Balea, Anti-Falten Tagescreme Q10 RonaCareVTA (ujędrniająco-przeciwzmarszczkowy krem na dzień) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Kamilsa

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień dla skóry normalnej i suchej. Zawiera koenzym Q10 i kompleks RonaCare VTA, witaminę E, filtry UV. Nawilża, wygładza skórę, przeciwdziała pojawieniu się zmarszczek. Nadaje się jako baza pod makijaż.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

Genialny!

Jestem w szoku.
Dostałam ten krem w prezencie.
Zaskoczył mnie superdelikatną, niczym takie deserki z supermarketu, w których jest mnóstwo bąbelków powietrza. Efekt nawilżenia utrzymuje się długo. Cera ma zdrowy, odmłodzony wygląd. Matuje skórę. Rewelka. Sprawdziłam cenę, bo chciałam sobie kupić nastepny i znów przeżyłam szok, że to takie tanie...Polecam tymbardziej!:) Minus pól gwiazdki za niezbadane jeszcze przeze mnie działanie na zmarszczki (oprócz tych chwilowych).

az mnie zamurowalo z zaskoczenia

Sama nie moge uwierzyc w to, ze ten taniutki kremiczek tak mnie zaskoczyl. Mam dostep do kremow Balea, ale niezbyt chetnie po nie siegalam, bo wychodzilam z glupiego zalozenia, ze skoro tani to na pewno nieskuteczny. Kiedy jednak drogi krem zawiodl i szkoda mi bylo wydawac kasy na kolejny krem z wyzszej lub sredniej polki, zaryzykowalam zakup Balei. To byl w pelni eksperyment, ktory udal sie, ku mojemu zaskoczeniu! W czasie stosowania tego kremu zauwazylam, znaczne poprawienie stanu mojej skory i zmaszczki staly sie jakby mniej widoczne. Skora jest ogolnie lepiej nawilzona i naprezona. Najwazniejsze jest dla mnie to, ze kazdy podklad,ktory mam w swoich zbiorach daje sie rewelacyjnie nakladac na skore, nie podresla skorek i trzyma sie na skorze dlugo. Mysle, ze to zasluga dobrego nawilzenia skory, z czym mialam do tej pory problem i obarczalam wina za to kazdy podklad.
Zapach kremu znosny, trudno mi go do czegos porownac, ale ogolnie przyjemny. Kolor kremu lekko wpadajcy w zolty. Mysle, ze duzym plusem jest cena kremu,a zarazem minus to ten, ze nie jest podobno dostepny w Polsce. Krem nie nalezy, moim zdaniem, do tych, ktore natyhmiast sie wchlaniaja w skore i troche sie "maze" na skorze, ale pozostawiony na chwilke, wchlonie sie sam i pozostawi lekki film ochronny.Nadaje sie bardzo dobrze, jako podklad pod makijaz. Krem zawiera q10 i choni przed wolnymi rodnikami, co raczej jets mi trudno stwierdzic, ale polegam na tym, co jest napisane na opakowaniu.

Wspaniały

Na wstępie napiszę, że jestem ledwie po 20tce, więc nie stosuję tego kremu codziennie, natomiast moja mama zużywa już drugie opakowanie. Ja kremu używam sporadycznie - z resztą nie wydaje mi się, by był to kosmetyk silnie przeciwzmarszczkowy, a raczej intensywnie nawilżający i odżywczy. W tym kremie odpowiada mi dosłownie wszystko: konsystencja, zapach, opakowanie, to jak się wchłania i oczywiście działanie. Kosmetyk jest gęsty, kremowy, ale nie tłusty - jest wydajny, świetnie się rozprowadza, szybko wchłania. Wspaniale ujędrnia skórę, nawilża, wygładza. Twarz wygląda po nim naturalnie - nie błyszczy, ale nie jest też sztucznie matowa. Po tym kremie moja skóra jest ukojona, nie widać na niej zaczerwienień, nie wyskakują mi po nim krostki, cera wygląda dobrze, jest to jeden z tych kremów, które bardzo dobrze z nią współpracują. Efekt utrzymuje się długo - uczucie nawilżenia nie znika po zaledwie kilku godzinach. Zdarza mi się, że moja skóra jest napięta i przesuszona, wówczas stosuję ten krem i od razu wygląda lepiej. Jest to jeden z tych kremów, które naprawdę pomagają skórze i sprawiają, że prezentuje się ona korzystniej. Bardzo go sobie cenię, moja mama także.

