L'Oreal Paris, Le Gloss Shimmering Lip Gloss

L'Oreal Paris, Le Gloss Shimmering Lip Gloss

Pojemność 6,5 g

Migoczący błyszczyk nadaje ustom połysk, uwydatnia i podkreśla kolor szminki. Nawilżająca i powiększająca usta formuła. Dostępny za granicą bądź na aukcjach internetowych. Kolory:
-Icing Sugar
-Lollipop Orange
-Rapsberry Jam
-Toffee
-Maple Syrup
-Pink Bonbon

Cena: 2,99 $ / 6,5 g

w sumie ok

Kupiłam na allegro wersję Icing Sugar czyli przezroczysty z drobinkami. Odrazu zaznaczam ze nie są to drobinki takie perłowe, tylko niestety zwyczajny brokat który trochę drapie i to jest pierwszy minus. Na ustach wygląda ładnie, ale jak sie go nałoży niewielką jego ilość na pomadkę bezbarwną albo kolorową. Aplikacja jest trochę niewygodna, ale na szczęście błyszczyk łatwo sie rozprowadza i nie lepi. Jest wydajny. Zapach jest przyjemny, lekko owocowy. Z tym powiększaniem ust to trochę nakłamane, poniewaz ów przedmiot nic takiego nie robi. Nie wysusza, nawilża ok, myślę że nawet nadałby sie na spierzchniete usta, gdyby nie ten brokat :/ Wydajny, w estetycznie wyglądającym opakowaniu. Bezsmakowy, dosyć długo sie trzyma. Kupiłam za 12,50 zł i jestem raczej zadowolona, ale nie wiem czy te zakup jeszcze powtórzę, ponieważ jest wiele innych lepszych błyszczyków w tej cenie, i o wygodniejszej aplikacji. A ten nada sie bardziej na dyskotekę, i nie tylko na usta, wypróbowałam go rowniez na oczach i policzkach. Można spróbować.