Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Ziaja, Sopot, Balsam brązujący ujędrniający

Nadaje skórze równomierny odcień opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Wyraźnie zwiększa spoistość i elastyczność naskórka.
Wzmacnia strukturę skóry i skutecznie zapobiega jej wiotczeniu. Modeluje i poprawia wygląd sylwetki. Nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody. Polecany do każdego rodzaju skóry potrzebującej ujędrnienia, po 20 roku życia.
Efekt opalenizny pojawia się po 3 - 4 godzinach.
Balsam stosować codziennie, do momentu uzyskania optymalnego kolorytu skóry. Najlepszy efekt uzyskuje się oczyszczając skórę 1-2 razy w tygodniu peelingiem w żelu relaksującym Sopot.

Balsam pomarańczowiejąco-nicnierobiący...

Moja skóra - jeśli chodzi o kosmetyki ujędrniające jest dość wymagająca. Stąd nie lubię ich kupować, bo nie lubię się rozczarowywać.
Ten produkty kupiłam zachęcona przymiotnikiem "brązujący", bo moja reszta ciała odcina się od koloru twarzy (twarz nieco ciemniejsza).

Finalnie w życiu nie miałam gorszego kosmetyku. Poza ładnym zapachem i przyjemną konsystencją nie ma nic. Pozostawia sakramenckie smugi, nieważne ile bym go wcierała i wklepywała. Pomarańczowi skórę, mega długo się wchłania przez co często gęsto miałam otoki pomarańczy na ubraniach.

Ujędrnianie...? Tego aspektu to szkoda w ogóle komentować. Nie ujędrnia totalnie niczego. Nawet pięt.

Bardzo nie polecam i nie mam pojęcia jakim cudem ten produkt się komuś sprawdził.

Jest ok

Jest to kosmetyk tani... i tani. Działanie brązujące to temat, z którym się kilka razy mierzyłam, prawie go wyrzuciłam. Najpierw mimo starań nie działo się nic a nic, aż jak wyszły mi brązowe plamy to się zastanawiałam co się stało, ale działanie ma bardzo powierzchowne i peelingiem dało się wyrównać by nie mieć nóg w ciapki.

Nie nawilża, nie ujędrnia, od można się nim zabarwić i w pewnym sensie o to przecież głównie chodzi.

Po ok 1/2 opakowania zaczął wydzielać dziwną woń podobną do stęchlizny masła.

OK

Nie oszukujmy się, kupuję te balsamy, bo należą do najtańszych, a zapewniają miłą dla oka opaleniznę. Jednak nie jest to produkt z najwyższej półki pod względem właściwości. Potrafi nałożyć się nierówno, potrafi pośmierdzieć na skórze kurczakiem, a jeśli wczytamy się w skład, możemy być mocno rozczarowane. Jak to z Ziają bywa.

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

Delikatny samoopalacz

Jesli chodzi o moja opalenizne to preferuje sztuczna, zdrowa. Nie lubię jednak efektu bronzera i plam, ktore zawsze sie pojawiają bo nie potrafię rozsmarować dokładnie produktu. Ten balsam jest bardzo delikatny w działaniu. Nogi sa delikatnie opalone i naturalne a nie pomarańczowe. Nie robi plam. Dobrze nawilza. Problem mam jedynie z zapachem. Pachnie spalona skora...a do tego brudzi prześcieradło co spowodowało ze przestałam go używać.

Szybki w efektach

Lubie ten produkt, choć nie jest idealny - źle rozprowadzony zostawia smugi i nie najlepiej pachnie, jednak ma swoje zalety, które przekonują do zakupu. Jest w miarę tani, bo ok. 10 zł, jest wydajny - starcza na kilka miesięcy - w zależności od częstotliwości stosowania. Szybko brązowi skórę, wystarczy posmarować się na wieczór i rano wstaje się o ton z ciemniejszą skórą. Warto zaczekać, aż balsam się dobrze wchłonie i starać się, żeby równo go rozsmarować. Balsam pomógł mi przywitać wiosnę bez bladych nóg i wciąż pomaga wciągu lata, kiedy słońce nie chce opalić łydek. :-)

Pół na pół

To na pewno nie jest zły kosmetyk, poprostu nie dla mnie.
Biorąc pod uwagę że w ciagu tygodnia mam bardzo mało czasu dla siebie, produkt jest zbyt wymagający.

