Wibo, Your Fantasy, Puder w kulkach

Wibo, Your Fantasy, Puder w kulkach

Specjalnie dobrana kombinacja kolorów pozwala na uzyskanie efektu delikatnej opalenizny. Rozświetla skórę, nadając jej złoty blask dzięki kombinacji kolorów.

Cena: 17,5 zł / 22 g

ok!

używam go jako bronzera na policzki.

bardzo fajnie rozświetla, lekko się mieni dzięki drobinkom - co ładnie podkreśla kości policzkowe.
jestem na tak :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Tragedia

Lubię pudry w kulkach, używam do rozświetlenia policzków, albo jako bronzera. Niestety kolorek tego pudru jest fatalny-na twarzy miałam plamy pomarańczowo -żółte oblane złotem. Efekt tak nienaturalny i paskudny, że nie mogłam go stosować nawet do modelowania policzków. Pozbyłam się go z wielką ulgą !!!

Używam tego produktu od: nie dałam rady
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

dobry jako bronzer

Nie mam większych zastrzeżeń, ale stosuję ten puder jako bronzer na wieczorne wyjście ze względu na złote drobinki.

Raczej wątpię aby nadawał się jako puder do całej twarzy, bo wydaje mi się, że wyglądałby zbyt sztucznie chociaż być może przy ciemniejszej karnacji byłby ok.

Ładnie prezentuje się również kiedy muśniemy nim dekolt i ramiona w lecie.

Jest wydajny, dobra pigmentacja i tu trzeba z nim uważać bo naprawdę jest intensywny, po za tym to dość tani produkt.

Może jego trwałość nie powala, ale za tą cenę jest przyzwoita.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go ponownie gdyż teraz raczej gustuję w matach i czymś delikatniejszym :)

Używam tego produktu od: uuu ze 4 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze, ale stosowane naprzemiennie z innymi

całkiem dobry puder

Puder w kulkach "brązujący" zakupiłam sobie któregoś lata z przeznaczeniem dla skóry opalonej.
Nie zawiodłam się - jak za taką cenę, skóra wyglądała naprawdę fajnie - lekko przyciemniona ( ale bez sztucznego efektu maski), rozświetlona złotymi drobinkami.
Postanowiłam pozostać przy tym pudrze również w pozostałej części roku.
W związku z tym zastosowałam pewien "myk" - zakupiłam ten sam puder, ale w wersji kolorystycznej jaśniejszej i połączyłam oba pudry.

Plusy:
- ładnie wygląda na twarzy, ale trzeba dawkować z umiarem - zwłaszcza wersję ze złotymi drobinkami
- dobrze się rozprowadza
- bardzo wydajny
- można wykorzystać jako puder, róż do policzków, cień do powiek itp.
- nie zatyka porów
- nie wysusza skóry

Minusy:
- mało wersji kolorystycznych - osobiście trochę żałuję, że nie ma wersji jasnej matowej, a jedynie błyszcząca - rozświetlająca
- kiepskie opakowanie, ale za ta cenę to raczej zrozumiałe
- trochę brudzi - trzeba uważać na ubrania

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Nie polecam!

Kupiłam go zachęcona niską ceną, lecz niestety już po pierwszym użyciu rozczarowałam się.

Po pierwsze nie nadaje się dla mojej cery gdyż mam jasną karnację a kolor po nałożeniu jest zbyt ciemny. Daje to efekt maski, jest nie trwały, uwidacznia pory i wszelkie niedoskonałości ;(

Naprawdę nie polecam!

masakra

Te kulki są zdecydowanie za ciemne i jakieś ceglaste, na twarzy pomarańcz.Raz użyłam i podziękowałam.A że chciałam się lekko przybrązowić to wkruszałam kuleczki do zwykłego, jasnego pudru sypkiego, chociaż taki miałam z tego pożytek.

Używam tego produktu od:już dawno nie
Ilość zużytych opakowań:1/3

już go polubiłam:)

po nieudanym zakupie pudru brązującego astora, postanowiłam poratować się czymś tanim.postanowiłam również powrócić do wypróbowanej formy kuleczek.
Dotychczas używałam tylko kulek brązujących avonu,więc mam porównanie.znalazłam ten oto puderek-w rozsądnej cenie(!plus).Kulki mają3kolory:różowy oraz 2 brązy:jasny i ciemny. Opakowanie jest solidne, cena rozsądna a pojemność duża 25g.po wymieszaniu kulek pędzlem uzyskujemy śliczny,ciepły brązik,(nie za ciemny jak dla osoby z jasną karnacją). rozświetla buzie i nadaje jej naturalny kolorek. Kolorek można stopniować-więc nie narobimy sobie placków na buzi.Bardzo go polubiłam i z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Super :D

Jestem bardzo zadowolona z tych kuleczek. Przede wszystkim bardzo wydajne - mam jedno opakowanie już drugi rok a używam pudru prawie codziennie. Dodatkowo makijaż jest bardzo trwały, puder utrzymuje się na buzi przez cały dzień. Nie pamiętam ile mnie kosztował - ale chyba koło 13zł, więc cena nie jest wysoka. Kulki co ważne nie rozsypują się, nie kruszą, ale bardzo ładnie "oblepiają" pędzel więc bardzo przyjemnie ich się używa. Na pewno kupię ponownie ten kosmetyk, ale pewnie dopiero za rok bo jeszcze sporo mi go zostało :))

Używam tego produktu od: dwóch lat

Fajniutki

Dla mnie jest troche za ciemny wiec oddzielilam sobie jasne kuleczki od ciemnych i jasne uzywam jako pudru a ciemne jako rozu i w obu przypadkach sprawdza sie bardzo dobrze. Ladnie rozswietla buzke, wyglada promiennie i gladko. Mysle ze niewiele sie rozni (o ile wogole jest jakas roznica) od pudrow z wyzszej polki a jest duzo tanszy. Poza tym jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku na przemian z innymi

Ok

No kupiłam go pod wpływem impulsu. Podobały mi sie kuleczki. Jest całkiem miły, uzywam go jako różu. Nie podoba mi sie jego zapach jakiś taki staro kwiatowy nie wiem. Do tego gąbka do aplikacji zostawia na dłoniach jakieś opiłki, które nie chcą zejść, używam do niego pędzla. W ostatecznym rozrachunku jest dobry.

Używam tego produktu od:nie wiem

sekret tkwi w umiarze

Całkiem przyjemny puder za niewielką cenę (ja płaciłam zdecydowanie mniej niż 17 zł). Ponieważ mam raczej jasną cerę stosowałam go jako róż na policzki. Szersze zastosowanie puder zyskuje latem- wtedy kolor jest odpowiedni i muskam się nim śmielej ;) Zaletą jest odcień, który wpada na szczęście w ciepły brąz a nie pomarańcz.
Drobinki nie są duże, ale mogłoby być ich mniej...ale taka jest cena za "promienny wygląd". Puder utrzymuje się przez kilka godzin, czyli całkiem przyzwoicie. Nakładany w umiarze nie wyglada sztucznie.
Pudełeczko- standardowe, złote zdobienia z czasem się wycierają, ale samo opakowanie solidne, nigdzie nie popękało.
Nie wiem czy kupię ponownie- puder mam już 2 rok a ślady zużycia są niewielkie....

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

super

Ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, nie ściera się, ładnie brazuje, a drobinki nie są ogromne, czy nienaturalne, bardzo go lubię i naprawdę daje mu wielki plus.
A przy tym jest tani i nie ustępuje jakością tym z wyższej półki

Używam tego produktu od: 6 m-cy