Urban:tribe, No Limits (żel prostujący i skręcający włosy)

Urban:tribe, No Limits (żel prostujący i skręcający włosy)

Właściwy wybór gdy chcesz zmieniać fryzurę z prostej na kręconą i na odwrót bez ograniczeń. Nadaje elastyczność, połysk i chroni. Pozwala na nieograniczoną stylizację fryzury. Doskonały do układania długich włosów przy ich suszeniu. Odpowiedni do prostowania włosów lub nadawania kształtu włosom kręconym dla naturalnego wyglądu. Sprawia, że włosy są elastyczne, trzymają się długo są mało wrażliwe na wilgoć.

Unikatowa, odżywiająca mieszanka protein, wyciągów z roślin, witamin i substancji utrwalających, nawilża, utrwala i chroni włosy na całej ich długości. Pozostawia włosy ułożone, lśniące i sprężyste. Warstwa czynników ochronnych zabazpiecza włosy przy termicznym modelowaniu. Filtry ochronne zabezpieczają włosy przed działaniem promieni słonecznych.

Cena: 27 zł / 250 ml

jak za ta cene naprawde ok.

Zaczne moze od +
-przepiekny zapach
-tani jak na profesionalne kosmetyki
-mila w dotyku konsystencja
a teraz -
-trzeba go dosc duzo uzyc(przynajmniej w moim przypadku)
-ma zalekka konsystencje(jak dla moich wlosow)
co mi osobiscie przeszkadza,gdyz spodziewalam sie czegos gestszego.
-ciezko go zdobyc(dlugo czekalam na allegro by sie ukazal a w Warszawie nie bylo zadnego sklepu fryzjerskiego,w ktorym moglabym go zastac)

Nie moge sie wypowiedziec co do tego czy faktycznie mozna zmieniac fryzure z kreconych na proste( i na odwrot) kiedy sie chce,gdyz stosuje go do podkreslenia lokow,ale z tego co jak narazie zaobserwowalam bez uzycia prostownicy czy szczotki z suszarka to raczej nie mozliwe.
Byc moze zmienie jeszcze swoja opinie.

Używam tego produktu od:miesiaca

rewelacja

jest rewelacyjny moge z moich włosów robic sobie loczki lub proste lsniace idealnie proste włosy to co mi przyjdzie do głowy.TO KOSMETYK WSPOŁPRACUJACY Z TEGO CO FRYZJERKA MI TŁUMACZYŁA JEZELI UŻYWAM Z TEJ SERII SZAMPONU DO WYGŁADZANIA WŁOSÓW TO JUŻ NIEWIELKA ILOŚĆ TEGO PREPARATU WYSTARCZY. CZYLI NAJPIERW SZAMPON PÓŻNIEJ ODŻYWKA I TROSZECZKĘ PRODUKTU EFEKT JEST OSZAŁMIAJĄCY A ZAPACH CUDOWNY ZAKOCHAŁAM SIE WTEJ FIRMIE SA W POLSCE CHYBA NAJWIEKSZY WYBÓR KOSMETYKÓW NA ŚWIECIE Z-ONE.PL GORĄCO POLECAM A CENA SZOK :)

Używam tego produktu od:ROKU

lubię

Przyznam, że w sklepie fryzjerskim byłam bardzo sceptycznie nastawiona jak mi pani zaproponowała ten kosmetyk. Nigdy w życiu nie słyszałam o takiej firmie i w dodatku tak tanio (jak na profesjonalne kosmetyki)...?? Efekty mnie mile zaskoczyły. Pozwala mi wyprostować grzywkę tylko przy użyciu szczotki i suszarki, z drugiej strony pieknie podkreśla loki. Nie mam po nim wprawdzie sprężynek ale efekt łagodnych, zdrowych,błyszczących loków mnie w pełni zadowala na codzień.I jeszcze ten zapach, po prostu cudny!!!! Niestety dosyć dużo muszę go nakładać aby ułożyć fryzurę ale za tą cenę można mu to wybaczyć!!