Wella, High Hair, Jelly Waver (galaretka do loków)

Wella, High Hair, Jelly Waver (galaretka do loków)

Galaretka do podkreślenia loków. Zapewnia im sprężystość, witalność, piękny połysk i odpowiednie nawilżenie.Idealna zarówno do modelowania loków naturalnych, jak i do włosów po trwałej ondulacji.

Cena: 57 zł / 100 ml

Bardzo dobra

Mam włosy bezsensowne, bo ani kręcone, ani proste. Mają tendencję do puszenia się i prostowania przy suszeniu suszarką, ale ujarzmiane jakimś "klejem" zmieniają się w fale. I taki efekt uzyskałam stosując tę galaretkę. Niedużą ilość nakładam na włosy, czekam, aż same trochę wyschną, jak już są suche lekko zwilżam po wierzchu i gotowe. Polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Naprawdę dobra

Po prostu dobry, solidny kosmetyk spełniający obietnice producenta. Nakładam na mokre dłonie odrobinę, rozcieram z wodą i wtedy aplikuję - woda zwiększa skręt, galaretka go utrwala, nie ma efektu ciężkości i wysuszenia. Megawydajny i tani produkt, nie daję max gwiazdek, bo jednak wole piankę Kerastase (którą właśnie wycofują :-/).

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1, będą kolejne

nie jest najgorsza :-)

Nie jest to może mój ideał, ale i tak jest lepsza od wielu innych profesjonalnych produktów. Galaretka zwiększa trochę skręt, usztywnia włosy, dodaje objętości. Trzeba uważać z ilością, bo kosmetyk silnie utrwala, nałożony w nadmiarze skleja i tworzą się tzw. "strąki" zamiast loków, tak też dzieje się przy wilgotnej pogodzie - niestety :-(. Loki rozkręcają się. Minusem jest to, że dość ciężko wchłania się we włosy.
Nie zawiera w składzie silikonów, co dla mnie jest zaletą, bo kolejnego dnia rano włosy nie są pozlepiane ani przyklapnięte i wystarczy zwilżyć włosy wodą by fryzura odzyskała kształt.
Nie przesusza włosów - nie zawiera alkoholu w składzie.
Rozprowadzam ją na nieco wilgotnych włosach, rozcieram w dłoniach z wodą i nakładam na włosy mocno ugniatając, po jakimś czasie gdy włosy są prawie suche podsuszam suszarką z dyfuzorem - wtedy loki wychodzą najładniejsze.
Niestety końcówki są sklejone - to największa wada i też skręt nie jest jakoś specjalnie wzmocniony :-(

Używam tego produktu od:pół roku na przemian z innymi kosmetykami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

ulubiona

Galaretka jest super. Wgniatam w wilgotne włosy i wyglądam, jak po użyciu dyfuzora. Nie mam kręconych włosów. Są właściwie takie nijakie. Troche falowane, troche nie wiadomo co. Są pocieniowane i dzięki temu i galaretce wychodzi świetna fryzura przy malutkim nakładzie pracy. Niestety trochę usztywnia. Włosy nie są miękkie w dotyku, ale jest ok.

Używam tego produktu od: roku, a może dłużej?
Ilość zużytych opakowań: kilka i będą następne

Fajny produkt. Rzeczywiście skręca włosy, ładnie definiuje loki, ale... wysusza włosy niestety :( Po pewnym czasie używanie jego działanie nie jest tak spektakularne (albo moje włosy z czasem stają się coraz bardziej humorzaste). Ostrożnie z ilością. Konsystencja przyjemna, zapach piękny, trochę galaretka gęstnieje. Wydajna. Reasumując: fajny, ale bez przesady :)

Super

Zdecydowałam się na zakup tego produktu za namową mojej fryzjerki. Galaretka okazała się strzałem w dziesiątkę. Wgniatam ją w mokre włosy i zostawiam aż prawie całkiem wyschną. Na samym końcu suszę troszkę suszarką i z moich piórek robią się cudne loczki. Następnego dnia dla odświeżenia fryzury znów nakładam troszkę preparatu.Kosmetyk pięknie podkreśla loki, zapobiegania puszeniu, ładnie pachnie, dobrze się go nakłada. Wszystko pięknie ładnie tylko ta cena...57zl za 100ml. Ale na szczęście jest w miarę wydajny.