Sephora, Pęseta do brwi z końcówką w kształcie szczypców

Sephora, Pęseta do brwi z końcówką w kształcie szczypców

Pojemność 1 szt

Pinceta z końcówkami zakrzywionymi do wewnątrz. Praktyczna do usuwania trudno dostępnych włosków. Idealna do wykończenia depilacji lub do usunięcia włosków ze środkowej strefy między brwiami.

pęsety
do twarzy, do brwi
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealna.

Swoją mam już 5 lat i nadal ją mam. Może trochę gdzie niegdzie odpadła emalia i nieco zdarły się napisy, ale nadal sprawuje się znakomicie, mimo że nie dbam o nią jakoś specjalnie i czasami rzucam, gdzie popadnie. Jak mi się zgubi, albo coś to na pewno kolejną zakupię również na Sephorze. Polecam!!!!!!!

Dobry produkt.

+ precyzyjna
+ wyrywa każdy, nawet najmniejszy włosek
+ nie ucina włosków
+ jest wygodna w użyciu
+ elastyczna
+ wygodny kształt szczypców
+ lekka
+ trwała i solidna

- niestety droga jak na taki sprzęt.

Robi co trzeba

Najlepsza pęseta jaką miałam! Chwyta absolutnie każdy włosek - spełnia swoje zadanie w 100%. Mam wersję czarną już kilka lat i lakier/emalia z niej nie odpada, wygląda cały czas jak nowa.
Polecam zdecydowanie! Nie ma szans, żeby coś działało lepiej niż chwytanie 100% włosków jakie chcę złapac ;-)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1, ale w mojej rodzinie mamy w sumie 3 ;-)

Manicure - glitter nails

na razie najlepsza ale będę szukała dalej

Tego typu akcesoria jak pęsęty, cążki czy pilniczki gubię notorycznie. Nie wiem jak, nie wiem gdzie ale kilka miesięcy i jestem zmuszona kupować nowe.
Pęseta to rzecz bez której nie jestem w stanie funkcjonować. Mam bardzo gęste, bardzo grube i bardzo ciemne brwi. Nie muszę dzięki temu używać kosmetyków do ich stylizacji ale za to muszę codziennie je depilować bo niesforne pojedyncze włoski pojawiają się co rano.
Pęseta jest poręczna, lekka i dobrze się nią operuje. Dobrze chwyta włoski choć z tymi najmniejszymi ma problem. Trzeba mocno naciągnąć skórę by szczypczyki mogły je złapać. Czasami trzeba się mocno namęczyć.
Jej dużym plusem jest to że nie urywa włosków.
To do tej pory najlepszy produkt w tej kategorii jakiego używałam choć będę szukała ideału który poradzi sobie z depilacją tych najkrótszych włosków choć prawdę mówiąc nie bardzo wierzę że coś takiego istnieje:)
A tak na marginesie Sephora mogłaby popracować nad estetyką. Różowa emalia kruszy się i pęseta zamiast zdobić toaletkę szpeci ją. Niby nic ale...

Ilość zużytych opakowań: jedna pęseta

I o to właśnie chodzi.

Bardzo porządna pęseta, która nie dość, że świetnie się sprawuje, to jeszcze cieszy oko różowym kolorem. Kupiłam ją po przeczytaniu recenzji, jednak zobaczywszy ją z bliska nie byłam przekonana, czy przez to, że ma taką szeroką końcówkę, nie będzie mało poręczna i precyzyjna. Nic z tego! Dobrze, że zaufałam Wizażankom. To jest najlepsza pęseta, jakiej kiedykolwiek używałam. Umożliwia wyjęcie nawet najkrótszych włosków i nie ciągnie, tak jak to niektóre pęsety potrafią robić. Dobrze leży w ręce, jest lekka i odpowiedniej długości. Nie wiem, jak zachowałaby się w sterylizatorze (podejrzewam, że różowa powłoka by tego nie przeżyła, dlatego lepiej nie będę sprawdzać), ale dezynfekcję środkami do psikania znosi bardzo dobrze. Używam jej tylko do użytku osobistego, więc mogę sobie na to pozwolić.
Coś czuję, że długo mi posłuży, bo jest naprawdę porządna, ale gdyby kiedyś się zepsuła, to na pewno kupię ją ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza

porządna

Mam stalową bo tej w kolorze różowym dla mnie zabrakło;) Byłaby o tyle lepsza dla mnie bo łatwiej by mi ją było znaleźć na biurku. Solidna, mimo kilku upadków z wysokości nadal jej końce są równe. Bez problemów znosi dezynfekowanie spirytusem. No i dobrze spisuje się w swojej podstawowej roli.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

Genialna ;)

Kupię nową, ale tylko w przypadku kiedy zgubię tę, której używam aktualnie :D
Pęseta jest cudowna- wyrywa pojedyncze, nawet najmniejsze włoski, nie szarpie skóry, mam wrażenie, że regulacja brwi z nią jest bardziej bezbolesna, niż przy użyciu zwykłej pęsety.
Do tego na plus: uroczy design, etui.
Dla mnie jedyna ;)

Ilość zużytych opakowań: używam jedno

Mistrzu i tyle

Miałam dobrą pęsetę (a właściwie myślałam, że była dobra) ale gdzieś się zapodziała. Musiałam szybko kupić nową bo moje brwi rosną w zastraszającym tempie. Przypomniałam sobie, że na KWC przeczytałam dobre recenzje na temat pęsety Sephory. Od razu kupiłam. Cena moim zdaniem jest bardzo wysoka ale na szczęście używanie tego produktu wynagradza ten mały "szkopuł" ;) Wyrywa naprawdę wszystkie włoski, nawet te całkiem maciupkie. Nie ciągnie skóry, nie kaleczy, jest dobrze wyprofilowana, nie za mała i nie za duża. Chyba szybko nie ulegnie zniszczeniu gdyż używam jej od kilku miesięcy i nadal wygląda jak nowa. Pęseta jest zamknięta w małym etui więc pewnie to podniosło koszt zakupu :/
Ogólnie polecam, ja jestem zachwycona. Mam oczywiście w kolorze różowym :)Nie wiem czy kupię ponownie ale jeśli gdzieś ją zgubię to pewnie znów pobiegnę do Sephory.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

różowe cudo

Po tysiącach urządzeń made-in-china i cierpień związanych z depilacją brwi podjęłam decyzję o wydaniu kroci na porządną pęsetę. Poleciła mi pani w sephorze. Mam różową i się z nią nie rozstaję, jest niesamowita, wyrywa wszystko.

Drogo było, bo bez promocji, ale warto. Już nie chodzę do kosmetyczki. Mój KWC

Bardzo skuteczna

Nie wiem czy opisuję to samo co przedmówczynie, bo w mojej sephorze różowych nie było. Moja jest stalowa ale kształt się zgadza. Napisali na niej że świetna nawet do najkrótszych włosków i to jest prawda. Powiedziałabym nawet że nadaje się przede wszystkim do krótkich. Ale i z dłuższymi nie ma problemów. Natomiast dośc niechętnie wyrwała mi włos uparcie odrastający na brzuchu. No ale w końcu to ona jest do brwi :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Edit: A jednak!

Bardzo dobra pęsetka (mam różową). Używam jej od 3 miesięcy. Żaluję tylko, że nie kupilam tej ze skośnie sciętą końcówką, gdyż takiej używalam przez lata i teraz ciężko mi jest się odzwyczaić i nauczyć operować tą w ksztalcie szczypców. Wloski też już tak rosną, że przystosowane sa do pęsetki z inną końcówką. Niektórych w ogóle nie mogę chwycić, gdyż rosną zupelnie na plasko i są bardzo mocne, skośna końcówka lepiej by sobie z nimi poradzila, jednak daję temu produktowi wysoką ocenę za naprawdę precyzyjne wykonanie, chociaż stal jest bardzo gruba, to jednak lapie najcieńsze wloski i wyrywa bezbolesnie. Plus również za trwalość, odnoszę wrażenie, ze ta pęsetka nigdy się nie stępi, a już na pewno nie odksztalci, stal jest naprawde gruba i twarda. Mam nadzieje, ze z czasem się do niej przyzwyczaimy, ja i moje wloski.

Edit: Po 3 latach używania muszę recenzję edytować, aby donieść, iż pęsetka jest w idealnym stanie i jednoczesnie okazala sie być najlepszą ze wszystkich, które w między czasie przypadkiem zdarzylo mi się przetestować. Lepsza nawet od pozlacanej Solingena. Lapie wszystkie wloski. Warto bylo wydać na nią te parę zlotych więcej. Dodaję więc gwiazdkę.:-)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego:-)

jeszcze lepsza

Po półtora roku maniackiego używania tej ze skośną końcówką, coś się stało i nagle nie mogłam wyrwać ani jednego włoska. No to poszłam do sephory i teraz mam tę... I jestem jeszcze bardziej zachwycona niż poprzednią:)
Wyrywa każdy włosek, każdy! łatwo nią chwytać. Używam codziennie, bo mam jakąś na manię na punkcie brwi - nie może być żadnego niepożądanego włoska.
Myślę, że jest lepsza niż ta ze ściętą końcówką, zwłaszcza do jasnych, ledwo widocznych lub cienkich włosków.
Szkoda, że tamta tak szybko straciła swoje właściwości, ale dzięki temu odkryłam tę:D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy