Bourjois, Anticerne pour Petits Matins (korektor pod oczy na trudne poranki)

Bourjois, Anticerne pour Petits Matins (korektor pod oczy na trudne poranki)

Pojemność 1,5 ml

Muszę się z Wami podzielić moim najnowszym odkryciem. Moją uwagę dziś przykuło słodkie, dziewczęce opakowanie korektora pod oczy "Anticernes pour Petits Matins, adieu fatigue" czyli "Korektor pod oczy na trudne poranki - żegnaj, zmęczenie!".
Jest to płynny korektor w formie długopisu z pędzelkiem. Jak zapewnia producent, nawet gdy noc była za krótka, a wieczór za długi, koniec z wyrzutami sumienia! Można zostać ekspertem w kamuflowaniu takich niedoskonałości z tym cwanym przyrządem. Najlepszy "pobudzacz" do zaspanych, przemęczonych oczu, by móc pięknie rozpocząć poranek. Korektor ukryje zmęczenie, cienie, drobne zmarszczki i worki pod oczami i nada spojrzeniu niebywałego rozświetlenia.
Jedwabista konsystencja, delikatny jak piórko pędzelek (!), delikatnie kryje wszystkie niedoskonałości, odbijając światło; jest praktycznie niewyczuwalny, nie ma mowy o masce na twarzy, czy pudrowym efekcie. Emulsja wzbogacona jest silikonem, pigmentami oraz odżywczymi minerałami. Wszystko zamknięte w lekkim, praktycznym opakowaniu, które można wszędzie zabrać ze sobą. Niezwykle wygodny w użyciu, wystarczy przekręcić pstryczek na nakrętce, a w drugim końcu na pędzelek wysuwa się kropelka płynnego korektora - można łatwo dozować, aby nie przedawkować.
Istnieje w dwóch odcieniach : jaśniejszy (Médium) i ciemniejszy (Hâlée), dostosowuje się do każdego odcienia cery.

chyba zly odcien

Uzylam go do tej pory 5-6 razy i sama nie wiem. Niby wszystko ok, nie roluje sie,kryje, jest lekki, wydajny, ale ja chyba mam za jasny odcien, bo obszar pod oczami teraz jest na pierwsyzm planie ;/ Niestety kiedy kupowalam bylyy tylko Medium wiec myslalam ze ciemniejszeog nikt nie kupuje wiec i mi Medium przypasuje. Jednak nie. Nie wiem co teraz robic. Pomimo tego,ze jest za jasny wsyzstko IDEALNIE.

Używam tego produktu od:2 tyg?
Ilość zużytych opakowań:w trajkcie 1

Bardzo lekki

Postanowiłam wypróbować ten korektor, bo lubię firmę Bourjois. Zacznę od ceny... dość wysoka jak na wydajność i skuteczność. Korektor za to jest bardzo leciutki, delikatnie rozjaśnia, nie "włazi", gdzie nie potrzeba, dobrze dopasowuje się do skóry. Tylko czegoś mi w nim brakuje. Mam wersję jaśniejszą i gdbybym miała faktycznie mocno sine cienie pod oczami raczej by ich nie zakrył. Muszę nałożyć aż dwie warstwy (na szczęście się nie ważą), żeby ukryć co nieco :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

super

bardzo miłe zaskoczenie i świetny efekt. Korektor doskonale tuszuje cienie pod oczami. bardzo dobrze nawilża, nie rozmazuje się, nie uwidacznia zmarszczek mimicznych, doskonale dopasowuje sie do kolorytu cery, ożywia spojrzenie i rzeczywiście ukrywa zmęczenie nie tylko o poranku.badrzo funkcjonalne opakowanie umożliwiające doskonałe dozowanie kosmetyku. Szczerze polecam, a sama zostanę jego wierną użytkowniczką.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze,ale nie ostatnie

super

Korektor godny polecenia. Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami. Wypróbowany podczas sesji na studiach i uczenia się po nocach:-) na serio polecam, kryje bez zarzutu. Nawet przy tłustej cerze nie spływa i nie tworzy grudek.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

efekt zadowalający

Korektor jest bardzo przyjemny w użyciu, konsystencja jest leciutka i w związku z tym łatwo sie nakłada.

Nie jest widoczny mocno na skórze i ma dobre własciwości kryjące (ale bez przesady) - raczej rozjaśnia niż kryje.

Generalnie wypróbowałam jeszcze avonowski kosmetyk tego typu i ten jest o niebo lepszy.
Daje duzy komfort używania.
Nie podraznia skóry wokół oczu i nie wysusza. Czasem używam go tez w okolicach noska (na zaczerwienienia).
Polecam.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

szybko ubywa...

