DKNY Be Delicious (Perfumowany balsam do ciała)

DKNY Be Delicious (Perfumowany balsam do ciała)

Bogaty w składniki odżywcze, silnie nawilżający balsam do ciała z linii zapachowej Be Delicious. Nawilża, wygładza i chroni skóre, tworząc aurę kobiecości i zmysłowości.
Do wszystkich typów skóry.

nawilżające, zmiękczające
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Taki sobie gadżecik

Dostałam miniaturkę tego balsamu w Sephorze.
Sama bym go nie kupiła.
Zapach bardziej mdły od wody perfumowanej. Słabo wyczuwalny, szybko znikający.
Produkt słabo nawilża skórę.
Wodnista konsystencja, też pozostawia wiele do życzenia....

perfumy w kremie :)

Zatęskniłam za jabłuszkiem. Po latach odwyku chyba znowu zaczynam sie uzależniać :)

Zapragnąwszy odrobiny świeżości ponurą zimową porą, a jednocześnie chcąc powrócić do przeszłości - kupiłam zestaw Be Delicious - maleńkie jabłuszko (30ml) plus tubka balsamu (100ml).

W pierwszym momencie chciałam balsam komuś podarowac, albo w inny sposób "wypuścić w świat", jednak postanowiłam najpierw spróbować :)

Przedramiona...to ta część mojego ciała, która zwykle jest miejscem testów balsamów wszelakich. Nie inaczej było w przypadku BD.

Czy nawilżyło, odżywiło lub w inny magiczny sposób poprawiło stan mojej skóry ?? Nie :) Ot, balsam jak balsam, działąnie zupełnie zwyczajne, bez fajerwerków.

Ale ale !!! Ten balsam, nie dość, że pachnie dokładnie jak EDP, to jeszcze ma niemal identyczną trwałość !!!
Wcześniej balsamów perfumowanych nie używałam (zapachy,które lubię nie mają takowych wariacji ). Ten jest pierwszy.

Genialną cechą tego produktu jest zatem nie jego "balsamowatość" i wynikające z niej korzyści dla ciała - a jego ZAPACH - perfumy w kremie :)

Zapach jest równie trwały jak edp, równie apetyczny, acz nie tak "ogoniasty", bardziej otulajacy, bliski skórze - idealny w sytuacjach, gdy chmura zapachu ciągnąca sie za nami bardziej odstrasza niż wabi :D na lato, wiosne zamiast perfum...

Jako balsam w codziennej pielęgnacji raczej zbyt intensywny zapachowo - może przez to męczyć. Moim zdaniem do stosowania tylko okazjonalnie - jako zamiennik perfum,lub jako wzmacniacz zapachu, gdy zalezy nam na obłoku jabłkowej woni :D

Opakowanie proste, zwyczajne, ale przez to ładne i efektowne.

Plus za skład !! Perfumy na 2 miejscu + brak parabenów :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

super pomysł na prezent

+ ZAPACH, wprost kocham te perfumy
+ z balsamem i perfumami tworzą idealne trio

- cena - sobie bym go nie kupiła na bank, ale zestaw jako prezent to idealny pomysł

Cellulit składniki

Najlepszy.

dwa słowa \'kocham go\' :D największym jego plusem, jest zapach-przepiękny. po nałożeniu delikatnie pachnie przez długi czas. bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką i taką hmm. lekką ? :D do niego mam jeszcze żel pod prysznic, gdy po porannym prysznicu [z użyciem tego żelu oczywiście :)] nałożymy balsam, aż do wieczora będziemy nimi pięknie pachnieć :> no cóż - najtańszy nie jest, ale w końcu to DKNY. :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

super

Dla milosnikow perfum Be Delicious. Idealny do stosowania wraz z perfumami. Delikatnie nawilza i uelastycznia skore. Ma lekka konsystencje i dobrze sie wchlania. Cena jest dosyc wysoka wiec uzywam go raczej na duze wyjscia a na codzien samych perfum. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ok 5

kocham cie:D

Tak bo pachnie na skorze dwa dni:D tak bo skora jest nawilzona:D tak bo poprostu jest rewelacyjny:D:D:D:D:Dminus:cena:( ale od czasu do czasu przed waznym wyjsciem,czy wazna noca mozna sobie pozwolic,razem z perfumami tej serii pachnie chyba tydzien:)

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

SUUUPER KWC POLECAM

Jest rewelacyjny, Pachnie cały dzień, nawilża, skóra jest elastyczna R E W E L A C J A !!!!
Uważam,że każda kobieta powinna go posiadać:)
Zapach idealnie komponuje się w połączeniu z prefumami:D
UWIELBIAM ten zapach:D

Używam tego produktu od:1,5roku

przyjemny dodatek

Balsam o pojemnosci 50ml dostalam jako gratis do perfum. Oddzielnie na pewno bym go nie kupila, gdyz jest za drogi, poza tym nie jestem fanką balsamów o zapachu perfum.
Balsam oceniam bardzo pozytywnie, pachnie identycznie jak perfumy, czyli świeżo, soczyście i owocowo. Nawilza ani lepiej ani gorzej do zwyklego balsamu. Trwalosc zapachu jest bardzo dluga, czulam go na skorze nawet nastepnego dnia.
Podsumowując, jest to miły dodatek do perfum, ale na pewno nie kupilabym go za taką cenę!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze 50ml

Na wyjscie.

Bardzo lubie ten balsam ale tak samo jak poprzedniczka stosuje go tylko jako uzupelnienie perfum. NIe zgadzam sie natomiast z tym ze ma n kiepskie wlasciwosci nawizlazjace. Mam raczej sucha skore a ten balsam bardzo ladnie ja nawilza. Nie jest jednak wart swojej ceny. Kupiłam go w komplecie z perfumami i nie wiem czy zdecydowałabym sie na taki wydatek osobno.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/4 ?

zapach...

Pierwsze co kojarzy mi sie z tym balsamem to jego zapach. Idealne uzupelnienie perfum. Co do wlasciwosci pielegnacyjnych to powiedzialabym ze bardzo przecietnie. Jesli o mnie chodzi to stosuje go na jakies wielkie 'odsloniete' wyjscia jako taka ropke nad 'i' po odrobienie tychze wlasnie perfum. Dla wlasciwosci pielegnacyjnych to raczej bym go nie kupila.