Kerastase, Nutritive, Masquintense Fins (Maska odżywcza do włosów cienkich)

Kerastase, Nutritive, Masquintense Fins (Maska odżywcza do włosów cienkich)

Gęsta maseczka przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych. Intensywnie odżywia, wygładza, odpręża włosy i ułatwia ich układanie, a także nadaje włosom objętość i ładny połysk.

Zalecany czas pozostawienia na włosach: 5 - 10 minut.

zdecydowanie nie warto

jak to nazwa firmy wpływa na człowieka...
jeżeli ta maska naprawdę daje super efekt to wg. mnie efekt placebo niestety
mam suche włosy, podniszczone dekoloryzacją, która wykonana była rok temu (odczuwam ją do dziś), wspieram się różnymi olejkami, tabletkami i oczywiście maskami z najwyżej półki (i nie tylko)

w moim odczuciu ta maska nie robi nic więcej niż chociażby biovax, z ktorego wcale nie jestem zadowolona.włosy są bardziej miękkie, nawilżone dość przeciętnie, ale na pewno nie jest to efekt wart ceny,jaką płacimy. Uważam, że z kosmetyków kerastase można ewentualnie pokusić się o nektar lub cement termiczny, wszystko inne jest po prostu niewarte swojej ceny, płacimy tylko za firmę. Maski używałam razem z szamponem z tej samej serii.

Porządna

Udana, gęsta maska, nie spływająca z włosów. Nakładam ją zwykle raz w tygodniu, około łyżeczki do herbaty na włosy do ramion (= wydajna :) ). Jest lekka, co jest bardzo ważne dla osób mających delikatne i cienkie włosy, jednak pomimo swojej lekkości dobrze odżywia i nawilża. Włosy są po niej mięciutkie, błyszczące, zupełnie nie splątane i nie obciążone. Polecam stosować wraz z całą serią Nutritive :)
Odejmuję gwiazdkę za polską cenę..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (200ml)

super do suchych włosów

Konsystencja, zapach i opakowanie równie luksusowe, co cena kosmetyku. Efekty także.

4 miesiące temu fryzjer stwierdził, że mam ekstremalnie suche włosy i zapytał, jakich produktów używam. Byłam zaskoczona, bo stosowałam do tej pory kosmetyki profesjonalne, najpierw z glukozą, potem z proteinami jedwabiu. Jednak biorąc pod uwagę, że moje naturalnie porowate włosy (patrz aktorka Anna Romantowska) po nieudanej domowej koloryzacji były dosłownie jak siano, postanowiłam zainwestować w serię Kerastase z kompleksem glukoza-proteiny-lipidy. To był strzał w dziesiątkę. W zeszłym tygodniu usłyszałam w salonie, że włosy mam w dobrej kondycji i bardzo mało rozdwojonych końcówek. Dodam, że regularnie suszę włosy suszarką, używam prostownicy, lokówki, lakieru i mam bardzo suche powietrze w domu.

Stosowałam Masquintense w połączeniu z Bain Satin 3. Początkowo moje włosy dosłownie piły każdą ilość tej maski. Obawiałam się, że okaże sie kompletnie niewydajna, ale z czasem wystarczała mi coraz mniejsza ilość aby włosy były nasycone. Maska jest łagodna dla włosów i skóry, nie obciąża - raz nawet zdarzyło mi się jej nie spłukać bez większych konsekwencji, jedynie potrzebowałam umyć włosy już na 2-gi dzień. Włosy są miękkie i jak napisałam w recenzji szamponu: mają połysk, szelest i dotyk jak naturalny jedwab. Aktualnie stosuję maskę raz w tygodniu dla podtrzymania efektów i zamierzam kontynuować.

Polecam tę maskę osobom, które chcą mieć naturalnie zadbane włosy pomimo wpływu czynników, które mogłyby je wysuszyć.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Niewidoczna kreska na powiece

Dobra, ale nie za tą cenę.

Zacznę od tego, iż maskę kupiłam ze względu na opinie na wizażu.
Mam włosy długie, farbowane, właściwie rozjaśniane i farbowane:),suche na końcach i cienkie.
Maseczka cudów nie czyni, zależy czego od niej oczekujemy. Na pewno nie regeneruje włosów no ale nie to obiecuje producent. Po jej użyciu włosy są bardzo miękkie i puszyste, aż za bardzo jak dla mnie gdyż nie mogę ich w ogóle ułożyć. Fakt włosy błyszczą się i jest ich jakby więcej. Maseczkę mogłabym polecić osobom nie farbującym włosy, wtedy na pewno efekt będzie lepszy.
Zaznaczam iż zużyłam połowę opakowania 500ml.

Używam tego produktu od:pół roku

przecietna!

Dlugo wahalam sie czy kupic produkty kerastase. W koncu kupilam pianke, szampon i te maske. Zawiodlam sie na calej linii. Moze zaczne od plusow. Maska pachnie przyjemnie (jak krem nivea) i nie obciaza. No ale tak powinno byc przy kazdej masce. Niestety nie zauwazylam nawilzenia. Wlosy sa wrecz w stanie gorszym. przesuszyly sie. Nie widze roznicy kiedy uzyje zwyklej odzywki! Nie warto. Znajac zycie bede dalej testowala produkty kerastase, mimo ze zaczelam watpic w te kosmetyki. 100 razy lepszy jest loreal professionnel.

Używam tego produktu od:niecalego miesiaca
Ilość zużytych opakowań: okolo 200 ml przy stosowaniu 4 razy w tyg na wlosy poldlugie.

