L'oreal Professionnel, Tecni.art, Curl Memory Up Spray (spray dodający lokom energii)

Opatentowana technologia Curl Memory chroni włosy przed skręceniem pod wpływem wilgoci, łączy polimery ożywiające i utrwalające włosy aby długotrwale podkreślić loki i jednocześnie nadać im optymalny połysk, dodaje lokom ruchu i witalności.

Cena: 35 zł / 125 ml

Niestety, nie

Strasznie skleja włosy i zmienia je w sztywne druty. Chyba najgorszy fix do loków, jaki kiedykolwiek spotkałam. O moje włosy można się było pokaleczyć. Trudno równomiernie spryskać nim włosy z powodu małego atomizera. Nie zużyłam całego opakowania i w końcu je wyrzuciłam z powodu przeterminowania.

Lakier Tecni jest w porządku ale ten spray to nieporozumienie i to bardzo drogie, z tego, co pamiętam.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte opakowanie

nie polecam

W sumie kosmetyk kupiła moja mama, która ma bardziej kręcone włosy ode mnie. Spray skleił jej włosy. Chociaż mi mama odradzała, to sama spróbowałam i za pierwszym razem naprawdę włosy były sklejone :/ Za drugim razem użyłam mniej sprayu, włosy nie były w takim złym stanie, ale za to słabo podkreśliły skręt. I tak źle i tak niedobrze.

Nie jest wcale taki zły

Preparat nie jest taki zły, jak piszą poprzedniczki. Przede wszystkim jest przeznaczony do cienkich włosów i pomaga im w skręceniu się. Do włosów mocno kręconych przeznaczony jest krem z tej samej linii.
Preparat rzeczywiście jest dosyć mocny i jeśli się przesadzi z ilością trochę skleja włosy. Warto poeksperymentować z aplikacją - bezpiecznym wyjściem jest prysnąć najpierw na dłonie, a potem wgnieść we włosy. Następnego dnia włosy trzeba odświeżyć wodą (spryskać i ugnieść), ale jeszcze nie trafiłam na kosmetyk, po którym nie trzeba byłoby tego robić (zwłaszcza jeśli ma się miękkie i bardzo podatne włosy, jak moje).
Używałam wielu kosmetyków do stylizacji włosów kręconych, ale nie trafiłam jeszcze na lepszy. Zdradzam ten spray po kilku miesiącach użycia (dlatego nie dałam mu pięciu gwiazdek), coś mnie w nim zaczyna irytować, ale zawsze wracam do niego, bo po prostu nie ma niczego lepszego dla moich włosów, kręcą się super, błyszczą, nie oklapują.
Lubię ten kosmetyk, uważam, że wart jest polecenia.

Edytuję opinię i dodaje piątą gwiazdkę - już wiem, co mnie drażniło w tym produkcie - z biegiem czasu włosy odrastają i ich linia się nieco zmienia, fryzura układa się inaczej, ale nie jest to wina kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami

Serum na zmarszczki

Porażka!

Zapłaciłam za ów spray o wiele więcej niż 35zł i to był wieeelki błąd. Absolutnie nie spełnia żadnych z obiecywanych cudów!!! Nawet mam wrażenie, że prostuje loki i je ozsiepuje, a połysku zero! Długotrwały to jest tylko efekt iedożywienia włosów. Spodziewałam się po Lealu czegoś o niebo lepszego, a tu jakość jak za 5zł! Szok.
Obiecywany ruch i witalność można uzyskać jedynie nie spryskując włosów tym specyfikiem!!! Nie ryzykujcie z zakupem.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Beznadziejny!!!

Myslałam, że profesionalny kosmetyk do włosow pozwoli mi ujazmić moje niesforne loki, nawilzy je i doda blasku. Nic bardziej mylnego!! Włosy sa posklejane, sztywne i do tego bardzo wysuszone. Właśnie to jest jego najwieksza wadą, dyskwalifikujacą ten kosmetyk na całej linii!! Po kilku tygodniach używania mam bardzo suche włosy, loki są byle jakie, włosy przypominaja siano. Tak więc oddałam kosmetyk kolezance, jej pasuje.
Szkoda tylko, że wydałam tyle kasy i to zupełnie niepotrzebnie!! I do tego jest niewydajny.
Jedyny plus to zapach. Ale od zapachu sa perfumy.

Używam tego produktu od:4 tygoni

taki sobie

To preparat na ksztalt zelu w sprayu, wczesniej mialam taki podobny z matrixa. Myslalam, ze jak uzyje tego sprau loki beda sprezyste, blyszczace i miekkie. Niestety troche sie zawiodlam, bo loczki niby sa podkreslone, ale niestety dosc usztywnione, tej energii, o ktorej pisze producent nie zauwazylam. Do tego zapach - truskawkowo-poziomkowy, niby w porzadku, ale bardzo mocny i dlugo sie trzyma, jak dla mnie zbyt nachalny. Niestety zawiera w skladzie alkohol, co moze niszczyc wlosy. Ta cena, ktora wcale nie jest mala jak za taka pojemnosc, wcale nie jest adekwatna do jakosci. Ogolnie kosmetyk niby spelnia swoje zadanie, ale za taka cene nie powala na kolana.

Używam tego produktu od:1 miesiac