Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Wyraźnie zwiększa spoistość i elastyczność naskórka.
Wzmacnia strukturę skóry i skutecznie zapobiega jej wiotczeniu. Modeluje i poprawia wygląd sylwetki. Nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Polecany do każdego rodzaju skóry potrzebującej ujędrnienia, po 20 roku życia.
Efekt opalenizny pojawia się po 3 - 4 godzinach.
Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry. Najlepszy efekt uzyskuje się oczyszczając skórę 1-2 razy w tygodniu peelingiem w żelu relaksującym Sopot.

balsamy

• Geraniol,
  • Cinnamyl Alcohol.(09.11.2007)

Napisanych recenzji: 3

Szybki w efektach

Lubie ten produkt, choć nie jest idealny - źle rozprowadzony zostawia smugi i nie najlepiej pachnie, jednak ma swoje zalety, które przekonują do zakupu. Jest w miarę tani, bo ok. 10 zł, jest wydajny - starcza na kilka miesięcy - w zależności od częstotliwości stosowania. Szybko brązowi skórę, wystarczy posmarować się na wieczór i rano wstaje się o ton z ciemniejszą skórą. Warto zaczekać, aż balsam się dobrze wchłonie i starać się, żeby równo go rozsmarować. Balsam pomógł mi przywitać wiosnę bez bladych nóg i wciąż pomaga wciągu lata, kiedy słońce nie chce opalić łydek. :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226733].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Pół na pół

To na pewno nie jest zły kosmetyk, poprostu nie dla mnie.
Biorąc pod uwagę że w ciagu tygodnia mam bardzo mało czasu dla siebie, produkt jest zbyt wymagający.

Zacznę od plusów
+ cena (około 12 zł w Tesco)
+ wydajność, dobrze sie rozprowadza wiec nie potrzebowałam go zbyt wiele na 1 użycie)

Minusy
- musiałam dużo czasu poświęcić na to aby równomiernie rozprowadzić produkt, a na koniec i tak znalazłam brązowe plamy na ciele.
- zapach... Nie wiem czy mi się wydaje ale śmierdzi ... uzywałam kiedyś tego typu balsamu ale z nivea i bardzo ładnie pachniał.

Ogólnie na pewno warto polecić osobą które z natury mają ciemną karnację i chcą ją dodatkowo podkreślić. Ładnie podkreśla karnacje.

Ilość zużytych opakowań: nie mogę zużyć 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978168].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

Nie chcę go nawet za darmo

Skusiłam się na niego, ponieważ mojego ulubionego balsamu akurat nie było. Kupiłam bez oporów bo lubię kosmetyki tej firmy. Jednak ten balsam to całkowita porażka! Miałam po nim tragiczne plamy, okropnie wyglądałam. A jaki "zapach"! Coś okropnego ;/ śmierdziałam po nim jak przyprawa "magi" dosłwonie... Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880185].usefull || 0 }}% pomocna.

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 106

bardzo dobra cena, produkt przeciętny

Zalety
- atrakcyjna cena
- wydajny
- zapach do zaakceptowania,

Wady
- trzeba bardzo dobrze, sumienne rozsmarowywać, ponieważ mogą pozostawać smugi w paskudnym kolorze
- potrzebuję kilku aplikacji, żeby kolor wyglądał naprawdę naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872957].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 215

Sprawdza się

Spełnia swoje zadanie jako balsam brązujący, ale ujędrnianie to raczej nie.
Brązowi skórę już po pierwszym razie. Stosując go regularnie średnio co tydzień można utrzymać opalony, muśnięty słońcem kolor skóry. Dużym plusem jest prosta butla z pompką. Zapach też jest znośny, nawet dość przyjemny w porównaniu z innymi takimi produktami. Łatwo się rozprowadza na ciele, dobrze rozprowadzony nie tworzy smług.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839214].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Cudowny

Jeden z moich ulubionych balsamów. Efekt brązujący jest błyskawiczny, opalenizna pojawia się już po pierwszym użyciu :) Trzeba go dobrze rozsmarować.
Należy też pamiętać, żeby z nim nie przesadzać. Jeśli chce się utrzymać fajną opaleniznę, wystarczy smarować się nim raz na tydzień lub nawet dwa tyg, półtorej. Zależy od koloru naszej skóry.
Kiedy przesadzimy, będziemy go używać np codziennie, "opalenizna" zacznie nam okropnie odpadać tworząc niezbyt ładne, jasne plamy na brązowym ciele.
Jeśli zwrócimy na to uwagę, damy radę zachować dzięki niemu fajną opaleniznę nawet w trakcie zimy, bez solarium :)Ale wszystko z umiarem :)
Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: Cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811019].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Spoko

Balsam daje efekt opalenizny już po pierwszym uzyciu . Po równomiernym rozsmarowaniu efekt jest naprawdę przyzwoity i skóra jest brązowa nie żółta. Zapach może średni ale da się przeżyć. Bardzo wydajny i tani, dostępny w każdej drogerii czy chemicznym. świetnie nawilża i długo się utrzymuję.
Zalety:
dobra cena, , wydajny

Wady:
brudzi ubrania

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Balsam jest super nawet zapach mi nie przeszkadza , przypomina mi o zapachu szamponu bambino :)

cena: niska ok 10zł

zapach : mi nie przeszkadza:)

efekt balsamu: ładny odcień opalenizny, oczywiście jeśli się nie przesadzi z balsamem :)

efekt ujędrniający: narazie nie widze efektu, ale zakupiłam go żeby uzyskać opalenizne a nie wygładzenie skóry :)

ogólnie niemam do czego się przyczepić i polecam każdej dziewczynie :)

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774750].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 38

Jest wystarczająco dobry, żeby kupić go ponownie :)

Bardzo fajny balsam brązujący.

Najbardziej zaskoczyła mnie jego konsystencja - lekka, dość rzadka (!) to jest zaleta - która dobrze się rozporwadza.

Po drugim nałożeniu oplaenizna jest widoczna - delikatna - dla mnie wystarczająca.

Co można więcej napisać...
* zapach - jak to przy takich produktach - ja nie lubię, ale to nie jest wadą tylko tego balsamu - wszystkie brązujące tak mają... do przeżycia ;)
* smugi? ... tak zdarza się, trzeba być skoncentrowaną przy balsamowaniu.

Na pewno jest lepszy od niejednego droższego ( nie wymienie marki) balsamu brązującego.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745746].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Super!

Mój ulubiony balsam brązujący na lato i zimę.
Plusy:
+ niska cena i dostępność w drogeriach
+ ładny zapach
+ brak zacieków
+ delikatny ale skuteczny efekt
+ przyzwoicie nawilża
+ nie brudzi ubrań

Minusy:
- może jest średnio wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743140].usefull || 0 }}% pomocna.