Bonne Bell, Lip Burst

Bonne Bell, Lip Burst

Pojemność 11,4 ml

Błyszczyk dzięki zawartości aloesu i witaminy E zamkniętej w maleńkich kapsułkach, długotrwale nawilża, ochrania i pielęgnuje. Poręczna tubka. Błyszczyk nadaje ustom zdrowy, lśniący i naturalny połysk w trzech pysznych smakach:

-Strawberry Splash (truskawka)

-Fresh Peach (brzoskwinia)

-Juicy Watermelon (arbuz)

Dostępny w USA bądź na aukcjach internetowych.

Jesli ktos szuka przezroczystego,smakowitego blyszczyka:)

Blyszczyk arbuzowy dostalam w prezencie.Produkt ten to nic innego jak nieklejacy sie arbuzowy,przezroczysty kisielek do ust.Jesli jestes znudzona uzywaniem koloryzujacych blyszczykow lub chcesz dodac gloss swoim ustom ten blyszczyk bedzie strzalem w dziesiatke.Jak na produkt tego typu dosc dlugo utrzymuje sie na ustach.Fajnie je naiwlza i absolutnie po wyschnieciu nie wyszuszy naszych ust na wior.Taki zwyklak,ale jaki przyjemny.Mega wydajny.Bez problemu wyciska sie z tubki.Nie klei sie na ustach,nie jest tez zbyt lejacy.Konsystencja takiego fajnie rozprwadzajacego sie kisielo-zelu.Godny polecania:)

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mniamniuśne cacuszko ...

Jeden z moich ulubionych błyszczyków! Nie dość, że cudnie pachnie, ślicznie połyskuje to jeszcze fajnie nawilża i do tego bosko smakuje! Normalnie błyszczyk - orkiestra! I dzięki połączeniu tych wszystkich cech najnormalniej w świecie nie mogę bez niego wyjść z domu!

Używam tego produktu od:pół roku

słodycz :)

Mam arbuzowy i jest wspaniały. Doskonale nawilża, nadaje piękny błysk ustom, cudnie pachnie i świetnie smakuje. Trzeba czegos więcej? Nie sądzę. Poza tym błyszczyk jest wbardzo mięciutkiej tubce wiec nie bedzie problemu z wydobyciem go gdy sie bedzie konczyl. Dla mnie ideał.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

pychota

To chyba jeden z najsamczniejszych błyszczykow zjakimi mialam do czynienia,pieknie sie blyszczy i nie wysusza ust, jedyny problem to to zeby nie zostal zjedzony bo jest tak dobry

fajowy ;-)

Fajny błyszczyk zamknięty w ładnym opakowaniu z czerwonymi małymi kuleczkami w srodku. Bardzo intensywnie pachnie truskawkami, zapach jest nawet wyczuwalny gdy tubka jest zakręcona. Nie wysusza ust a wręcz je nawilża. Ogólnie wygląda ładnie, ale niestety za szybko schodzi z ust, po ok. pół godzinie prawie nie ma po nim śladu. Nie skleja ust, nadaje taki efekt jaki lubię - czyli lekki połysk bez lustrzanego efektu. Smaku nie ma. Wydajny i tani - na allegro zapłaciłam 10 zł z przesyłką. Niestety czasem piecze lekko w usta. Ale ogólnie polecam i raczej dokonam jego ponownego zakupu.