świetna

Używam regularnie od dawna. Właściwie używałam, ale pora wrócić. :)

Stosowałam, gdy regularnie farbowałam włosy - naturalnie mam długie, lekko kręcone. Nakładałam od połowy długości, bo szybko przetłuszcza mi się skóra głowy. Efekt - przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu - zawsze był rewelacyjny, włosy miękkie, błyszczące, odżywione. Maska nie obciąża włosów, dlatego fajnie sprawdza się na włosach mieszanych - tłustych u nasady i suchych na końcach.
Przepiękny zapach.

Cena mnie nie przeraża, bo maska rzeczywiście jest bajecznie wydajna.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacyjna.

Kolejny świetny produkt Kerastase :)
Maskę nakładam raz lub dwa razy w tygodniu. Mam włosy cienkie, niezniszczone żadnymi eksperymentami. Nakładam ją wyłącznie w celu odżywienia włosów.
Po użyciu włosy są miękkie, doskonale się układają, nabierają elastyczności i siły.

Maska pięknie pachnie i jest ogromnie wydajna, łatwo się spłukuje, a jej aplikacja to prawdziwa przyjemność.

Używam całej linii pielęgnacyjnej z kerastase i jestem bardzo zadowolona.

Opakowanie 500ml kupiłam na Allegro za 150zł.
Za cenę oferowaną w salonie miałabym wątpliwości.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Najlepsza maska do włosów

Używam tej maski od wielu lat, kiedy pierwszy raz ją kupiłam razem z Bain Satin 1, pani w salonie powiedziała mi ze nie bedzie pani już chciała niczego innego używać do włosów. To prawda od tamtego momentu używam prawie wyłącznie Kerastase.

Pięknie pachnie, to mój ulubiony zapach z kosmetyków do włosów, doskonale nawilża i ratuje włosy przesuszone słońcem, czy farbowaniem. Doceniają ją moje włosy szczególnie w okresach ekspertymentów stylingowych w postaci, lokówek, kręcenia na wałki i używania przy tym masy lakieru. Czy świeżo po farbowaniu.
Obecnie włosy są w stanie odpoczynku (ciekawe na jak długo:-) ), więc używam jej raz na 2 tygodnie.

Nie zmieniłam jej od lat na inną maskę, raz spróbowałam tylko tej różowej serii do farbowanych, ale to zupełnie nie to w porónaniu z Masquintense Fins.

więc już nie zmieniam.

Moim zdaniem jest wydajna, mam włosy do ramion, dużo, ale cienkie. Maska wystarcza mi na przynajmniej 6 miesięcy, jeśli nie dłużej.

Polecam.
Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

fajna fajna

Bardzo fajna maska, naprawdę nadaje objętość i absolutnie nie obciąża włosów!!! Podczas spłukiwania mam wrażenie że włosy nie są szczególnie gładkie i że coś na nich "zostaje" ale gdy je troszkę osuszę stają się niesamowite!!! Mięciutkie i pachnące. Cena jest powalająca dlatego nie wiem czy zdecyduję się na nią ponownie ale naprawdę nie żałuję tego zakupu. polecam polecam polecam :)
Używam tego produktu od: 1 miesiąca

jestem zmuszona do edycji, jednak zrezygnowałam z tej maski w długim czasie okazała sie bardzo obciążać włosy, dobrze jest użyć od czasu do czasu dla zregenerowanie nie polecam natomiast długotrwałego stosowania szczególnie na cienkie włosy.

doskonały

Dostałam (z wymiany) miniaturę (30ml) tej maski w wersji do włosów cienkich choć moich włosów pomimo najszczerszych chęci cienkimi nazwać nie można ;) Jednak doszłam do wniosku, że nie powinno to robić wielkiej różnicy i z przyjemnością przetestuję.

Efekty są spektakularnie rewelacyjne. Włosy odżywione, wygładzone, elastyczne i zdrowe. Dodarkowym bonusem jest zwiększenie objętości (a nie suszę włosów suszarką)! I to nie tylko klasyczne "uniesienie u nasady", ale poprawa sposobu układania się włosów na całej długości.
W moim przypadku było to bardzo widoczne, bo moje włosy po prostu są już z natury gęste. Kiedy otrzymały jeszcze taki dodatkowy doping to już w ogóle nie było o czym gadać ;)

Chętnie wypróbowałabym teraz wersję do włosów grubych - powinnam być jeszcze bardziej zadowolona ;)

rozczarowanie

Nie rozumiem w ogóle zachwytów nad tą maseczką, dla mnie to porażka. Używałam wczesniej maski Oleo-Relax, która była znakomita, włosy były po niej nie tylko lśniace, ale miękkie i gęste. Ta maska nie robi nic dobrego moim włosom, a mam właśnie takie do jakich Masquintense została stworzona: suche i cienkie. Po użyciu maski co prawda nawet błyszczą, ale są nienaturalnie proste, przyklapnięte przy głowie, lekko spuszone na końcach. Efekt mizerny, lepszy uzyskiwałam po użyciu zwykłej taniej odżywki.

bardzo dobra

MAma wersję do włosów cienkich. Maseczka odżywia włosy, nie obciąża ich zbyt mocno (co jest częste u teg otypu komsryyków). Włosy są nabłyszczone, podatne na układanie, wydaje się że jest ich dużo więcej niż w rzecywistości. Ładnie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach. Jedyną jej adą jest wydajność na moje włosy wystarcza jej na około 5 zastosowań, co czyni ją dość drogą.