Kosmetyk ma delikatny zapach - nie jest intensywny i długo wyczuwalny. Nie lubię silnie perfumowanych kosmetyków - ten zapach mi zupełnie odpowiada. Szklany słoiczek jest estetyczny i ładnie wykonany. Cena kosmetyku bardzo niska jak na tę jakość i działanie.

Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć podobnie działający krem w swoim przedziale wiekowym. Mam inny z Balei, nawilżający w niebieskim słoiczku, ale jest już zupełnie inny niż ten, co oczywiście nie znaczy, że jest kiepski. Ten przeciwzmarszczkowy jednak swoim działaniem odżywczym, wygładzającym i jakby kojącym zdecydowanie zasłużył sobie na określenie go czymś więcej niż po prostu bardzo dobrym.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:używam sporadycznie

dzienny smoky eyes

bdb

Przyznam, ze zakupilam ten krem pod wplywem wizazu : zaledwie trzech, ale jakze pozytywnych opinii!:) A poniewaz tani jak barszcz - nie zaszkodzi sprobowac przy scisnietym potrfelu.

Od razu zaznaczam : ZAPACH kremu ma dla mnie wartosc fundamentalna, i jest jednym z najwazniejszych czynnikow w ocenie (wlasnej, nie tylko wizazowej) przy uzytkowaniu danego kosmetyku. Nie to, ze jestem uperdliwa.., ale chyba mam nadwrazliwy zmysl wechu ;) kilkakrotnie juz, podobnie jak Kamie, dreczacy zapach kremu skutecznie uniemozliwil stosowanie produktu (stad uwazac prosze i dokladnie poczytac opisy zapachowe kremow marki Decleor!) :)

Co do tego zapachu : juz rozumiem, co mialyscie na mysli mowiac: "pudrowy"./ Nie wiem czemu, ale mialam jakies pozytywne skojarzenia, moze laczace sie z pudrowym akcentem czesto spotykanym w perfumach.. Ale ten krem naprawde ma zapach "pudrowy", czyli pachnie Tani polskim (jak dla mnie z czasow PRL-owskich) pudrem prasowanym do twarzy!! Jak dla mnie, byl to naprawde niecelny strzal, i krem przy starcie dostal u mnie wielkiego minusa, a tak naprawde obrzydza mi jego uzytkowanie...

Przyznac mu trzeba jednak :), ze jest niezly. Bardzo fajna konsystencja : ani nie za wodnisty, ani nie za tepy; Ladnie sie rozprowadza, choc trzeba spora chwile odczekac, zanim zniknie paskudna lepka powloka, ktora sprawia, ze ryjek klei sie niemilosiernie. Z tego tez wzgledu, mimo, iz jest to krem na dzien, uzywam go tylko i wylacznie na noc, gdyz wtedy z reguly oczekuje duzo ciezszcyh, boogatszych, grubszych mazi na twarz. Bo ten krem jest : i ciezki, i bardzo bogaty.

