Fruit Aroma Therapy, Body Butter Cream (Krem do ciała)

Fruit Aroma Therapy, Body Butter Cream (Krem do ciała)

Krem do ciała z aromaterapeutycznej linii owocowej. Zmiękcza, nawilża, odżywia skórę, a specjalnie dobrana kompozycja zapachowa - łagodzi napięcia, dodaje pozytywnej energii, odświeża. Dostępny w różnych wariantach zapachowych.

Cena: ok. 33zł / 270ml

kokos, mango, wanilia

Nuty smakowo/zapachowe urzekly mnie w tym masle. Kupilam wraz z zelem pod prysznic z tej samej serii w Douglasie, za okolo 25zl. Pani oczywiscie zachwalala pod niebiosa, wiec sie skusilam, ale w domu podczas pierwszej kapieli przekonalam sie, ze zachwalanie bylo mocno na wyrost.

Po pierwsze: krem strasznie dlugo sie wchlania. To zapewne kwestia konsystencji, gdyz jest bardzo gesty, napisalabym, ze wrecz ciezki. Przez pierwszych pare dni bylo w miare, ale im dalej tym gorzej - wklepywalam go po kapieli dobre 10 minut.

Po drugie: nawilzenie - zdawac by sie moglo, ze bedzie dlugotrwale, ale nic bardziej mylnego, bardziej pachnie, niz cokolwiek nawilza.

Po trzecie: zapach - rzeczywiscie sliczny, niechemiczny, utrzymuje sie dosc dlugo, kilka razy czulam go nawet rano.

Po czwarte: wydajnosc - dosc dobra, bo maslo jest tresciwe - jedno opakowanie starczylo na ponad miesiac.

Podsumowujac: sam zapach nie jest w stanie przekonac mnie do tego produktu. Uzycie go raz na jakis czas, daje pewna przyjemnosc, ale codzienne wklepywanie tego pioruna w skore przez kwadrans doprowadza do szewskiej pasji. Nawilzenie bardzo przecietne, a konsystencja dla mnie zbyt tepa, radze poszukac czego lepszego.

Używam tego produktu od: miesiac

Gdyby inaczej pachniał...

W kosmetykach do ciała i perfumach uwielbiam wonie słodkie, owocowe, jadalne. Dlatego też w mydlarni skusiłam sie na to masełki.
Opakowanie łądne, kolorowe, wygodne. Wydajnośc niezła, a i ilośc solidna. Kolor i wygląd owocowego jogurtu, tylko, że krem jest gęsty. Rozsmarowuje sie go z pewną trudnością właśnie z uwagi na konsystencję. Nawilża, natłuszcza. Jeszcze rano na skórze wyczuwa sie lekki film, a to dla mnie świadczy o porządnej pielęgnacji. Dałabym 4 *, gdyby nie zapach...Jabłko, malina - brzmi smakowicie...Ale ja maliny nie czuję - ani odrobiny :(. W nos się rzuca natomiast syntetyczna poziomka - sztuczna, aż strach...Lata temu wąchałam rosyjski krem poziomkowy - i to był ten sam zapach. Potem, przy skórze - wychodzi jabłko...ale poziomka trwa i trwa...
Tej wersji zapachowej już nie kupię, ale inne, kto wie...?