Zacznę od plusów
+ cena (około 12 zł w Tesco)
+ wydajność, dobrze sie rozprowadza wiec nie potrzebowałam go zbyt wiele na 1 użycie)

Minusy
- musiałam dużo czasu poświęcić na to aby równomiernie rozprowadzić produkt, a na koniec i tak znalazłam brązowe plamy na ciele.
- zapach... Nie wiem czy mi się wydaje ale śmierdzi ... uzywałam kiedyś tego typu balsamu ale z nivea i bardzo ładnie pachniał.

Ogólnie na pewno warto polecić osobą które z natury mają ciemną karnację i chcą ją dodatkowo podkreślić. Ładnie podkreśla karnacje.

Ilość zużytych opakowań: nie mogę zużyć 1.

Nie chcę go nawet za darmo

Skusiłam się na niego, ponieważ mojego ulubionego balsamu akurat nie było. Kupiłam bez oporów bo lubię kosmetyki tej firmy. Jednak ten balsam to całkowita porażka! Miałam po nim tragiczne plamy, okropnie wyglądałam. A jaki "zapach"! Coś okropnego ;/ śmierdziałam po nim jak przyprawa "magi" dosłwonie... Nigdy więcej...

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo dobra cena, produkt przeciętny

Zalety
- atrakcyjna cena
- wydajny
- zapach do zaakceptowania,

Wady
- trzeba bardzo dobrze, sumienne rozsmarowywać, ponieważ mogą pozostawać smugi w paskudnym kolorze
- potrzebuję kilku aplikacji, żeby kolor wyglądał naprawdę naturalnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Sprawdza się

Spełnia swoje zadanie jako balsam brązujący, ale ujędrnianie to raczej nie.
Brązowi skórę już po pierwszym razie. Stosując go regularnie średnio co tydzień można utrzymać opalony, muśnięty słońcem kolor skóry. Dużym plusem jest prosta butla z pompką. Zapach też jest znośny, nawet dość przyjemny w porównaniu z innymi takimi produktami. Łatwo się rozprowadza na ciele, dobrze rozprowadzony nie tworzy smług.

Cudowny

Jeden z moich ulubionych balsamów. Efekt brązujący jest błyskawiczny, opalenizna pojawia się już po pierwszym użyciu :) Trzeba go dobrze rozsmarować.
Należy też pamiętać, żeby z nim nie przesadzać. Jeśli chce się utrzymać fajną opaleniznę, wystarczy smarować się nim raz na tydzień lub nawet dwa tyg, półtorej. Zależy od koloru naszej skóry.
Kiedy przesadzimy, będziemy go używać np codziennie, "opalenizna" zacznie nam okropnie odpadać tworząc niezbyt ładne, jasne plamy na brązowym ciele.
Jeśli zwrócimy na to uwagę, damy radę zachować dzięki niemu fajną opaleniznę nawet w trakcie zimy, bez solarium :)Ale wszystko z umiarem :)
Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: Cztery

Spoko

Balsam daje efekt opalenizny już po pierwszym uzyciu . Po równomiernym rozsmarowaniu efekt jest naprawdę przyzwoity i skóra jest brązowa nie żółta. Zapach może średni ale da się przeżyć. Bardzo wydajny i tani, dostępny w każdej drogerii czy chemicznym. świetnie nawilża i długo się utrzymuję.
Zalety:
dobra cena, , wydajny

Wady:
brudzi ubrania

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Balsam jest super nawet zapach mi nie przeszkadza , przypomina mi o zapachu szamponu bambino :)

cena: niska ok 10zł

zapach : mi nie przeszkadza:)

efekt balsamu: ładny odcień opalenizny, oczywiście jeśli się nie przesadzi z balsamem :)

efekt ujędrniający: narazie nie widze efektu, ale zakupiłam go żeby uzyskać opalenizne a nie wygładzenie skóry :)

ogólnie niemam do czego się przyczepić i polecam każdej dziewczynie :)

Używam tego produktu od: 1 roku