Delikatny film na noc jest jednak mile widziany, tym bardziej, ze kosmetyk rewelacyjnie nawilza (oprocz lekkiego natluszczania - vit.E ). Po nalozeniu buzia jest zdecydowanie miekka, gladka i delikatna w dotyku. Nie zapycha, nie uczula, a lagodzi. Dla mojej suchej i spragnionej wiecznie buzi - jak znalazl. Biorac pod uwage jeszcze smieszna cene (zazwyczaj wydaje na tego typu pielegnacje duzo, duzo wiecej) - nie mozna nie dac mu wysokiej oceny :)

Używam tego produktu od: 1,5msca
Ilość zużytych opakowań: 1.

wreszcie znalazlam

Plusy:
- przyjemny pudrowy zapach, kojarzy mi sie z delikatnymi, leciutkimi perfumami
- kremowa, leciutka konsystencja kremu, kolor cos jak kosc sloniowa z odrobina zoltego - bardzo przyjemny kolorek
- bardzo dobrze sie wchlania, nie pozostawia zadnej warstewki na skórze, co bylo dla mnie zaskoczeniem, bo mam cere tlustawa i po wiekszosci kremow moja buzia sie swieci - ale nie w tym wypadku
- po nalozeniu buzia jest delikatna, mieciutka, gladka, nawilzona
- nie zapycha (przynajmniej do tej pory niczego nie zauwazylam - buzia sie wygladzila, zyskala jednolity koloryt)
- nie uczula, stosuje go na twarz oraz pod oczy i, o dziwo, zadnych podraznien, puchniecia w okolicach oczu, tylko nawilzona elastyczna skora
- cena: 2,50 Euro, czyli ok. 10zl/50ml
- opakowanie: szklany sloiczek 50 ml, estetyczny, standardowy
- stosuje go 2 razy dziennie, rano i wieczorem, do tego 2 razy w tygodniu peeling - i praktycznie na tym konczy sie pielegnacja mojej skory - nic wiecej nie jest jej potrzebne
Minusy:
- dostepny tylko w drogeriach dm w Niemczech, w Polsce ich niestety nie ma

Pouzywam jeszcze troche i dam znac, jak wyglada jego dzialanie wygladzajace i przeciwzmarszczkowe. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona
------------------------------------------------------------
Minely 2 miesiace - buzia gladziutka, czysta, zmarszczki mimiczne znikaja. Sama jestem zaskoczona, ze tak szybko, bo na ogol potrzeba kilku miesiecy. Nie zapycha, nie uczula. Takiej miekkiej i gladkiej buzi nigdy jeszcze nie mialam. Dla mnie KWC.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo, bardzo miłe wrażenie

Kupiłam ten krem w wersji na dzień i na noc.
Krem na dzień jest lżejszy od nocnego, ale mimo to daje mi poczucie odpowiedniego nawilżenia (nie lubię znikających kremów) i pozostawia delikatny film, który jednak zupełnie nie przeszkadza w wykonaniu makijażu.
Na pewno świetnie wygładza skórę twarzy, a to już więcej niż w przypadku Age Fitness Biothermu - dla mnie to taniusieńka alternatywa dla wysokiej półki.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przyjemny

Kupiłam na allegro, podobnie, jak kosmetyki do ciała tej firmy. Stwierdziłam, że przy tej cenie mogę wypróbować ;)
Nie wypowiadam się o jego talentach przeciwzmarszczkowych, bo raz, że to za wczesnie, dwa, że nie mam zmarszczek, których wyprasowanie mogłabym dostrzec ( tfu, tfu...!).
Kremik ma dośc ładne opakowanie i bardzo przyjemny, lekko pudrowy zapach. To dla mnie istotne- smrodek kupionego przeze mnie ostatnio kosmetyku Rubinstein - skutecznie popsuł mi przyjemność jego stosowania!
Krem jest dość gęsty, ale nie cięzki - rozsmarowuje się przyjemnie. Wchłania szybko, pozostawiając uczucie nawilżenia i delikatny film. Delikatny - bo to jednak jest krem na dzień. Nie stosuję makijażu, więc nie wiem, jak sie pod nim sprawdza. Szkoda, że filtry ma wymienione, a nie dokładnie opisane - czyli niziutkie. Na zimę - mógłby trochę bardziej natłuszczac. Ale i tak stosuje się go z przyjemnością...