Słoneczny Blond, Szampon

Słoneczny Blond, Szampon

Szampon łagodnie myje i oczyszcza, usuwa wszystkie zanieczyszczenia i pozostałości po produktach do stylizacji włosów. Dzięki temu włosy stają się błyszczące i równomiernie odbijają światło a ich kolor jest ożywiony. Regularne stosowanie szamponu nadaje włosom jedwabistą gładkość, odzyskują one blask, a kolor pozostaje świeży. W formule szamponu Sunsilk zawarte są odbijające światło drobinki kolorowej miki, dzięki którym włosy stają się połyskujące, a poszczególne pasma są mocno wyeksponowane.

nawet nawet

miałam, trzymałam i używałam, do zakupu zachęciło mnie dość nietypowe opakowanie, lubię tego typu bzdurki, więc złapałam
dawno to było, kiedy go używałam, ale o dziwo wciąż pamiętam! to chyba znaczy, że wywarł na mnie jakieś wreażenie, nie? nie potrafię się tylko zdecydować czy pozytywne...

plusy:
*cena - nie jest znowu tak wygórowana
*zapach
*działanie - oczyszczał włosy, klaczki były po nim miękkie, choć trochę się plątały
* rzeczywiście po użyciu włosy się błyszczały i miały ładne złote refleksy (wtedy miałam naturalne)
*konsystencja też była dość przyjemna, nie za rzadka, nie za gęsta, a drobinki błyszczały się pod światło

minusy:
*po dłuższym stosowaniu moje cienkie kłaki stały się ciężkie i oklapłe, przetłuszczaly się szybciej, a dla mnie to wielki minus, za który zabrałam dwie gwiazdki
*trochę niewygodne opakowanie, choć na nie właśnie poleciałam

nie wiem, czy kupiłabym go teraz, może na lato, choć mam malowane włosy i to na złoty brąz, więc chyba tylko dla połysku

Używam tego produktu od: raz w 2007

ok

Kupuje tego typu szampony przed latem i tego mialam kilka opakowan.

Szampon jak szampon. Oczyszcza dobrze, wlosy sa po nim miekkie, delikatne, srednio sie rozczesuja (ale po odzywce super). Tani, latwo dostepny. Nie spowodowal lupiezu. Zwykly szampon. Moze jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo dobry :)

To bardzo dobry szamponik. Gęsty, wystarczy naprawdę niewiele żeby umyć nim dłuuuugie włosy. Nie wysusza, nie podrażnia skóry głowy. Włosy są wygładzone i lśniące, dobrze się rozczesują. Ma przyjemny zapach. Poręczne opakowanie.

Zaznaczam, że nigdy nie farbowałam włosów, więc oprócz tego, że są długie, to nie wymagają jakiejś specjalistycznej pielęgnacji ;).

Botoksu zastosowania

świetny!

Bardzo podoba mi się wygodna tubka, choć to dość nietypowe opakowanie jak na szampon. Piękny, przyjemny zapach. Włosy są lśniące, ładnie odbijają światło, wolniej się przetłuszczają. Chyba najlepszy szampon dla blondynki.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pewnie ponad 5

calkiem calkiem

Ma te same wlasciwosci, co moj ulubiony Timotei do wlosow blond, czyli dobrze oczyszcza, ladnie (i podobnie pachnie), rozjasnia wlosy, ale... No wlasnie... Opakowanie jest nie do przyjecia. Szampon idiotycznie wylewa sie z tej tuby. Poza tym jest duzo rzadszy, niz Timotei, wiec sila rzeczy trzeba go uzywac wiecej. Używam tego produktu na przemian z Timotei od dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo fajny szampon

kupiłam go z racji tego że zimą mój blond zciemniał i na lato chciałam go trochę rozświetlić...

Szampon nie rozjaśnia włosów, zawiera poprostu drobinki rozświetlające, które odbijają światło i jest efekt takiego połysku...
Poza tym jestem z niego zadowolona ;]

+ bardzo wydajny
+ bardzo dobrze sie pieni (wystarczy mała ilośc szamponu)
+ dobrze oczyszcza włosy
+ włosy są gładkie i miłe w dotyku
+ włosy dobrze się rozczesują (przynajmniej u mnie)
+ włosy ładnie błyszczą

- za bardzo nie podoba mi się zapach... kiedyś miałam mleczko do ciała Dove z drobinkami rozświetlającymi i ten szampon pachnie identycznie ;] No i włosy po umyciu nie pachną ;]

Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach ;]
Nie wiem czy kupię następną tubkę, bo lubię eksperymentowac z szamponami i pewnie po tym kupię inny ;]
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

calkiem fajny

sluchajcie moze piszcie przy recenzjach jaki macie kolor wloskow i czy sa naturalne czy farbowane, bo moze to ma w[plyw na dzialanie szamponu?
z tego co pamietam jest calkiem fajny (stosowalam we wrzesniu i pazdzierniku). mam wlosy naturalnie brazowe ze zlotymi refleksami, ale wydaje misie ze po tym szamponie stalyu sie bardziej rozswietlone. nie zauwazylam zeby mi wysuszal wlosy albo powodowal przetlusnie. dodam ze mam zdrowe wlosy wiec moze po prostu one sie nie daly wysuszyc i dlatego nie zauwazylam efektu sianowatosci o ktorym piszecie? :P. Używam tego produktu od: miesiac-dwa
Ilość zużytych opakowań: 2?

