wystarcza na bardzo długo (około roku i dłużej w moim przypadku) - używam codziennie/co drugi dzień, niepełne wyciśnięcie po wysuszeniu
- w połączeniu z prostownicą potrafił całkiem nieźle poradzić sobie również na deszczu/wilgoci
- jeżeli się nie przesadzi z ilością wygładza fryzurę bez obciążania włosów (wiele jedwabii zwyczajnie mi przetłuszczało włosy)

Nie zauważyłam, żeby był to produkt szczególnie odżywczy, aczkolwiek używam go od początku mojej przygody z prostownicą w ogóle, od wielu lat, i wiele osób mówiło mi, że nie poznać po moich włosach, że są często prostowane. Oczekiwałam od niego wygładzenia puszących się włosów, nadania lekkości włosom, sprawienia, że wyglądaja na zdrowe i błyszczące, i do tego sprawdza się idealnie.

Cena naprawdę adekwatna do wydajności.

Używam tego produktu od: wielu lat, dokładnie nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dokładnie nie pamiętam, około 5 pełnych opakowań

Moje wlosy to kochaja! :D

Ten olejek jest po prostu swietny :)
Mialam 2 probki i starczyly na 8 uzyc, wiec na pewno jest wydajny, zreszta sprawdze jak kupie ;)

Plusy:

- wlosy sa po nim naprawde blyszczace,
- koncowki wygladaja niezwykle zdrowo! (moja zmora to suche i puszace sie koncowki, po olejku nie moge sie na nie napatrzec, ciagle ich dotykam, takie sa sprezyste :))
- ladny zapach,
- przyjemna konsystencja, latwo sie naklada i rozprowadza,
- jesli wlosy susze, to olejek prostuje je i nadaje im jakis ksztalt (moje wlosy sa byle jakie-ni proste ni krecone),
- jesli nie susze, olejek zapobiega puszeniu (zdecydowanie wole wlosy po olejku bez suszenia, sa wtedy bardziej nawilzone i sprezyste),
- jesli naklada sie od polowy to nie obciaza wlosow - ja w sumie nie mam potrzeby nakladania go wyzej, poniewaz tylko koncowki wymagaja regeneracji.

minusy:
- mam wrazenie, ze jesli sie go nalozy za duzo, to lekko obciaza wlosy,
- nie daje pelnej 5, poniewaz nie wiem jeszcze, czy przy dluzszym stosowaniu mozna liczyc na prawdziwa regeneracje wlosow. Jak kupie i sie przekonam, to byc moze dodam pol gwiazdki :)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Sanatorium dla moich włosów

Natura nie poskąpiła mi ani ilości włosów, ani ich grubości, rosną szybko, są zdrowe i od zawsze wprawiają mnie w zdziwienie, iż pomimo traktowania ich przeze mnie raczej hardcorowo nie słabną i nawet powiedziałabym, że z wiekiem stają się coraz mocniejsze i w lepszej kondycji. Nie jest to oczywiście powód do narzekania a jedynie mojego permanentnego zdziwienia, gdyż tak jak wspomniałam raczej nie powinnam się chwalić sposobem ich pielęgnacji a właściwie jej braku. Co też z nimi robię? Od lat farbuję, używam sklepowych szamponów nie zwracając uwagi na skład (aczkolwiek zauważyłam, że im więcej składników tablicy Mendelejewa tym moje włosy coraz silniejsze), myję je codziennie, suszę suszarką, podnoszę na suszarkolokówce, czasem zdarza mi się użyć prostownicy, rzadko stosuję odżywki lub inne maski. Zatem robię z nimi wszystko to czego z zasady nie powinno się robić chcąc zachować ich dobry stan do późnej starości i co sprawia, że moja fryzjerka ma łzy w oczach jak opowiadam jej o tym. Co więc spowodowało, że sięgnęłam po omawiany specyfik? Parę miesięcy temu dojrzałam do decyzji aby urozmaicić monotonny, jeden kolor na moich włosach i wrzucić w nie trochę życia poprzez dodanie innej kolorystyki oczywiście jaśniejszej, co wiązało się, jak nie trudno wydedukować, ze ściągnięciem z części pasm ciemniejszego koloru. Efekt kolorystyczny był dla mnie niezwykle satysfakcjonujący, wybiegłam z salonu zachwycona swoim nowym lookiem i szczęśliwa, że również na mojej głowie pojawiła się wiosna. Jak to bywa zazwyczaj, żeby bilans wyszedł na zero zawsze coś musi odbyć się kosztem czegoś więc i tym razem tak się stało. Po tych wszystkich zabiegach chemicznych częśc moich włosów stała się nie do ogarnięcia, zaczęły się jeszcze bardziej puszyć (puszą się z natury też), nabrały sztywności i miałam wrażenie, że ze ściśniętym gardłem wołają "zrób coś z nami kobito". Tym też sposobem nabyłam owy fluid, który przeznaczony jest generalnie do włosów suchych, sztywnych, pierzastych i nieposłusznych w układaniu. Preparat w ilości 125 ml zamknięty w przezroczystej, plastikowej butelce z dozownikiem. Konsystencja oleista, śliska, przezroczysta o bardzo przyjemnym (wg mnie) zapachu. W temacie składu chemicznego tego specyfiku nie wypowiadam się, gdyż tak jak wcześniej już napisałam nie stanowi on dla mnie istoty sprawy, ważny dla mnie jest efekt po zastosowaniu. Włosy myję codziennie zatem i z taką częstotliwością tuż po ich umyciu i nałożeniu odżywki (jej recenzja w krotkim czasie) aplikuję fluid poprzez wmasowanie we włosy dwóch porcji tejże mazi (pamiętamy, że aplikujemy preparat na włosy a nie na skórę głowy) i zabieram się do modelowania. Włosy stają się miękkie, są gładkie, łatwo je rozczesać (co przy ich ilości w moim przypadku nie zawsze jest to łatwe) a po wymodelowaniu widać gołym okiem, że są dobrze odżywione. Stosowałam olejek również bez wcześniej nakładanej odżywki i równie jednakowo dobrze zadziałał solo. Można go stosować również na suche włosy do tzw. wykończenia fryzury, jednakże tu zalecałabym daleko idącą ostrożność w ilości nakładanego produktu, gdyż można łatwo przesadzić i sprawić aby włosy wyglądały na przetłuszczone. Jest mega wydajny. O ile przy mojej długości (do ramion) wystarczą na mokre włosy dwie porcje o tyle na suche 1/2 jest już dużo za dużo. Oczywiście wszystko to zależy też pewnie od struktury danego włosa, jego kondycji itd. Jak dla mnie fluid sprawdził się w 100% i pewnie kupię go ponownie.

