Słoneczny Blond, Odżywka

Słoneczny Blond, Odżywka

Odżywka Sunsilk Słoneczny Blond - odżywia delikatne pasma jasnych włosów, sprawia że stają się one gładkie i lśniące. Wydobywa i odświeża odcienie jasnych, słonecznych włosów. Regularne używanie odżywki Sunsilk Słoneczny Blond sprawia, że włosy lepiej układają się podczas czesania i stylizacji. Równomiernie odbijają światło, barwa włosów jest podkreślona. Odżywka wzbogacona jest naturalnym wyciągiem z rumianku. Przeznaczona jest do wszystkich odcieni blond - naturalnych, rozjaśnianych i farbowanych. Pachnie - drzewem cedrowym i sandałowym a także kwiatowymi aromatami - irysa, konwalii i róży. Nutę głowy tworzą goździki i głóg.

Cena: ok. 8zł / 200ml

sama nie wiem

Dziwna odżywka, bardzo wodnista konsystencja, na czym traci wydajność. Zapach ok, cena też, używałam w tym samym czasie szamponu Timotei do włosów blond i mam dziwne wrażenie, że jakiekolwiek ożywienie koloru, czy nawilżenie to właśnie jego zasługa. Może w połączeniu z szamponem z tej samej serii daje lepsze rezultaty, nie dane mi będzie jednak tego sprawdzić. Może to i dobrze...

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

kiedysniejsza

mialam ja kiedys,jak jeszcze mialam blond wlosy. szczerze to zwykla jest,mozna by porownac do timotei blond. Nie poprawi stanu zniszczonych wlosow,ale tez nie zaszkodzi. moze kolor rozswietli lekko i zatrzyma
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kiedys

dobra

Miałam sporo opakowań tej odżywki i zawsze stosowalam ją razem z szamponem, który mimo codziennego mycia starczal mi na dłuzej niz odzywka. Dodam, ze moje wlosy nie sa ani nie byly podniszczone, wiec do podstawowej pielegnacji sie nadaje. Troszke wiecej zlotych refleksow, ale generalnie bez rewelacji. Odzywka jak odzywka: dobrze sie po niej wlosy rozczesywaly, byly miekkie, delikatnie, nie obciazone. Moze jeszcze do niej wroce.

Używam tego produktu od:jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:duzo

Dieta na AZS

wielkie nic

ta odzywka jest totalnie beznadziejna, z moimi wlosami nie zrobila zbsolutnie NIC! w dodatku ma fatalna lejaca konsystencje. szkoda pieniedzy i zachodu - zdecydowanie nie polecam !

Używam tego produktu od:3 tygodnie

nic specjalnego

odzywka troche nawilza, zauwazylam nawet wiecej zlotych refleksow na moich blond wlosach, wiec niby spelnil swoje zadanie, ale jakos bez rewelacji, na pewno nie odbuduje zniszczonych wlosow, mozna jedynei go uzywac do lekko wysuszonych jasnych wlosow, jednak wydaje mi sie ze znajdzie sie cos lepszego na rynku.

Używam tego produktu od:uzywalam kilka miesiecy temu

sunsilk jak sunsilk

podobnie jak szampon-moze byc.
nie szkodzi, wlosom bardzo zniszczonym pewnie by nie pomogla. jednak jesli wlosy sa w dobrej kondycji, jest w porzadku. moze rzeczywiscie blond robi sie ladniejszy, chociaz uwazam, ze to raczej efekt placebo i tylko tak mi sie wydaje.

ogolnie...jestem calkiem zadowolona, ale bez uniesien.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

kiepska

Kupiłam odżywkę, aby spróbować czegoś innego niż Pantene. Wybór padł na rozreklamowanego Sunsilka. W tym przypadku zgadzam się z powiedzeniem, że buble są najbardziej reklamowane.
Odżywka nawet w połowie nie dorównuje mojej ulubionej Timotei do włosów blond. Nie zauważyłam specjalnego rozświetlenia ani ożywienia mojego koloru włosów. Nie ułatwia nawet rozczesywania, jest rzadka i spływa z włosów. Jedyny plus to to, że jest lekka i włosy są po niej puszyste.
Mało wydajna.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Dobra

Tradycyjnie jak to u mnie, zakup z rodzaju "pusty portfel" i "nie mam czegoś". I znowu trafiony zakup ! Kupiłam bez większej wiary w jakiekolwiek obietnice producenta , jako coś co pozwoli rozczesać moje szorstkie po rozjaśnianiu pasemek włosy. Po pierwszym użyciu wpadłam w zdumienie. Kolor pasemek stał się jakby szlachetniejszy, zgubił się gdzieś tez żółtawy odcień, włosy idealnie się rozczesują, a po wysuszeniu są gładkie i super lśniące. Nie zauważyłam obciążenia włosów, szybszego przetłuszczania się. Tylko ten zapach, jakiś taki syntetyczny, chemiczny, kompletnie nie w moim guście. Na szczęście na włosach szybko się ulatnia.
Świetne opakowanie- uwielbiam kosmetyki pod prysznic lub do wanny, które maja tak zaprojektowane opakowania , ze wydobycie końcówki produktu nie stanowi żadnego problemu. Konsystencja bez zarzutu, odżywka nie spływa z włosów. Świetna odżywka za małe pieniądze, warto wypróbować. Ja będę jej wierna (Henna Wax jako uzupełnienie) do czasu gdy pozbędę się pasemek.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:4, na pewno będzie więcej

Dobra ale wysusza

Po pierwszym użyciu widać świetliste refleksy. Włosy są "lekkie" łatwo się układają, lecz widać że są wysuszone za to odbieram jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

bez rewelacji

Wlosy oklapniete,jakies takie...ciezkie...po prostu bez rewelacji.
Plusy:ladny zapach,wlosy po nim miekkie ale tez po uzyciu odzywki po ktorej i tak sie wlosy elektryzuja =/.
Nie polecam !

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

nieźle jak na sunsilk

Trafiła do mnie przez przypadek i byłam wobec niej bardzo nieufna, bo jak dotąd wszstko co ma w nazwie 'sunsilk' kojarzyło mi się z tandetą.
Tymczasem jest całkiem nieźle. W jakiś tajemniczy sposób podkreśla i ożywia kolor włosów (mam naturalne blond), baaaardzo podoba mi się ten efekt :-) Zapach też sympatyczny. Natomiast słabiej u niej z właściwościami pielęgnacyjnymi. Próbowałam jej też, gdy jeszcze miałam farbowane włosy i wtedy była zupełnie niewystarczająca, więc poleżała trochę na półce. Obecnie odkryłam ją na nowo :-D.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dla mnie idealna :)

Kupiłam za dorymi opiniami znajomych blondynek :), ale jakoś niespecjalnie przekonana :) Naturalne włosy mam kolor jasny blond, teraz w lato wyjaśniały mi całkiem i w połączeniu z tą odżywkę wszyscy pytają mnie czmeu pofarbowąłam włosy? :) Są gładkie, ślicznie się błyszczą! Naprawdę polecam!!