JESTEM ZADOWOLONA

- dobrze myje włosy z różnych zanieczyszczeń , pieni sie doskonale
- nadaje im połysk , refleksy po około miesiącu stosowania ( w zimę )
- nie obciąża włosów , nie są tłuste od razu po umyciu ani tez wysuszone
- gęsty , wydajny , ładnie sie mieni :)
- wygodna w użyciu tuba

Używam tego produktu od:3-4 mies

Nie zachwyci, nie rozczaruje

Zużyłam 2 tubki tego szamponu. Przede wszystkim fajny zapach, tak jak piszą - wakacyjny, słoneczny, wesoły. Konsystencja fajna, choć dosyć gęsta. Nie rozjaśnia jakoś szczególnie, ale niczego takiego się nie spodziewałam (nie mam już 15 lat, żeby w takie zapewnienia jeszcze móc wierzyć - a szkoda! :) ). Nieczym nie zachwyca, niczym też nie zniechęca, szampon najzwyklejszy pod słońcem, ale farbowane włosy mogą się poczuć przez nią wysuszone jeśli zapomnimy o odżywce. Srednio poręczna tubka (bo spora!), ale aplikuje sie łatwo, bo stoi na zakrętce i nie trzeba sie gimnastykować zeby coś z niej wypłynęło.
Jakoże niczym do siebe nie przyciąga zmieniłam go na inny. Używa go teraz mój chłopak o naturalnie jasnych włosach, które na zimę robią się ciemniejsze i tutaj także Sunsilk sie nie spisał - nie rozświetlił ich ani o jedną żaróweczkę!! :)
Ale a pocieszenie dodam, ze i tak jest duzo lepszy od znacznie droższego L*Oreala - Shine Blond!

Używam tego produktu od: 2006

przyzwoity

podobami sie opakowanie, zapach, kolor zawartosci...
wydajnosc i cena tez w porzadku.

czy dziala...eee tam. nie przygladam sie az tak moim wlosom, zeby stwierdzic nowe blond refleksy.

ogolnie podoba mi sie i pewnie jeszcze kupie.
sunsilk jak sunsilk.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Gorszy od odżywki

W posiadanie tego szamponu weszłam przez przypadek. Bardzo lubię i używam odżywkę sunsilk słoneczny blond i w markecie w pośpiechu zamiast odżywki zgarnęłam szampon :o Zorientowałam się dopiero w domu.
Dlatego pierwszy zarzut do producenta: Dlaczego opakowanie odzywki od szamponu prawie się nie odróżnia?? Piszę prawie, bo jedyny odróżniający detal to napis "szampon" zamiast "odzywka".

W żadnym razie nie uprzedziłam się do tego nieplanowanego zakupu i zabrałam się do używania.
Po dwóch tygodniach testów muszę stwierdzić, że szampon nie umywa się do odżywki.
Bardzo trudne jest wydobycie zwłaszcza pod koniec opakowania szamponu z tej tuby. Szampon jest o wiele gęstszy od odżywki :(. Mam wrażenie że obciąża włosy i szybciej się po nim przetłuszczają.
Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Niewiem czemu takie niskie oceny??Moja bedzie b.wysoka bo sunslik sobie na nia zasłużył.Mam włosy długie ,proste ,naturalny blond.Nie zauwazyłm żadnego siana czy wysuszania?!ZA to:
+ma wygodną tubę i mały otwor przez co nic sie nie wyleje jak butelka sie przewróci
+bardzo gęsty
+wydajny,wystarczy niewielka ilośc by szampon sie pienił
+zapach nie powala na kolana,jest delikatny,mało wyczuwalny,ładny
+ma mieniące drobinki ktore błyszczą pod słonce
+używalam zimą i latem w obu przypadkach spisał sie na 5
+nawilża włosy,są po nim miękkie,elastyczne
+a teraz najważniejsze:)ROZJAŚNIŁ MI WŁOSY JUŻ PO 2 UMYCIACH ,SĄ ZŁOTE REFLEKSY!! A WŁOSY MIENIĄ SIĘ :slina: myślalm ze to obiecanki cacanki ale nie TO PRAWDA,w lato wyglądały zabójczo a teraz wyglądają rownie pięknie :)szapon mnie satysfakcjonuje w 100% i kupie jeszce nie raz.POLECAM:)Używam tego produktu od:.