Sopot, Peeling w żelu relaksujący

Sopot, Peeling w żelu relaksujący

Delikatny peeling w żelu polecany do odprężającego hydromasażu twarzy i ciała. Delikatnie myje i masuje skórę nie naruszając jej warstwy ochronnej. Złuszcza martwe komórki naskórka oraz przyspiesza proces jego odnowy.

Pobudza krążenie krwi zwiększając dotlenienie komórek skóry. Przywraca skórze naturalną elastyczność i gładkość.

Wpływa odprężająco oraz wyraźnie poprawia samopoczucie.

Polecany do każdego rodzaju skóry, od 15 roku życia.

delikatny

Dostałam go w prezencie przy zakupie innych kosmetyków Ziaji, sama bym go raczej nie kupiła. Peeling ma sporo drobinek, ale są one małe i delikatnie drapią. Dlatego można go stosować częściej niż zwykłe, ostre peelingi. Wtedy efekty są bardziej widoczne, ale wydajność kosmetyku znacząco spada. Wolę mocno drapiące peelingi, dlatego do tego już nie wrócę.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

dobry tylko do twarzy

Peeling ładnie pachnie i jest wydajny ale nadaje się dosłownie tylko do twarzy, chyba że ktoś lubi takie "lekkie skrobanie". Drobinki ścierające są maleńkie, na pewno działają i nie podrażniają skóry ale jak dla mnie to za słabo. Mimo to nie mam mu nic do zarzucenia - po prostu wolę bardziej poczuć peeling na skórze :)

Używam tego produktu od:pół roku

Doskonały

Jak dla mnie to jeden z najlepszych peelingów... Wtraźnie poprawia si stan skóry po jego regularnym stosowaniu. jest przy tym bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień... ma bardzo przyjemny zapach, chociaż nie jest rewelacyjny.
Podoba mi się wszechstronnośc tego pelingu. I pojemność.
Generalnie bardzo lubięosmetyki zajii. Gównie ze względu na nieskomplikowany skład. Jak najbardziej polecam :).

Używam tego produktu od:1tydzień

Hel, BoraBora, Sopot, spontan czy eurotrip. Czyli jak i gdzie gwiazdy spędzają wakacje.

słabo skrobie

Kupiłam go z ciekawości razem z balsamem ujedraniająco-brązującym z tej samej serii.
Niestety ma więcej minusów niż plusów. Zapach taki sobie, mało wydajny, a co najważniejsze - to jest za delikatny jak na peeling. Bardziej nadaje się jako żel pod prysznic.
Nie zakupię go ponownie