Mialam kolorek jasniejszy, nie powiem ladnie rozjasnial cienie pod oczkami ale gdy makijazu bylo za duzo tnz podklad i pod spodem jakis kremik jeszcze to robily sie troche grudki i zmarszczki. Natomiast gdy nakladalam tylko na kremik tonujacy ladnie to wygladalo. Fajne pomyslane opakowanie z pedzelkiem, poreczne do nakladania, oczywiscie potem trzeba rozetrzec paluszkiem a jak :)
ogolnie lubie ta firme dlatego mysle ze dam mu jeszcze jedna szanse.. za jakis czas :)
Mimo wszystko polecam ten korektor gdyz jest leciutki, mily w uzyciu i lagodny dla skory wokol oczu. Cena tez przystepna kupilam za okolo 10 euuro.
Ah zapomnialam dodac ze bardzo szybko mi sie skonczyl, niewiem czy byla to wina moich wspollokatorek ktore byc moze pod moja nieobecnosc pozyczaly czy po prostu za duzo go ciapalam w kazdym badz razie skonczyl sie po okolo miesiacu... Używam tego produktu od: miesiac

sama nie wiem..

Troche mnie rozczarował. Przy nakładaniu tego korektora po zastosowaniu lekkiego kremu pod oczy efekt jest beznadziejny - tworzą się zmarszczki, skóra jest sucha a korektor niedokładnie stapia się ze skórą tworząc jakby grudki. Natomiast nakładając go na bardziej "treściwy" krem jest lepiej. Poza tym super kryje cienie, gdyby nie problem z wysuszaniem skóry byłby rewelacyjny.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

nic wielkiego

No niestety. Nazwa "Trudne poranki" sugeruje, że człowiek wygląda w nie gorzej niż zazwyczaj. Sugeruje też to, że korektoer rozprawi się z typową oznaką niewyspania/trudnego poranka/gorszego samopoczucia, czyli podkrążonymi oczami. Nic z tych rzeczy. Korektor kiepsko kryje cienie - co mnie akurat nie dziwi, bo ja mam cienie tak wielkie, jakbym co noc nie dosypiała :( - ale co gorsza wysusza skórę wokół oczu. Mam po nim zmarszczki, których normalnie nie widać...
Sprawdza się natomiast do krycia niewielkich "pamiątek" na brodzie - ale mam raczej cerę dość bezproblemową, jesli chodzi o "obcych" i te plamki sa małe i niezbyt widoczne.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo przyjemny :)

W tym miejscu znajdowała się moja poprzednia recenzja, raczej niepochlebna, poprzednio też wystawiłam temu korektorowi tylko trzy gwiazdki. Ale, jak życie pokazuje, opinie się zmieniają, dlatego postanowiłam edytować recenzję i przyznać temu produktowi Bourjois aż pięć punktów :).
Jak się do niego przekonałam? Ano pewnego dnia zapomniałam zabrać ze sobą na wyjazd korektor Maybelline i z braku laku używałam tego; ze zdziwieniem zauważyłam, że nie jest taki zły, a nawet wręcz przeciwnie, bardzo komfortowo się w nim czuję... wróciłam do domu po pięciu dniach, następnego poranka zaś sięgnęłam po Everfresh Maybelline i... Cóż, to nie było to! Jakoś nagle okazało się, że krycie jest ZBYT DUŻE, rozświetlenie żadne, zmarszczki coś tam podkreśla, skóry tak pięknie nie wygładza i, krótko mówiąc, wbrew temu co sądziłam wcześniej wygląda dużo bardziej sztucznie!
Zaczęłam codziennie używać Bourjois i jestem niezwykle zadowolona: kupiłam już drugie opakowanie!:)

Nadal twierdzę, że to bardziej rozświetlacz niż prawdziwy korektor, maskowania wielkiego nie należy się po nim spodziewać, jest też średnio wydajny. Ładnie za to ożywia i rozjaśnia skórę pod oczami (mam jaśniejszy odcień), optycznie wygładza i nic a nic nie wysusza, a to przecież wszystko, czego nam potrzeba o poranku...

Używam od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam drugie.

nie,nie,nie

zachęcona dobrymi opiniami kupiłam go i jestem wściekła!zmarnowałam tyle kasy na to badziewie!Mam duże śińce pod oczami a on zupełnie sobie z nimi nie poradził.Są jeszcze bardziej widoczne-wyglądam tak ,jakbym wcale nie używała korektora.Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od:początek pierwszego
Ilość zużytych opakowań:

jak dla mnie duzy plus

Szczerze mówiąc kupiłam ten korektor drogą losową.Nie czytałam wcześniej żadnych recenzji na jego temat i przyznaję, że byłam bardzo mile zaskoczona już po pierwszym zastosowaniu.Ładnie koryguje moją poszarzałą skórę pod oczami, delikatnie ją rozświetlając. Poza tym świetnie śię stapia ze skórą a mały pędzelek pozwala bardzo łatwo nanieść ten kosmetyk tam gdzie trzeba.

Używam tego produktu od:mięsiąca

Całkiem fajny.

Bardzo fajny korektor. Dla mnie lepszy od Loreal Touche Magique, bo nie wysuszył mi skóry pod oczami, jak to zrobił Loreal. Poza tym ładnie kryje i nie podkreśla moich zmarszczek mimicznych. Skóra pod oczami wydaje się taka świeża i rozświetlona. Jednak nadal szukam swojego ideału, bo z powodu problemów z krążeniem, które powodują bardzo widoczne cienie pod oczami potrzebuję czegoś mocniejszego. No i kolejnym minusem jest to, że nie jest zbyt wydajny. Używam go około 2 miesięcy i już mi się kończy.