Poskramniacz

moje włosy:
długie, cienkie, suche na końcach jak wiór, falowane, nie farbowane, \'pudel pudlowaty\' po myciu włosów, niczym Monica-on-Barbados z Przyjaciół

- Jest najleżejszym olejkiem z jakimkolwiek miałam stycznośc ever

- jest wodnisty

- Zapach - you like it or you hate it. Kwiatowy, zwykłe kwiaty z wazonu, lekko zapruszone jakims syntetykiem, na szczęście zapachu nie czuję zaraz po aplikacji. Mówią/piszą, że zapach typowy dla Kerastase, ale nic mi o tym nie wiadomo. Poza tym, nie przejmujcie się, jeśli mówię, że coś z zapachem jest nie tak, bo mam niską tolerancję różnych zapachów mniej więcej równą 0 w porywach do 0,5. Taki nos, what can you do.

- W składzie jest pochodna silikonu. Z tego co się doczytałam, nie jest to typowy zwykły silikon, który spotkamy w innych kosmetykach, i powiem szczerze, że różnica jest zauważalna. Bardzo nie lubię efektu które zostawiają za sobą silikony, dlatego też obowaiałam się tego na początku. Ale nie było czego, bo dalej mamy olej palmowy i sezamowy.

Rezultat?

- Rewelacja. Zero puchu. Włosy ą sypkie. Nie są szorstkie. Nie obciążone. Końcówki wygładzone. I powiem więcej. Ostatnio musiałam nadużyc prostownicy, a moje końcówki kompletnie tego nie odczuły. Nie ma więcej rozdwojonych. Nie naprawia ich (nic ich nie naprawi duuuuuh), ale nie powstają nowe, a więc doskonale je chroni.

- Kto ma świnkę na zbyciu to niech rozbija, bo to dobry produkt.

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Działa rewelacyjnie pod wpływem ciepła suszarki

nakładam na umyte lekko osuszone włosy i prostuje je na szczotce oczywiście susząć suszarką Efekt?włosy jak po wyjściu od fryzjera!!! ( ale tylko w przypadku suszenia suszarką,jeśli nie suszyłam to nie widziałam żadnych większych efektów)
włosy lśniące,gładkie ,wyprostowane, nie puszą się nawet na dworze
do tego cudowny zapach,fajna pompka cena?troszkę wysoka ale Olejek starczy na ok rok więc można uskładać i kupić

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego

Wart swojej ceny.

Stosuję ten olejek od kilku dni ale już mogę powiedzieć, iż jest to mój must have. Na końcówki wypróbowałam wiele kosmetyków zarówno tych nieprofesjonalnych jak i tych z wyższej półki. Na temat kosmetyków Kerastase słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii jednak zawsze odstraszała mnie cena. Na promocji udało mi się zakupić ten fluid i jestem bardzo zadowolona. Po 1-wszym myciu odrobinkę się zawiodłam gdyż nie jest na tyle oleisty aby na suchych końcówkach dawać efekt super wygładzenia - stosowałam go jako nabłyszczacz do wykańczania fryzury, jednak po kilku użyciach widze óżnicę. Ponadto warto dodac, iż mimo, że jest olejkiem to mimo użycia go w nadmiernej ilości nie przetłuszcza włosów a nawet na drugi dzień włosy są puszyste a nie oklapnięte. Jedyny minus to nie zapobiega elektryzowaniu.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Najlepsza do prostowania włosów na suszarce

Próbowałam wszystkiego, ale muszę do niej wrócić.

Mam włosy falujące, zniszczone, z tendencją do kręcenia się pod wpływem wilgoci. Ostatnio miałam dość szukania nowości wśród balsamów prostujących i olejków i postanowiłam ponownie zainwestować w ten produkt, który ratował mnie już wiele razy. Szkoda było pieniędzy, ale wiem, że olejku wystarczy mi na pół roku (jest bardzo wydajny, mimo że mam długie włosy). Poza tym jest bardzo zdrowy dla moich zniszczonych włosów. Codziennie je leczy i po 2-3 tygodniach stosowania nowego opakowania już widzę różnicę: zdrowsze i gładsze włosy.

Myję włosy, nakładam olejek na wilgotne włosy (1-2 pompki) i suszę suszarką na okrągłej szczotce. Jeśli nadal sterczą mi kosmyki, dodatkowo wygłaszam włosy 1 pompką olejku.
Ważne: pompkę wyciskam na dłonie i rozcieram między rękoma, a dopiero potem dłońmi z tak rozgrzanym olejkiem wygładzam włosy, przeczesując je palcami kilkanaście razy.

Efekt: włosy stają się proste, zdyscyplinowane (nie puszą się, pięknie się "leją", są sypkie) do następnego umycia. Nie poddają się wilgoci, błyszczą w słońcu i lekko kwiatowo pachną. Nie są obciążone i nie zlepiają się w strąki (trudno przesadzić z tym olejkiem, a jednocześnie nawet niewielka ilość wystarcza mi na pokrycie długich do pasa włosów).

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, jest ogromnie wydajny i wart swojej ceny. To mój kwc

nie dla mnie

Dostałam ją na szczęście w prezencie, bo gdybym za nią zapłaciła, plułabym sobie w brodę. Odżywka totalnie nie dla mnie, obciąża włosy, przez co używałam jej tylko na końcówki. Jest wygodna, bo nie wymaga spłukiwania, ale to za mało, zwłaszcza za TAKĄ cenę!!

3 x tak! ;)

plusy:
+ wygładza włosy
+ zmiękcza je
+ łatwiej się je rozczesuje
+ pięknie pachnie
+ wydajny (1 opakowanie używałam rok, jednak nieregularnie)
+ pięknie prostuje włosy (przynajmniej moje, jednak przy użyciu suszarki - reaguje na gorące powietrze)
+ zmniejsza objętość włosów
+ nie obciąża nawet jak nałożymy dużo
+ działa nawet przy niewielkiej ilości
+ łatwo zmyć z rąk
+ fajne, wygodne opakowanie

minusy:
- cena (na alledrogo 70zl, jak rozlozymy to na kilka miesięcy to do przeżycia;))
- używając go, czasem miałam wrażenie że "działa jak chce", szczególnie z prostownicą - czasem suche druty, ale czasem piekne jak po wyjściu od fryzjera, nie wiem od czego to zależy :( )
- wcale nie chroni przed wilgocią, wielka szkoda i duży minus

plusy zdecydowanie przeważają, używałam wielu kosmetyków do włosów i uważam że ten fluid jest warty swojej ceny. nie używałam go przez dłuższy czas, ale nie znalazłam lepszego, więc ponownie go zakupiłam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże 125ml

Żadna rewelacja

Stosuję go, gdy nie mam czasu suszyć włosów.
Nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie odżywiał czy wygładzał włosy, ale za to intensywnie przyspiesza ich wysychanie.
Zapach przyjemny, wydajność bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i raczej ostatnie

nie warto

Mam bardzo długie, gęste oraz falowane włosy, skłonne do puszenia się oraz przesuszonych końcówek. Bardzo dbam o włosy zwykle używając profesjonalnych produktów, do ich pielęgnacji. Niestety ten fluid naprawdę nie robi niczego nadzwyczajnego z moimi włosami. Chciałam bardzo przekonać się do tego produktu, używałam go regularnie co drugi dzień czasem częściej, ale i to zdało się na nic.

- włosy są suche tak jak były, o ile nie bardziej
-nie lśnią ani trochę bardziej
-nie prostują się po tym produkcie
-zapomnijcie o efekcie tafli lśniących włosów
-końcówki się po nim rozdwajają
-cena jest nie adekwatna do jego \"właściwości\" jeżeli jakieś ma

+ładnie pachnie i wygląda

Tańszy CHI daje lepsze efekty niż ten drogi bubel

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie