Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

L'Oreal Paris, Infallible Make-Up (Trwały podkład do twarzy)

Nowy super wytrzymały podkład. Niezawodna trwałość, unikalna formuła oparta na technologii Co - Resistium. Wysoce odporne pigmenty zapewniają trwałe właściwości kryjące. Perfekcyjny makijaż przez 16 godzin bez efektu maski. Podkład matuje skórę - delikatne pudry matujące pochłaniają nadmiar sebum; kryje oznaki zmęczenia - unikalne połączenie magnezu i pochodnej witaminy C; rozświetla cerę - niebieskie pigmenty niwelują efekt ziemistej cery; nie pozostawia śladów na ubraniu - formuła no-transfer oraz pigmenty o wysokiej przyczepności zamknięte w strukturze siatki.
Śliczne, naturalne kolory, które dopasowywują się do koloru twarzy.
W Polsce dostępne są kolory: 140- golden beige, 200 - golden sand, 215 - rose sand, 220 - sand, 240 - fawn, buff (?), 300 amber

Skład: Active Ingredients: Octinoxate 1%, Titanium Dioxide 1.9%
Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon 12, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl - 3 Diisostearate, Acrylatescopolymer, Acetylated Glycol Stearate, PEG/PPG - 18/18 Dimethicone, Parfum / Fragrance, Methylparaben, Magnesium Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Tristearin, Butylparaben, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, [+/- May Contain: Ci 77891 Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77491 Iron Oxides

Cena: 50 zł / 30 ml

Bardzo fajny podkład

To naprawdę dobry kosmetyk, szczerze mówiąc kiedyś już używałam podkładu z Loreal i byłam nim bardzo rozczarowana. Tym razem jest inaczej. Na pewno nie jest to mój podkładowy KWC (znam przynajmniej dwa z innych drogeryjnych marek, które kosztują mniej, a wyglądają na mnie nieziemsko i utrzymują się dłużej). Ale jest to produkt, którego używam z przyjemnością, bo dodje mi urody. I gdy zużyję już opakowanie, kupię następne.

Zalety:

+ wyjątkowa wydajność
To jeden z niewielu podkładów, których dosłownie kropelka jest w stanie pokryć całą moją twarz cieniutką, wyrównującą koloryt warstwą. Oczywiście jeśli ma się większe przebarwienia lub krostki, można ponowić aplikację i nałożyć kilka cieniutkich warstw na daną partię twarzy, wtedy uzyska się pełne krycie. Ja tego jednak zazwyczaj nie potrzebuję, więc nakładam jedną, cieniutką warstwę i gotowe.
Mam wrażenie, że przy takim trybie używania zużyję ten produkt w ciągu kilku najbliższych lat. O ile w ogóle go kiedyś wykończę...

+ nie zapycha porów, nie podrażnia
Pod tym względem moja cera jest naprawdę wymagająca. Byle jaki podkład jest w stanie zapchać mi pory, przesuszyć, spowodować pieczenie i zaczerwienienie, mimo że na co dzień mam cerę normalną bez wyprysków i podrażnień.
Zatem Infallible sprawdził się u mnie znakomicie, nic nowego mi po nim nie wyskoczyło, buzia nadal jest gładka. Podkład jest na skórze niewyczuwalny, i to jest fajne.

+ ma ładne wykończenie
Nie matuje, nie rozświetla. Kiedy ma się gładką cerę i pogoda jest w porządku (nie ma upału), nie wymaga nawet przypudrowania. Wygląda nawet nie satynowo, raczej określiłabym to jako wrażenie zdrowej i gładkiej skóry.

+ nie ściera się w ciągu dnia
To nie jest podkład supertrwały, od razu zaznaczmy. Natomiast jeśli nie pocieramy swojej twarzy w ciągu dnia, nie podpieramy się o nią, nic nie drapiemy, to spokojnie podkład trzyma się calutki dzień tam, gdzie go nałożyłyśmy. Nic nie znika, nie spływa, nie schodzi plamami, nie wchłania się nie wiadomo jak i gdzie.
Na moje codzienne potrzeby jest dzięki temu w sam raz. W bardziej ekstremalnych sytuacjach (wycieczka, basen, upał, koncert, siłownia) postawiłabym jednak albo na brak podkładu, albo na coś supertrwałego lub wodoodpornego.

