Melkior Professional, Liquid Eyeliner Precision Line (Eyeliner)

Melkior Professional, Liquid Eyeliner Precision Line (Eyeliner)

Pojemność 1,7 ml

- Szybko wysycha,
- Deep Color
- Wysoka odporność
- Odporność na cały dzień (ponad 10 godzin)
- Formuła jest bardzo skuteczna na wrażliwe oko (zatwierdzony dermatologicznie i okulistycznie)

w pędzelku
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

nietrwały

Kupiłam ten eyeliner przy obniżce -40% na stronie, czyli zapłaciłam 26 zł. Jest to i tak chyba najwięcej ile dałam za eyeliner, bo można znaleźć wiele dobrych i tańszych. Zachęciła mnie do niego Katosu, która użyła go w kilku filmikach i efekt mi się podobał. Niestety, ale nie jest dla mnie, bo niby producent zapewnia o 10 godzinnej trwałości. Owszem, nie blaknie i nie znika, ale warunki muszą być idealne - nie daj Boże zełzawi Ci się oko, lub potrzesz wewnętrzny kącik, czarna plama gwarantowana. Ja się tak załatwiłam w pracy i zauważyłam to dopiero po kilku godzinach w toalecie. Tak więc raczej go nie polecam, z innymi eyelinerami takich przygód nie miałam. Ale z plusów faktycznie, łatwo nim zrobić kreskę, jest fajnie napigmentowany, dosyć szybko zasycha, ale można jeszcze go porozcierać, jeśli ktoś ma ochotę. Jego konsystencja nie jest sucha, więc się nie kruszy. Niestety trzeba mieć na uwadze, że jest kompletnie niewodoodporny, ani nawet wodoporny, rozpuści się przy najmniejszej wilgoci, lub przy cieple ręki. Drugi raz bym go nie kupiła na pewno.