Naturals, Aloe & Avocado Replenishing Night Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy na noc 'Aloes i awokado')

Głęboko nawilża i koi cerę, wygładza i odżywia ją. Sprawia, że rano skóra wygląda zdrowo i pięknie.
Z kompleksem BioSeed.

Cena: 18,90zł / 125ml

Średni

Nie nawilża tak jak tego sie po nim spodziewałam. Do tej pory nie zawiodłam sie na kosmetykach z eksraktem z aloesu, ale ten jest przeciętny. Nie wyczum jakiejś znaczacej róznicy, pomiędzy wersją tego kremu na dzień a na noc. Pachnie nawet przyjemnie, trochę nawilża. Ale do ideału mu daleko.

Gdzie to nawilżenie?

Nie zauważyłam, żeby ten krem jakoś specjalnie nawilżał cerę, a już na pewno nie intensywnie, a przecież to ma być jego podstawowe zadanie. Ot, daje tyle co byle krem nałożony na twarz.
Ma bardzo lekką konsystencję, jest zupełnie nietłusty i świetnie się wchłania. Jego zapach jest dla mnie nieprzyjemy; w pierwszej chwili pomyślałam, że może jest nieperfumowany i pachnie po prostu swoimi składnikami, ale jednak na składzie ma jakieś substacje zapachowe. Na szczeście zapach ten nie jest zbyt intensywny czy trwały, także da się to przeżyć. Mało wydajny.