Scholl, Corn and Callus (Tarka do usuwania zrogowaceń)

Scholl, Corn and Callus (Tarka do usuwania zrogowaceń)

Pojemność 1 szt

Tarka usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, posiada 2 powierzchnie ścierne: gruboziarnista służy do usuwania zrogowaceń, a drobnoziarnista do wygładzania skóry.
Wyprofilowany kształt tarki pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na stopie, nie rdzewieje. Gumowana rączka zapobiega ślizganiu się tarki w dłoni. Może być używana zarówno na suche jak i mokre stopy.

inne, pilniki

Spełnia swoje zadania.

Kupiłam dosyć dawno temu, jakoś rzadko używałam.
Teraz kupiłam drugą i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem najlepiej uzywać na sucho, bo wtedy jest najlepszy efekt.
Trzeba tylko uważać, żeby nie zajechać za mocno, bo jest bardzo ostra..

Najlepsza

Rozumiem, że pumeksem za 5 zł też można zetrzeć zgrubiałą skórę, ale wygoda użytkowania też się liczy. Wolę dołożyć zawrotne kilkanaście złotych i mieć produkt na lata, a nie po chwili wywalać i kupować nowy pumeks. O higienie już nie wspomnę...

najlepsza tarka!

Używam już chyba z 5 lat tej tarki. Najlepiej sprawuje się jak skóra jest wymoczona, nie używam w ogóle omegi, jadę jedną stroną targi tą grubszą a później frezuję żeby wygładzić. Kocham ją, żadne inne tak dobrze nie ścierają zgrubiałej skóry.
Dodatkowo tarka zbyt szybko się nie tępi, jedna starcza naprawdę na długo, jest poręczna i wygodna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciej tarki

Manicure - marynarskie paski

Szkoda pieniędzy

Naprawdę żałuję, że impulsywnie sięgnęłam po najdroższą tarkę w Rosku- 24,99 :/
Chyba miałam nadzieję, ze to będzie cud miód a tarka ściera jak najtańszy pumeks. Nic a nic lepiej nie ściera jak pumeks czy tarka za 5 zł.
Jedyny PLUS to wyprofilowana rączka i wygodny uchwyt. Jest dużo wygodniejsza niż płaskie/proste tarki do stóp.
Na pewno nie kupię kolejny raz, bo szkoda mi kasy.

Używam tego produktu od: Od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Dobra

Dobry sprzet, ale gorsza od tarki z rossmanna. Uzywalam tylko na sucho. Calkiem dobrze sobie radzi ze stopami, nie wygina sie , latwa w uzyciu i umyciu. Dwustronna do scierania i wygladzania. Troche droga. Niby nie mozna jej nic zarzucic, ale wole tatke z ross.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

zdecydowane tak

Nie sądziłam, że istnieje coś co może pomóc moim piętom. A jednak :P Super sprawa. Stopki gładkie aż trudno uwierzyć, bo kremy ani pumeksy nic nie zdziałały. Wyszorować piętki raz na parę dni, codziennie smarować kremem tej samej firmy i efekt gwarantowany !

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

KWC dla moich pięt

Tarka ta jest wysokiej jakości,naprawde wiele martwego naskórka usuwa.Ciężko byłoby o taki efekt samym pumeksem czy drewnianą albo jakąkolwiek zwykłą.Ja jej używam na suche stopy ,zdziera bardzo dużo następnie pilnikuje drewnianą.Jeżeli się zużyje kupię następną,ale póki co jest w dobrym stanie,bez rdzy.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: pół roku około
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie pełnowymiarowe

Bardzo dobry produkt

Tarki używam od jakichś dwóch lat i z całą pewnością jest to moje KWC.

Plusy:
- dobrze radzi sobie z suchą skórą pięt
- ma dwustronne zastosowanie - 1- ściera mocno i szybko naskórek, 2-wyrównuje i wygładza
-przystępna cena w stosunku do jakości
-używam co 2 dzień od roku i nie stępiła się
-poręczna, rączka ładnie wyprofilowana
-estetyczny wygląd

Minusy:
- radzę nie używać pod prysznicem, w kontakcie z wodą lekko rdzewieje ( dlatego musiałam kupić nową tarkę, której używam już tylko na sucho)

Używam tego produktu od: 2 lat co drugi dzień
Ilość zużytych opakowań: to moja 2 tarka

Bardzo dobry produkt

Kupiłam tarkę ok. 3 lata temu i do tej pory działa bez zarzutu.
Od dawna nie używam pumeksu do stóp, a peelingi czy kremy niewiele dawały. Szukałam czegoś na tyle mocnego, że poradzi sobie z suchą i czasami bardzo twardą skórą na piętach.
2 stronna tarka to bardzo dobre rozwiązanie. Pierwsza strona bardzo szybko ściera zrogowacenia, druga wygładza je.
Zdarzyło mi się doprowadzić pięty do pękania (zaniedbanie, brak czasu ale i złe obuwie miało na to wpływ) a ta tarka poradziła sobie z tym w mig. Do tego jeszcze jakiś kremik i po kłopocie ;)
Niezastąpiona przez cały rok.
Mimo że mam ją już długo, i używam często, dalej wygląda i działa bez zarzutu. Cena w stosunku do jakości i wytrwałości jest niska. Nie rdzewieje.
Polecam na sucho, tu sprawdza się najlepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

Tego szukałam!

Tą tarkę poleciła mi moja kuzynka :) Mimo, że trochę kosztuje, to jest warta swojej ceny :) Usunęła moje zrogowacenia migiem! :) I po nich ani śladu. Myślę, że ta tarka posłuży mi na jakiś czas i nie zamienię jej na żaden kruszący się pumeks..

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Idealna

Kupiłam tarkę ostatnio w promocji - 21 zł.

Same plusy:
1. dwustronna - większe i mniejsze oczka, bardzo dobrze ściera i wygładza skórę,
2. higieniczna - można ją umyć ciepłą wodą i pozostawic do wyschnięcia - nie namnażają się na niej bakterie, jak w przypadku pumeksu,
3. nie rdzewieje,
4. bardzo wygodny, stabilny i pewny uchwyt - używam na morko - nie wyślizguje się z ręki,
5. elegancki design

niezastąpiona

Bardzo fajny gadżet. Idealna do pielęgnacji stóp. Błyskawicznie ściera zrogowaciały naskórek, potem jeszcze krem nawilżająco-zmiękczający scholla i stopy są piękne i gładkie.
Tarka jest po prostu świetna, każda kobieta powinna ją mieć. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: jedna