Nutritive, Lait Nutri-Sculpt (Mleczko)

Nutritive, Lait Nutri-Sculpt (Mleczko)

Mleczko - baza odżywiająca i przygotowująca włosy do stylizacji. Natychmiastowo wygładza włosy, przygotowując je do stylizacji (suszarka, prostownica), dyscyplinując je i silnie odżywiając. Szczególnie polecany do włosów suchych, gęstych i trudnych do ułożenia. Wycisnąć 4-8 kropelek mleczka, w zależności od długości włosów, wmasować dokładnie w każde pasemko, a następnie rozpocząć suszenie i stylizację. Głęboko odżywia, nadaje silny połysk, wygładza i dyscyplinuje włosy, zapobiega ich skręcaniu, utrzymuje efekt stylizacji przez długie godziny, zawiera ceramidy chroniące włosy. Dostępne w dobrych salonach fryzjerskich. Bez spłukiwania.

średni

Mleczko ma bardzo ładny zapach i nadaje włosom intensywny połysk.Efekt pielęgnacyjny ciężko jest zauważyć .Konsystencja dziwnie klejąca i bardzo mało wydajna.

Używam tego produktu od:2 miesiące

profesjonalistka :)

Używałam tej odżywki tak mniej wiecej 1,5 roku temu, od tamtej pory przetestowałam wiele innych poszukując jej tańszego substytutu i stwierdzam, ze nic jej sie nie równa. Mam włosy geste i dość sztywne, źle wygladały po ciagłym rozjaśnianiu, były takie sianowate po umyciu. W czym Kerastase była taka rewelacyjna? Po pierwsze wydajna. Na uznanie zasługuje fakt, ze raczyłam nią moje żądne nawilżania włosy przez ponad pół roku! Przez ten czas musiałabym kupic pewnie dwie inne, mniej wydajne i słabiej działajace. Po drugie świetnie wygładzała i "zamykał" poszrpane końce. Z tego co pamietam odżywka ma taką konsystencje ze dobrze obkleja włos podczas nakładania (ale nie przetłuszcza) i od razu wyczuwa sie nawłosach ten poslizg właściwy tylko dobrym odzywkom. W dodatku nie trzeba jej spłukiwać. Czego chcieć więcej? :)Polecam!

skuteczna

Przekonałam się na własnej skórze, że profesjonalne produkty L'Oreala i Kerastase trzeba sobie dobrać do indywidualnych potrzeb - rodzaju i stanu włosów. Efekt ich stosowania zależy nawet od twardości wody, którą myjemy włosy. Dlatego staram się wyrażać swoją ocenę ostrożnie.
Odżywka, którą oceniam, nie jest dla mnie optymalna; mam włosy grube i przesuszone w wyniku odbarwienia, a więc teoretycznie powinna mi odpowiadać. Jednak moja krótko ścięta fryzurka potrzebuje objętości - a ta odżywka działa tak silnie, że po zastosowaniu na mokre włosy "kładą się" one gładko i trzeba używać dodatkowych preparatów, aby je podnieść. Fakt, że skutecznie wygładza włosy i nadaje im połysk; jest bardzo wydajna - wystarczy użyć jej odrobinkę. Myślę, że będzie dobra dla kobiet czeszących się gładko, o długich, lub cieńszych niż moje włosach.
Chyba skrzywdziłam ją przyznając początkowo "tylko" 3 gwiazdki; od czasu gdy ją kupiłam przetestowałam już kilka innych odżywek bez spłukiwania i szczerze mówiąc na nic lepszego nie trafiłam. Efekt zmniejszenia objętości włosów zaczął mi się nawet podobać - wszystko zależy od fryzury, zresztą wystarczy nakładać odżywkę na włosy lekko podsuszone żeby go uniknąć.

Zużyłam jedno opakowanie