+ opakowanie jest funkcjonalne
Podkłady z pompką są mega higieniczne i do tego chyba nie trzeba nikogo przekonywać.

+ cena w stosunku do wydajności i jakości jest naprawdę niska

+ nie pachnie niczym wyraźnym, raczej nie zakłóca naszego funkcjonowania nachalnym aromatem kwiatowo-owocowym, jak niektóre inne podkłady

+ dostępny w każdej drogerii

Podsumowując:
polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993587].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Mam cerę mieszaną skłonną do suchości. Ten podkład nie wymaga ode mnie nakładania kremu nawilżającego wcześniej. Podoba mi się jego pudrowe wykończenie. Nie jestem zbyt wymagająca wobec podkładu, ma po prostu dobrze kryć i nie brudzić ubrań. I ten podkład jest dobry pod tym względem.
Czy długo się utrzymuje? Jeśli idę na przyjęcie domowe w stylu "siedzimy, gadamy i pijemy piwko", to tak. Ale gdy chodziłam do pracy do jednej ze znanych sieci fast food - nie wytrzymywał więcej niż 2-3h.
+Bardzo ładnie pachnie i łatwo się rozprowadza.
+Wydajny - nie trzeba go dużo nakładać, żeby ładnie pokrył.
+Nie potrzeba stosować po nim korektora
+Przystępna cena
+pudrowe wykończenie
+potrafi długo się utrzymać

-mitem jest, że utrzymuje się 24h - u mnie max do 6h
-mało kolorów
-ciemnieje po jakimś czasie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962898].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna pomylka

Zaczne od tego, ze mam skore mieszana. Podklad pieknie pachnie, mial idealny dla mnie kolor i konsystencje. Przyjemny w aplikacji gabka, pedzlem i palcami. I na tym koniec.

I na suchych i na tłustych fragmentach skóry po godzinie się łuszczy. Wygląda jak maska. Przebija taka ilosc sebum, ze nawet nie wiedzialam ze moja skora tyle potrafi wyprodukowac, przez co strasznie sie swiecilam. Nie trzymal sie na nim puder (a nie jestem z tych co macaja twarz caly dzien i mowia ze podklad jest nietrwaly).

Mialo byc tak pieknie, a wyszlo jak zawsze. Bardzo nie polecam, szczegolnie do tlustej i mieszanej cery.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949803].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

nawet ujdzie

Dostałam od koleżanki bo dla niej był za jasny kolor.

+ kolor najjaœniejszy - coœ dla bladziochów
+ dobrze kryje nie tworzšc maski
+ nie ciemnieje
+ opakowanie z pompkš

- zapach delikatnie alkoholowy
- trochę wysusza
- delikatnie waży na nosie
- nie mozna wykończyć do końca (pompka się nie odkręca, dużo produktu zmarnowanego)

Podkład jest okey, ale 50zł bym za niego nie dała, góra 20-25zł.
Nie kupiłabym ponownie - za takš kasę znadzie się lepszy

Używam tego produktu od: poczštku roku do sierpnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946931].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Ilość zużytych opakowań: 25 sztuk

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946928].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie średniak

Zacznę od plusów:
- fantastyczna konsystencja, bardzo łatwo się rozprowadza
-wygładza skórę
-jest maksymalnie trwały, cały dzień mu nie straszny
-nie wysusza
-rozświetla, skóra wydaje się być pełna życia
-naprawdę nie zostawia żadnych śladów
-szybko się go zmywa
Minusy:
-bardzo ciemne odcienie, nawet najjaśniejszy był za ciemny dla mojej skóry, co wyglądało śmiesznie. Musiałam go mieszać z kremem i w ten sposób nakładać.
-leciutkie krycie, dobry dla skóry bez niedoskonałości
-trochę za drogi

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920721].usefull || 0 }}% pomocna.

