Scholl, Corn and Callus (Tarka do usuwania zrogowaceń)

Corn and Callus

Cena już od 26,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Tarka usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, posiada 2 powierzchnie ścierne: gruboziarnista służy do usuwania zrogowaceń, a drobnoziarnista do wygładzania skóry.
Wyprofilowany kształt tarki pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na stopie, nie rdzewieje. Gumowana rączka zapobiega ślizganiu się tarki w dłoni. Może być używana zarówno na suche jak i mokre stopy.

inne, pilniki

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 82

najlepsza tarka!

Używam już chyba z 5 lat tej tarki. Najlepiej sprawuje się jak skóra jest wymoczona, nie używam w ogóle omegi, jadę jedną stroną targi tą grubszą a później frezuję żeby wygładzić. Kocham ją, żadne inne tak dobrze nie ścierają zgrubiałej skóry.
Dodatkowo tarka zbyt szybko się nie tępi, jedna starcza naprawdę na długo, jest poręczna i wygodna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ciej tarki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084306].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 235

Szkoda pieniędzy

Naprawdę żałuję, że impulsywnie sięgnęłam po najdroższą tarkę w Rosku- 24,99 :/
Chyba miałam nadzieję, ze to będzie cud miód a tarka ściera jak najtańszy pumeks. Nic a nic lepiej nie ściera jak pumeks czy tarka za 5 zł.
Jedyny PLUS to wyprofilowana rączka i wygodny uchwyt. Jest dużo wygodniejsza niż płaskie/proste tarki do stóp.
Na pewno nie kupię kolejny raz, bo szkoda mi kasy.

Używam tego produktu od: Od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017542].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 174

Dobra

Dobry sprzet, ale gorsza od tarki z rossmanna. Uzywalam tylko na sucho. Calkiem dobrze sobie radzi ze stopami, nie wygina sie , latwa w uzyciu i umyciu. Dwustronna do scierania i wygladzania. Troche droga. Niby nie mozna jej nic zarzucic, ale wole tatke z ross.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996296].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - velvet nails

Napisanych recenzji: 49

zdecydowane tak

Nie sądziłam, że istnieje coś co może pomóc moim piętom. A jednak :P Super sprawa. Stopki gładkie aż trudno uwierzyć, bo kremy ani pumeksy nic nie zdziałały. Wyszorować piętki raz na parę dni, codziennie smarować kremem tej samej firmy i efekt gwarantowany !

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996181].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 401

KWC dla moich pięt

Tarka ta jest wysokiej jakości,naprawde wiele martwego naskórka usuwa.Ciężko byłoby o taki efekt samym pumeksem czy drewnianą albo jakąkolwiek zwykłą.Ja jej używam na suche stopy ,zdziera bardzo dużo następnie pilnikuje drewnianą.Jeżeli się zużyje kupię następną,ale póki co jest w dobrym stanie,bez rdzy.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: pół roku około
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976263].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Bardzo dobry produkt

Tarki używam od jakichś dwóch lat i z całą pewnością jest to moje KWC.

Plusy:
- dobrze radzi sobie z suchą skórą pięt
- ma dwustronne zastosowanie - 1- ściera mocno i szybko naskórek, 2-wyrównuje i wygładza
-przystępna cena w stosunku do jakości
-używam co 2 dzień od roku i nie stępiła się
-poręczna, rączka ładnie wyprofilowana
-estetyczny wygląd

Minusy:
- radzę nie używać pod prysznicem, w kontakcie z wodą lekko rdzewieje ( dlatego musiałam kupić nową tarkę, której używam już tylko na sucho)

Używam tego produktu od: 2 lat co drugi dzień
Ilość zużytych opakowań: to moja 2 tarka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 118

Bardzo dobry produkt

Kupiłam tarkę ok. 3 lata temu i do tej pory działa bez zarzutu.
Od dawna nie używam pumeksu do stóp, a peelingi czy kremy niewiele dawały. Szukałam czegoś na tyle mocnego, że poradzi sobie z suchą i czasami bardzo twardą skórą na piętach.
2 stronna tarka to bardzo dobre rozwiązanie. Pierwsza strona bardzo szybko ściera zrogowacenia, druga wygładza je.
Zdarzyło mi się doprowadzić pięty do pękania (zaniedbanie, brak czasu ale i złe obuwie miało na to wpływ) a ta tarka poradziła sobie z tym w mig. Do tego jeszcze jakiś kremik i po kłopocie ;)
Niezastąpiona przez cały rok.
Mimo że mam ją już długo, i używam często, dalej wygląda i działa bez zarzutu. Cena w stosunku do jakości i wytrwałości jest niska. Nie rdzewieje.
Polecam na sucho, tu sprawdza się najlepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854669].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Tego szukałam!

Tą tarkę poleciła mi moja kuzynka :) Mimo, że trochę kosztuje, to jest warta swojej ceny :) Usunęła moje zrogowacenia migiem! :) I po nich ani śladu. Myślę, że ta tarka posłuży mi na jakiś czas i nie zamienię jej na żaden kruszący się pumeks..

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817936].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Idealna

Kupiłam tarkę ostatnio w promocji - 21 zł.

Same plusy:
1. dwustronna - większe i mniejsze oczka, bardzo dobrze ściera i wygładza skórę,
2. higieniczna - można ją umyć ciepłą wodą i pozostawic do wyschnięcia - nie namnażają się na niej bakterie, jak w przypadku pumeksu,
3. nie rdzewieje,
4. bardzo wygodny, stabilny i pewny uchwyt - używam na morko - nie wyślizguje się z ręki,
5. elegancki design

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730275].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 55

niezastąpiona

Bardzo fajny gadżet. Idealna do pielęgnacji stóp. Błyskawicznie ściera zrogowaciały naskórek, potem jeszcze krem nawilżająco-zmiękczający scholla i stopy są piękne i gładkie.
Tarka jest po prostu świetna, każda kobieta powinna ją mieć. Polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[696282].usefull || 0 }}% pomocna.