Brown, Crème de douche (Krem pod prysznic)

Brown, Crème de douche (Krem pod prysznic)

Kremowe mleczko do mycia z serii Brown, z mleczkiem palmowym, o typowym dla tej linii słodkim, miodowo-waniliowo-orzechowym zapachu. Jedwabista konsystencja dokładnie oczyszcza i nawilża, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, zmiękczoną, odżywioną i zabezpieczoną przed utratą wilgoci, oraz rozpieszczoną cudownym zapachem.

Cena: 4,90 euro / 200 ml

Zagranicą szał jest, w Polsce nie ma :C

Ekspedientka w NYC była tak miła, że przelała mi ten krem do mniejszego pojemniczka z dozownikiem. zapłaciłam kilka funtów. ;) Mimo wszystko bardzo kocham ten zapach. To chyba dobrze. Bardzo podoba mi się konsystencja.. Co do pienienia się produktu.. pozostawiam to internautą. Moja opinia jak widać pół na pół.. ;) Pełnowymiarowy produkt kosztuje ok. 3,50 euro w przecenie. Polskie sephory zarabiają na nim więcej.. po ostatniej wizycie odwiedziłam aż 3 sephory. Ceny wachały się między 25zł a nawet 43 zł. Wydaje mi się, że teoretycznie produkty marki sephora są same w sobie dobre, jeżeli kupi je odpowiednia osoba ;)

taki sobie

Nie podbił mojej łazienki :) Zapach ma przyjemny, nieźle się pieni i pozostawia delikatny film na ciele. Jest w miarę wydajny i dość lejący, mógłby być gęstszy.

I to tyle :)

Nic porywajacego.

No po prostu sredni.
Zapach mial byc taki apetyczny, jeszcze bardziej niz w kremie do rak, a tu guzik.. ani cudu, ani miodu a ni nawet orzeszkow..... ... :(
Pieni sie to wlasciwie, nute zapachowa ma przyjemna aczkolwiek rozczarowujaca moj wymagajacy nos, nawilzenie do mojej suchej skory niewystarczajace (ale winnam byla przeiwdziec po istnie "silnie odzywczym i nawilzajacym" kremie do rak..ekhm..)
No nic. Zuzyje sie. Znam gorsze.
Moze do jakis normalnych skor..?

Używam tego produktu od: no sama nie wiem.. ciezko mi siegnac po niego na wannie, tyle innych fajniejszych, dookola..
Ilość zużytych opakowań: My first, my last..