Lancome, Color Focus Duo

Lancome, Color Focus Duo

Kultowe cienie Color Focus teraz w wersji duo. Zamknięte w eleganckiej kasetce, zawierającej lusterko i aplikator. Delikatne perłowe, wspaniale się ze sobą łączą.

Cena: 130 zł

bardzo fajny

ja mam odcień granatu i niebieskiego (blue moon). na co dzień nie używam cieni, ale ten robi wspaniały efekt:)

plusy: piękne kolory, makijaż oka wygląda cudownie. cienie są trwałe.

minusów nie stwierdzam, a nie kupie ponownie ponieważ na co dzień robię tylko kreskę, a cienie używam raz na miesiąc. więc ten produkt wystarczy mi zapewne na 10 lat ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Świetne

Cienie dostałam w prezencie. Mam kolor 101 April in Paris. Można je nakładać na moko i na sucho- w obydwu rolach sprawdza się świetnie. Kolory są nasycone. Zieleń jest śliczna, beż z kolei złotawy, wpadający w łosoś. Beżu zdarzało mi się stosować na policzki ze świetnym efektem. Nie rolują się (w ogóle!). Jedyne co mi przeszkadza, a dowiedziałam się tego nie dawno, jest to ,że Lancome testuje na zwierzętach. Z tego powodu nie kupię już tych cieni i poszukam sobie cieni wyprodukowanych fair ;)

super :)

są po prostu idealne! łatwo się je nakłada, są bardzo trwale i nie robią się żadne grudki.
piękne kolory, ja osobiście mam te z kolorem oliwkowym.
jedne z najfajniejszych które miałam.
łatwo się je zmywa nie uczulają co ważne dla osób z soczewkami

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Tak

Cienie trwałe. Śiwetnie nadają sie do makijażu dizennego. Posiadam kolor 103 Night and Day. Brąz piekny, róż troszke za różowy, za mało przytłumiony.
Na oku efekt fajny, choć mógłby być bardziej elegancki.
Opakowanie oporne na zarysowania, zgrabne i stylowe.

Ilość zużytych opakowań: jedno duo - w trakcie

oo tak

Jestem wielka fanką cieni Lancome już od długiego czasu. Eleganckie, klasyczne, supertrwałe, potrafią zdziałać cuda na powiece :) Nie lubie jaskrawych kolorow w makijażu wiec gama kolorystyczna - jak dla mnie idealna :)

Polecam!

Posiadam paletkę 304 Copacabana w łososiowym pudełeczku z kwiatową aplikacją. Kolory? Połyskujący beż i matowy, mocny róż, tak a la lalka Barbie ;) Na Allegro dorwałam to cudeńko za uwaga! 16zł :D Częściej używam oczywiście beżu, ale i róż uda mi się czasem gdzieś wkomponować ;) Generalnie jestem bardzo zadowolona z cieni, są świetne jakościowo, lusterko jest na całej powierzchni pokrywki, plus ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 rok

to zależy

Mam trzy paletki: 103 Night and day
302 Round midnight
303 Angel eyes
Opakowanie bez zarzutu, wygodne i trwałe aplikatorki.
Wszystkie kolory świetnie podkeślają moją oliwkową tęczówkę.

Dwa pierwsze zestawy doskonale rozprowadzają się i nie zbierają w załmaniach powiek. Kolor bez bazy dosyć szybko "rozmywa się", ale nie wygląda to zle.Piękny zielonkawy ze starym złotem kolor z 103 szybko gubi drobinki, które rozsiewają się po całej twarzy.

Pięny oberżynowy brąz z 303 jest dosyć "tępy" przy nakładaniu i zbiera się w załamaniach. Z tego zestawu jestem najmniej zadowolona - makijaż wymaga czasu i dokładności, a o to ciężko rano.

Podsumowując: ładne, idealnie dobrane, uzupełniające się kolory. Trwałość taka sobie - mam lepsze cienie. Wydajne - nie wiem, czy zużyje do końca - jest tyle nowośi!
Zestawy różnią się natężeniem blasku (od satyny po brokat)i trwałością.

Ja wszystkie dostałam w prezencie, ale myślę, że warte ogónie swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: trzy w trakcie

Ok.

Mam zestaw nr 103 Night and Day, najczęściej tu wymieniany. Kolory są moim zdaniem dobrane tak sobie, jakoś mam wrażenie, że zamiast tego jasnego różu lepiej by tu pasował satynowy beż, ale trudno. Stare złoto natomiast jest piękne, niesamowicie błyszcz i przyciąga wzrok.
Jakościowo cienie są dobre - są trwałe, kolor nie blaknie, nie zbiera się w załamaniu powieki (choć ja zawsze używam bazy pod cienie, więc byłoby ciężko żeby się zebrał). Jasny róż nakłada się łatwo, stare złoto lubi się lekko osypywać.
Nie wiem, czy kupię ponownie, rozważam nawet rozstanie ze swoimi cieniami, bo rzadko mam okazje używać błyszczącego cienia, a jasny róż mam już w innej, bardziej funkcjonalnej paletce. Podoba mi się jeszcze zestaw Love For Sale, ale nie wiem, czy skuszę się na jego zakup, bo mam sporo podobnych odcieni.

bardzo dobry

Cien kupilam rok temu, malowalam sie nim na swoje wlasne wesele.
Trwalosc rewelacyjna, po calonocnej imprezie cien siedzi dokladnie tam, gdzie zostal nalozony.
Kolory dobrane perfekcyjnie.
Super wydajny, uzywam b.czesto a wyglada na lekko musniety, nie sadze bym do daty waznosci zuzyla go.
Jedyny minus: lekko sie osypuje przy nakladaniu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

bardzo dobre

Przypadkiem weszlam w ich posiadanie (kolor 201), bo potrzebowalam zestawu do delikatnego makijazu dziennego i... bardzo fajne sa! Polysk odpowiedni, nie maly i nie duzy, konsystencja fajna, ani twarde ani miekkie :) kolorki fajnie polaczone. Bardzo dobre aplikatory (jeden zwykly a drugi do kresek).
Z minusow - minimalnie sie osypuja przy nakladaniu.
Generalnie jestem na tak ale lubie testowac, wiec nie wiem, czy kupie ponownie :)

Używam tego produktu od: 2tygodni

trwale i piekne

Mam dwa rodzaje cieni - Apris in Paris (bez i zielen) oraz Blue Moon (blekit i granat). Cienie sa bardzo trwale, wytrzymuja wiele godzin, nie obsypuja sie ani zbieraja w zalamaniach skory.
Piekne odcienie, dobrze dobrane kolory. Wygodne, skromne ale bardzo eleganckie opakowanie.

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: uzywam 2 jednoczesnie

Dobry ale bez rewelacji

Mam zestaw 103 (Day and Night), kolor ciemniejszy, taki srebrnoszarozielony piękny jest, i bardzo pasuje mi do oczek, ale z racji swej intensywności do roboty mało się nadaje (chyba że jako eyeliner), więc okazji do poużywania nie mam zbyt wiele, trwałość bez zarzutu, trochę się osypuje przy nakładaniu. Drugi kolor, taki perłowy chłodny różowy, do roboty byłby jak znalazł, ale kolorek jakoś nie bardzo mi pasuje więc z noszenia znowu nici, ale to taka wyjątkowo subiektywna recenzja. Cienie są dobrej jakości, kolorki dobrze dobrane, rozumiem że mogą się podobać.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:nigdy go nie zużyje