BARDZO DOBRA JAKOŚĆ

Ulubiony kolor- rose sand

Plusy:
- wygodny dozownik
- bardzo dobrze kryje bez efektu maski
- świetnie matuje skórę mieszaną
- nie zapycha porów
- lekko rozjaśnia cerę
- jest bardzo wydajny
- bardzo dobrze się go aplikuje, odpowiednia konsysttencja

Minusy:
- brak filtrów
- cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901552].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry kosmetyk w rozsądnej cenie

L\'Oreal Inffable należy do grupy zapewniającej długotrwałe krycie do 16 h, pozbądźmy się jednak złudzeń, że jakikolwiek podkład utrzyma efekt świeżości i matu dłużej niż kilka godzin. Abstrahując od tego polecam ten kosmetyk kobietom z cerą tłustą, normalną i mieszaną. U posiadaczek cery suchej może podkreślić suche skórki. Produkt świetnie sprawdza się z wcześniej nałożonym primerem (też L\'Oreal) lub kremem nawilżającym. Zapewnia dobre krycie, bez efektu maski, łatwo się rozprowadza. Piękna gama kolorów w odcieniu beżu, mniejszy wybór jasnych kolorów. Dobra cena za kosmetyk ze średniej półki. Byłoby miło gdyby matował dłużej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877236].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak :)

To juz moje drugie podejscie z tym podkladem 1 podejscie dobrych kilka lat temu dostalam go od siostry ( nie pasowal jej) ale mi tez nie odpowiadal ,bylam wtedy w ciazy i jego zapach byl wtedy dla mnie tak nieznosny ze zrazilam sie do niego i rowniez go komus oddalam - widzac go na polkach nawet teraz zawsze mialam zle skojarzenia. Na 2 podejscie zostalam skazna mianowicie przyjechala do mnie ciocia ktora powiedziala ze stanowczo nie trafila w kolor ale chetnie mi go odda bo uzyla zaledwie 2 razy , no nie bylam zachwycona ale wkoncu ponownie go uzylam co sie okazalo zapach nie byl juz drazniacy a nawet calkiem przyjemny jak i sam podklad swietnie komponowal sie z moja cera i jej odcieniem . Ten podkład dodaje urody , mam przy nim taki zdrowy glow cos jak przy podkladzie w zelu z Rimmela - ale nie ma zadnych najmniejszych drobinek! dlugo sie utrzymuje na twarzy az do wieczora ,wydaj mi sie ze nie zapcha ale lubi sie scierac (latwo brudzi telefon itp). Skin Match z Astora poszedl w odstawke. Ogolnie jestem z niego bardzo zadowolona i dziwi mnie ze ma on tylko 2 gwiazdki uwazam ze nie zasluzyl na tak niska opinie...
Niestety muszę odjąć gwiazdkę ale przy dlugotrwalym stosowaniu podklad zapycha.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873793].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

Podkład ten trafił do mnie przypadkowo i leżał jakiś czas zupełnie zapomniany w kuferku.
Podkłady używam bardzo rzadko, tylko zimą. Nie mam problemów w cerą, jedyny mankament to strefa T....większość z Nas ją ma, więc...

Nigdy nie mogłam trafić na dobry podkład, po godzinie cała się świeciłam, z kolorem tez bywało różnie. Przetestowałam mnóstwo podkładów, od tanich do bardzo drogich. Z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z Infallible, więc estem trochę zaskoczona tak niską oceną na Wizażu
Plusy:
- kolor bardzo ładnie "układa" się na twarzy, nie tworzy maski
- bardzo dobrze kryje
- jako jedyny dopasowuje się doskonale do obu stref (sucha na policzkach i bardzo tłusta czoło, nos, broda)
- świetnie matuje
- konsystencja jest fajna, nie jest zbyt gęsty ani za rzadki
- niweluje szary odcień zmęczonej skóry. Pierwszy raz coś takiego u siebie widzę :)
- zmatowiona i uradowana latam sobie z nim przez 5 godzin, po tym czasie dopiero muszę przypudrować twarz bo zaczyna się świecić
- używam z matującym pudrem avonu i ten duet się lubi
- dostępność - na każdym rogu go kupisz :)
- nie zapycha porków
- nie ciemnieje na twarzy. Coś wręcz niesamowitego bo wszystkie, które próbowałam po jakimś czasie zaczynają żyć na mojej twarzy własnym życiem. Tutaj nie ma niespodzianek
- produkt jest wydajny

Minusem jest brak filtrów.

podsumowując-można spróbować, temat godny uwagi

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847586].usefull || 0 }}% pomocna.