Avon, On-Duty, Light Bloom, Roll-on Anti-perspirant Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny w kulce (nowa wersja))

Antyperspirant zapewniający 100% ochrony przez 48 godzin o zapachu delikatnych kwiatów z nutą cytrusową.
• zero przykrego zapachu

normalna
hipoalergiczna

Kupiony w: U konsultantki

Jak to ŚMIERDZI.

Dostałam tę kulkę jako mały gratis do zamówienia i nawet się ucieszyłam-lubię avonowskie perfumowane dezodoranty(mimo niskich ocen), więc pomyślałam sobie, że ten antyperspirant(tak, antyperspirant, bo zawiera sole glinu, skład jest na opakowaniu) sprawdzi się jeszcze lepiej u mnie, zwłaszcza, że nie mam jakiś dużych problemów z potliwością-tyle co pot się pojawia podczas intensywnych ćwiczeń/temperatur/stresów i to w normalnej, fizjologicznej ilości.
To z czym wiązałam największe nadzieje to był zapach-po nazwie Light Bloom spodziewałam się czegoś lekkiego, kwiatowego, subtelnego, może trochę w stylu serii Kwiat Wiśni tej marki. A gdy tylko otworzyłam opakowanie to w mój nos rzucił się okropny zapach stęchlizny, zamiast zapewniać poczucie świeżości to sprawiał, że czułam się jeszcze gorzej niekomfortowo, bo zapach jest mocno wyczuwalny, w pracy bałam się podnosić ręce. Niby się przebijają gdzieś kwiatowo-pudrowe nuty, ale jednak smrodek piwnicy rządzi :( Pod względem ochrony też nie jest zadowolona-niby ogranicza pocenie i neutralizuje zapach potu, ale jednak często czuję wilgoć i dyskomfort pod pachą. Bardzo, baaaaardzo wolno wysycha, choćbym nakładała tylko odrobinę, długo się klei pod pachą. Jak łaskawie wyschnie to zostawia na skórze biały proszek, brudzi ubrania, osypuje się jak spray. Lekko podrażnia skórę, trochę ją wysusza.
W kwestii opakowania powtórzę to co napisałam w recenzji perfumowanych kulek-byłoby fajne, bo ma bardzo wygodny kształt i można postawić na głowie, a kulka gładko chodzi. Jednak wszystko bardzo przecieka, produkt chlapie się dookoła, brudzi opakowanie i nakrętkę-trzeba na bieżąco przecierać, bo inaczej zaschnięte resztki będą zasychać i kruszyć się.
No a poza tym drażni mnie sposób zafoliowania całości, bo można uszkodzić przy tym etykietę, a ja jestem straszną estetką i wszelkie uszkodzenia mnie drażnią :D

Kupiony w: U konsultantki

Spisuje się

Główną zaletą tego produktu jest jego kwiatowy zapach. Dezodorant ma działanie przeciw potowe i jest wygodny w użyciu. Starcza go na długo i można go kupić za grosze.

Niestety zostawia ślady na czarnych ubraniach.