Tarte aux Myrtilles

Tarte aux Myrtilles

Zapach ze słynnej francuskiej Serii Vanilla, Tarte aux Myrtilles czyli Ciasto Borówkowe. Kobiecy, pysznie owocowy, jak kisiel z czerwonych owoców, skomponowany z nut cytrusowych w połączeniu z wanilią, otacza aurą zmysłowości i rześkości. Nuta fiołkowa miesza się z apetycznym aromatem wanilii i karmelu.
Nuty zapachowe : Cytryna, Borówka, Karmel, Fiolek, Wanilia.

Cena: 14 euro / 100 ml

Landrynki

Niestety,dla mnie Tarte aux Myrtilles nie pachnie jak borówkowe ciasto polane karmelem:slina:,bliżej mu raczej do jeżynowych landrynek o aromacie identycznym z naturalnym:D.Jest dość jednostajny,bardzo cukierkowy i bardzo drażniący.Jeżyna YR podoba mi się o wiele bardziej.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Apogeum slodkosci :D

Ach, wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka tego "borowkowego ciasta"!:D Zapach slodki, ale nie mdlacy. Zachwycajaco oryginalny - wiekszosc slodkich perfum niestety staje sie dzis monotematyczna i malo ciekawa. Ten jest slodki inaczej. Kojarzy mi sie z kislem z owocow lesnych, polanych syropem karmelowym, plus landrynki! :D Wibrujacy, wesoly, beztroski, radosny, a jednoczesnie nie oklepany. Jeszcze nie spotkalam sie z zapachem, ktory by go przypominal, a wszystkie slodkosci znam na pamiec. Jest w nim cos wlasnie innego - ta kompozycja fiolka, wanilii, karmelu.. Jest zarazem dziewczeco niewinny i kobieco elegancki.. Zalotny, kuszacy, figlarny. Uzywam, gdy mam ochote poprawic sobie nastroj, przypomniec sobie dziecko, ktore jest we mnie, pozytywnie, beztrosko sie nastroic ;)
Uwaga! Nadaje sie tylko i wylacznie dla zwolenniczek "jadalnych" prefum, takich, ktore lubia wylac na siebie czekolade,cynamon, wanilie, lub.. owocowy kisiel :D

Ps. Jedyna wada jest trwalosc - panie Laurence, powinienes pan zdecydowanie nad tym popracowac.